0917-062-0010

مشاوره رایگان

9 صبح تا 9 شب

شنبه تا پنجشنبه

افزونه Happy Elementor Addons Pro هپی اددان پرو یک افزودنی المنتور با پشتیبانی ووکامرس ، ایزی دیجیتال دانلود (EDD) ، گرویتی فرمز ، WPForms ، کپی زنده است. یکی از بهترین افزونه‌های تم‌ساز که سازنده پاصفحه سرصفحه، سازنده قالب پست تکی، و قالب‌ساز صفحه آرشیو را به صورت رایگان به همراه بیش از 143 ابزارک رایگان و حرفه‌ای و بیش از 23 ویژگی حل مشکل برای بهبود Elementor Free & Pro پوشش می‌دهد. و ویجت های ما به سفارشی سازی محدود نمی شوند. همه ویجت‌ها از نظر انعطاف‌پذیری سفارشی‌سازی‌ها، از دیگر ویجت‌های افزودنی Elementor شخص ثالث متمایز هستند.

افزونه Happy Elementor Addons Pro دارایسازگاری با افزونه های شخص ثالث زیادی مانند ووکامرس ، گرویتی فرمز ، EDD یا ایزی دیجیتال دانلود، نینجا فرمز، WPForms ، Fluent Forms ، میل چیمپ ، Caldera Forms و فرم تماس 7 می باشد. افزونه هپی اددان پرو دارای ابزارک هایی مانند کپی زنده، راهنما هپی، ماسک تصویر، نمایش شرطی،تب پیشرفته، آکاردئون پیشرفته، کروسل نظرات مشتریان، کروسل لوگو، متن متحرک، جدول زمانی ، فید اینستاگرام ، تغییر وضعیت پیشرفته ، گروه لیست ،  شمارش معکوس ، کد منبع ، جعبه تبلیغاتی ، هات اسپات ، منوی قیمت ، ساعت کاری ، نمودار خطی ، نمودار  میله ای و لوله ای، پیمایش تک تصویر ، شبکه پست ، شبکه پست ، لیست پست هوشمند و …. می باشد.

ویژگی های افزونه هپی اددان المنتور پرمیوم | Happy Elementor Addons Pro
ویژگی های افزونه هپی اددان المنتور پرمیوم | Happy Elementor Addons Pro
ویژگی های افزونه هپی اددان المنتور پرمیوم | Happy Elementor Addons Pro
ویژگی های افزونه هپی اددان المنتور پرمیوم | Happy Elementor Addons Pro

ویژگی های افزونه هپی اددان المنتور | Happy Elementor Addons Pro :

چرا باید افزودنی Happy Elementor Addons Pro را انتخاب کنید؟

افزونه هپی اددان پرو پیشگام در افزودن ویژگی های انحصاری و راهکارهای متنوع به المنتور است. همچنین ابزارک های با کیفیت برتر را در کتابخانه المنتور اضافه می کند. دلایل انتخاب افزودنی های خوشحال به جای سایر افزودنی های المنتور :

