0917-062-0010

مشاوره رایگان

9 صبح تا 9 شب

شنبه تا پنجشنبه

yoast-seo

پس از روی کار آمدن وردپرس  نسخه 5  مشکلاتی را برای بعضی از افزونه‌ها و قالب‌ها به وجود آورده است. یکی از افزونه‌هایی که با وردپرس ۵ دچار مشکلاتی شده yoast seo است. به گزارش برخی از کاربران بخش توضیحات و عنوان سئو نمایش داده نمی شود و نمی‌توانند از افزونه برای سئوی مطالب خود استفاده کنند. گاهی این مشکلاتی که به وجود می‌آید به دلیل مسلط نبودن به ویرایشگر گوتنبرگ است.  در این مقاله تصمیم داریم نحوه فعالی سازی این افزونه در گوتنبرگ را به شما آموزش می دهیم.

افزونه Yoast SEO در وردپرس نسخه ۵

به گزارش تیم yoast، نسخه جدید افزونه با وردپرس ۵ کاملا سازگار است و هیچ‌گونه مشکلی در اجرا ندارد. فقط کافیست با تغییرات آن با وجود گوتنبرگ آشنا شویم. در واقع سایدباری برای تنظیمات yoast seo در ویرایشگر نوشته‌ها و برگه‌ها موجود است که می‌توانیم مانند گذشته اطلاعات را در آن وارد کنیم.

 بخشی برای ورود اطلاعات و بخشی در سایدبار

شما می‌توانید اطلاعاتی مربوط به عنوان سئو، توضیحات متا، کلمه کلیدی و نامک را همانند گذشته برای مطالب خود ایجاد کنید. این موارد دقیقا مانند تصویر زیر است:

وردپرس نسخه 5

تمامی بخش‌ها همانند گذشته در جای خود باقی ماندند و تغییری در آن ایجاد نشد. اما بخشی از افزونه Yoast SEO در وردپرس ۵ که در سایدبار موجود است هم امکان ورود اطلاعات را دارد و هم نشان می‌دهد که مقاله شما برای سئو مناسب است یا خیر. به تصویر زیر دقت کنید:

yoast

امیدواریم این آموزش به شما کمک کرده باشد 🙂

 

 

ارسال پاسخ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.