 • از این پس، Header Footer Builder را با شرایط قالب دریافت خواهید کرد. همچنین، ما تم ساز خودمان را با شرایط قالب بندی پیشرفته برای شما معرفی کرده ایم. شما می توانید قالب های تک صفحه ای و قالب های صفحه آرشیو را به صورت رایگان ایجاد کنید.
 • محتوای off-canvas یا منویی برای سایت خود با ویجت off-canvas ایجاد کنید.
 • منوی پیمایش یک صفحه ای را با کمک ویجت پیمایش یک صفحه ای ما مدیریت کنید.
 • می توانید یک جدول داده های پیشرفته و گزینه ای برای افزودن برگه گوگل به وب سایت خود ایجاد کنید.
 • امکان افزودن خطوط یا خطوط متنی به ویجت های تایپوگرافی.
 • با استفاده از ویجت تقویم رویداد، تقویم های رویداد خود را مدیریت کنید و تقویم گوگل را اضافه کنید.
 • سایت های WooCommerce خود را با بسته ویجت WooCommerce طراحی کنید.
 • با ویجت شبکه محصولات ووکامرس ما یک صفحه شبکه محصولات WooCommerce ایجاد کنید.
 • موارد کروسل محصول را با ویجت کروسل محصول ما اضافه کنید.
 • با ویجت شبکه پست ما یک صفحه آرشیو وبلاگ ایجاد کنید.
 • با ویجت کروسل پست ما یک کروسل پست به سایت خود اضافه کنید.
 • امکان کپی و جایگذاری تمام عناصر خود (بخش ها، ابزارک ها، تصاویر، متن و سبک های طراحی) در سایت های متقابل دامنه.
 • پوشاندن تصاویر خود به اشکال مختلف در پانل ویرایش؛ بدون نیاز به استفاده از فتوشاپ یا Figma برای ایجاد ماسک تصویر.
 • انعطاف پذیری برای ایجاد اختلاف منظر پس زمینه پیشرفته برای سایت شما
 • راهنما را در هر عنصری از سایت ایجاد کنید.
 • با ابزارک منوی قیمت یک منوی قیمت گذاری خیره کننده اضافه کنید.
 • هر عنصری را با ویجت unfold ما باز کنید.
 • محتوای خود را با ویجت تعویض محتوا تغییر دهید.
 • انعطاف پذیری برای طراحی سایت های Easy Digital Download با استفاده از ابزارک های EDD.
 • بیش از 500 نماد خط برای سایت های شما.
 • بیش از 450 کیت قالب آماده برای استفاده، همراه با بیش از 70 قالب تمام صفحه.
 • WPML آماده : شما به راحتی می توانید از Happy Addons برای ساخت وب سایت های چند زبانه استفاده کنید، زیرا افزونه ما 100% با WPML سازگار است.
 • شما می توانید محتوای آزمایشی افزونه را مستقیماً از سایت آزمایشی افزونه کپی کنید.
 • به طور رسمی توسط عنصر صفحه ساز توصیه می شود! ما اکنون در صفحه افزونه های رسمی آنها لیست شده ایم.
  این آخرین مورد اضافه شده به لیست کتابخانه های محصولات برتر weDevs است. weDevs به دلیل خدمات پس از فروش قابل اعتماد مشهور است.

ابزارک های نسخه رایگان افزونه هپی اددان المنتور | Happy Elementor Addons Free :

در نسخه رایگان افزودنی HappyAddons به بیش از 143 ابزارک و المان دسترسی خواهید داشت. Happy Elementor Addons همراه با المان های زیادی برای المنتور در نسخه رایگان است. و همه ابزارک ها قابلیت سفارشی سازی دارند. همچنین ما طراحی با کبفبت و زیبایی را برای تک تک ابزارک های خود ایجاد کرده ایم. بیایید نگاهی به آنچه شما در نسخه رایگان ما دریافت خواهید کرد بیاندازیم :

  • کارت : ویجت فوق العاده قدرتمند برای نشان دادن محصولات، مقالات، اخبار و پست های خلاقانه شما با استفاده از ترکیبی زیبا از متون، لینک ها، نشان ها و تصاویر. با استفاده از ویژگی های موقعیت یابی داخلی و افست، می توانید طرح های چشم نوازی ایجاد کنید.
   ویجت کارت ما به شما کمک می کند تا آیتم های کارت مسحور کننده ایجاد کنید. می توانید موارد نشان سفارشی را به آن اضافه کنید. همچنین، می توانید تصاویر و دکمه های سفارشی را به آن اضافه کنید. ویجت کارت ما را از سایت آزمایشی ما بررسی کنید. اگر طراحی آزمایشی را دوست دارید، می‌توانید از آیتم‌های کارت مستقیماً در وب‌سایت خود با ویژگی کپی زنده ما از Happy Addons Pro استفاده کنید.
  • جعبه اطلاعات : ویجت Info Box ما به شما کمک می‌کند تا با استفاده از نمادها، پیوندها و متون جعبه‌های اطلاعاتی زیبایی ایجاد کنید و با استفاده از ویژگی‌های موقعیت‌یابی داخلی، آن‌ها را نرم و صاف کنید. این ویجت جعبه اطلاعات با ویجت کارت ما متفاوت است. این به شما امکان می دهد یک عنوان، توضیحات و دکمه را در آن اضافه کنید. همچنین، می‌توانید عنوان، دکمه، تصویر یا نماد ویجت جعبه اطلاعات را سفارشی کنید. دموهای ویجت جعبه اطلاعات را بررسی کنید.
  • جعبه آیکن : ویجت نماد Box نسخه ساده شده Infobox است اما دارای ویژگی های نمایشگر قدرتمندی است. ایده آل برای نمایش اطلاعات جالب به کاربران خود در سبک های مختلف. ویجت جعبه نماد ما به راحتی قابل سفارشی کردن است. در این جعبه نماد، “Icon” را برای تنظیم اندازه آیکون و اضافه کردن padding، حاشیه و box-shadow دریافت خواهید کرد. همچنین می توانید یک افکت شناور به نماد ویجت جعبه نماد اضافه کنید. علاوه بر این، انعطاف‌پذیری برای افزودن «عنوان» را خواهید داشت تا بتوانید نوع متن را با استفاده از تایپوگرافی، اضافه کردن سایه متن و رنگ متن در ویجت جعبه آیکون تنظیم کنید. ویجت جعبه نماد ما را از سایت آزمایشی ما بررسی کنید. اگر طراحی نسخه ی نمایشی را دوست دارید، با ویژگی کپی زنده نسخه Pro ما، مستقیماً از موارد کارت مستقیماً در وب سایت خود استفاده می کنید.
 • نوار مهارت : این ابزارک نوار مهارت یک بلوک ساختمانی ضروری برای نمایش مهارت‌های کاربر، درصد کار، ابزارهای مورد نیاز و سایر اطلاعات پیشرونده است. ویجت نوار مهارت ما با گزینه‌های سفارشی‌سازی باورنکردنی مطابق با نیازهای شما همراه است. می توانید از ابزارک Team Skill Bars برای ایجاد طرح های زیبا استفاده کنید. رنگ متن، رنگ سطح و رنگ پایه در آن موجود است. با استفاده از گزینه رنگ آمیزی ویجت Skill Bars، می توانید مهارت خود را از دیگران متمایز کنید. این ویجت نوار مهارت به شما کمک می کند مجموعه مهارت های خود را در وب سایت خود به نمایش بگذارید. همچنین به شما کمک می کند تا اعتبار سبد خود را افزایش دهید. از ویجت نوار مهارت برای متمایز شدن در میان جمعیت استفاده کنید، زیرا هیچ محدودیتی در طراحی ویجت نوار مهارت وجود ندارد.
 • نقد و بررسی : با استفاده از ویجت بررسی ما، بازخورد، نظرات و رتبه‌بندی کاربران خود را راحت‌تر از همیشه به نمایش بگذارید. نمایش عکس‌ها، متن‌ها و رتبه‌بندی ستاره‌های کاربر. با استفاده از آفست های داخلی و ویژگی های موقعیت یابی، آنها را متمایز کنید. نظرات و نظرات کاربران برای ایجاد اعتماد کاربران به برند شما بسیار مهم است. ویجت بررسی ما بهترین گزینه برای نمایش نظرات بدون دردسر در سایت خواهد بود. در این ویجت بررسی چه چیزی دریافت می کنید؟ با کلیک بر روی گزینه “بازبینی” می توانید نظرات خود را سبک کنید. این امکان وجود دارد که حداکثر امتیازی را که یک کاربر می‌تواند بدهد، مانند 4.8 یا حتی 5 تنظیم کنید. کاربران می‌توانند نظرات خود را به صورت ستاره یا عدد ارائه کنند. همچنین می‌توانید موقعیت بررسی را، چه در بالا یا پایین، در ابزارک بررسی تنظیم کنید. همچنین، می توانید تصویر Reviewer را در این ویجت سفارشی کنید.
 • مقایسه تصویر : آیا شما یک ویرایشگر عکس، آژانس یا طراح محصول هستید که اغلب نیاز دارید آثار زیبای خود را در قالب یک اسلایدر قبل و بعد به نمایش بگذارید؟ ویجت مقایسه تصویر برای این کار عالی است. و گزینه‌های طراحی داخلی و ویژگی‌های جهت عمودی و افقی می‌توانند به شما در طراحی این بخش‌های قبل و بعد با خلاقیت بیشتر کمک کنند. ویجت مقایسه تصویر ما به شما کمک می کند تا دو تصویر محصول خود را به روشی شگفت انگیز مقایسه کنید. با حفظ وضوح تصویر عالی، قادر به تشخیص تغییرات عمده در محصول خواهد بود. با استفاده از این ویجت مقایسه تصویر، به طور انحصاری مقایسه محصول خود را به نمایش بگذارید.
 • عناوین گرادینت : جواهری دیگر برای ایجاد عناوین چشم نواز برای وب سایت های شما. با ویجت Gradient Heading ما، می‌توانید سبک‌های گرادیان، زاویه‌ها، کدورت و موقعیت‌های متفاوتی را اعمال کنید تا در صفحه‌های مختلف دستگاه‌ها بهتر به نظر برسند. این ساده ترین راه برای افزودن یک گرادیان به عناوین و عناوین خود در داخل صفحه ساز است. بنابراین وقت خود را برای ایجاد یک عنوان گرادینت کدگذاری شده سفارشی در سایت خود هدر ندهید. از ویجت Gradient Heading برای ایجاد یک عنوان گرادیان شگفت انگیز برای سایت خود استفاده کنید.
 • اعضای تیم : ویجتی عالی برای نمایش تیم زیبای شما در سبک های مختلف با استفاده از متون، تصاویر و پیوندهای اجتماعی. و درست مانند سایر ویجت‌های ما، گزینه‌های یک ظاهر طراحی قدرتمندی را خواهید یافت تا آنها را به راحتی برجسته کنید. نام کارمند و عنوان شغلی خود را تنظیم کنید. در صورت تمایل می توانید یک بیوگرافی کوتاه از شغل او اضافه کنید. اندازه متون خود را با استفاده از هدرهای h1 به h6 تغییر دهید. گزینه alignment به شما امکان می دهد تصویر را به چپ، راست و مرکز حرکت دهید. همچنین، می توانید پیوندهای رسانه های اجتماعی را با نمادهای اجتماعی اعضای تیم خود در ویجت اعضای تیم اضافه کنید. بنابراین، ویژگی های نهایی اعضای تیم را در این ویجت اعضای تیم دریافت خواهید کرد.
 • دکمه دوتایی : ویجت Dual Button به شما امکان می دهد دو دکمه اکشن انعطاف پذیر و مد روز را در بخش های خود در سبک های مختلف اضافه کنید. معمولاً دکمه‌های پیش‌فرض این امکان را ندارند که محتوای اضافی مانند یا، اما و نوع پیوند دهنده را در دو دکمه اضافه کنند. همچنین، به شما کمک می کند تا تعداد زیادی dom برای ایجاد دکمه های ساده ایجاد نکنید. ویجت دو دکمه ای ما را امتحان کنید.
 • شماره : به سادگی زیبا، این ویجت می تواند به شما کمک کند تا بلوک های اعداد خیره کننده با سبک ها و ظاهرهای مختلف ایجاد کنید که ذهن شما را متحیر می کند. ویجت شماره ما با نمایش اعداد در وب سایت ها آشنا است. این می تواند هر چیزی مربوط به آمار اعداد باشد. همچنین، انعطاف پذیری برای سفارشی کردن ویجت شماره را خواهید داشت. این ویجت بسیار سبک وزن است.
 • شبکه ترازبندی شده : یکی دیگر از ویجت های درجه یک که می تواند به ایجاد یک شبکه توجیه شده زیبا کمک کند. گزینه های زیادی برای متمایز کردن آن از سایرین وجود دارد. این ویجت Grid به شما کمک می کند تا آیتم های گالری ایزوتوپ را در سایت خود ایجاد کنید. همچنین، می‌توانید افکت شناور را به تصاویر توجیه‌شده ویجت Justified Grid اضافه کنید.
 • توصیفات کاربران و مشتریان : با استفاده از ویجت Testimonial بخش های گواهینامه زیبا با ظاهر و احساس متفاوت ایجاد کنید. این به شما کمک می کند تا برای کاربران خود اعتماد ایجاد کنید. با سفارشی سازی های زیادی همراه است. برای نشان دادن گواهینامه برای وب سایت های خود نیازی به ایجاد انواع پست سفارشی ندارید. می توانید آن را از پنل ویرایشگر مدیریت کنید. همچنین، می توانید آواتارها و نام های ارائه دهندگان گواهی را اضافه کنید تا آنها را برای کاربران خود معتبرتر کنید. این یک ویجت گواهی هوشمند است. ویجت گواهی ما را امتحان کنید تا یک محصول یا وب سایت قابل اعتماد بسازید.
 • شبکه لوگو : مشتریان یا محصولات خود را با استفاده از ویجت شبکه آرم ما به نمایش بگذارید و این موارد را با سبک نمایش دهید. این ویجت به شما کمک می کند تا یک شبکه آرم شگفت انگیز در سایت خود ایجاد کنید. با کمک ویجت Logo Grid می توانید آیتم های لوگوی مشتری خود را به صورت شبکه ای نشان دهید. بنابراین ویجت Logo Grid ما را امتحان کنید تا آیتم های لوگوی خود را به نمایش بگذارید.
 • اسلایدر : با استفاده از ویجت Slider ما می توانید اسلایدرهایی با انیمیشن ها و جلوه های زیبا ایجاد کنید. و درست مانند سایر ویجت های ما، گزینه های سفارشی سازی زیادی دارید. شما می توانید آیتم های اسلایدر برجسته را به صورت رایگان ایجاد کنید. در ویجت Slider ما، می‌توانید موارد پیمایش خود را در هر نقطه از ناحیه محتوای لغزنده قرار دهید. بنابراین این ویجت اسلایدر را به صورت رایگان امتحان کنید.
 • کروسل اسلایدر : با استفاده از ویجت چرخ و فلک ما که دارای گزینه های زیادی است، تصاویر و چرخ فلک های متنی جالب ایجاد کنید. اکثر افزونه ها دارای چرخ فلک پست یا چرخ فلک محصول WooCommerce هستند، اما ویجت چرخ فلک ما به شما کمک می کند تا یک چرخ فلک متنی یا چرخ فلک تصویری ساده بدون هیچ زحمتی در سایت خود ایجاد کنید. آیا یک ویجت چرخ فلک جالب نیست؟ بنابراین اکنون این ویجت چرخ فلک را به صورت رایگان امتحان کنید.
 • شبکه تصویر : به سادگی زیبا، این ویجت می تواند به شما کمک کند تا بلوک های اعداد خیره کننده با سبک های مختلف ایجاد کنید، و به نظر بیایید که ذهن شما را متحیر کند. این ویجت Image Grid به شما کمک می کند تا تصاویر شبکه را در وب سایت خود نشان دهید. شما می توانید یک شبکه تصویری ساده بدون خروج از پنل ویرایش خود ایجاد کنید. سایر پلاگین های شبکه تصویر مانند ماژولار، گالری تصاویر Envira و گالری تصاویر nextgen به شما اجازه ایجاد تصاویر گالری در پانل ویرایش خود را نمی دهند. شما باید یک گالری تصاویر در بک‌اند وردپرس پلاگین‌های گالری ایجاد کنید. اما ویجت گالری شبکه تصویر ما این کار را انجام نمی دهد. شما انعطاف کاملی برای ایجاد و سفارشی کردن تصاویر گالری از پانل ویرایش دارید. و به همین دلیل است که بهترین ویجت گالری تصویر شبکه ای در میان سایر افزونه ها است.
 • جریان مرحله : ویجت گام به گام به شما کمک می کند تا با استفاده از این ویجت هوشمند، یک نمودار بصری و دستورالعمل های گام به گام عالی ایجاد کنید. این ویجت جریان گام به شما امکان می دهد جهت ها و شمارنده ها را تغییر دهید و با آیکون ها، متون و رنگ ها شگفت انگیز به نظر برسند. ویجت Step flow ما بهترین گزینه برای نمایش محتوا در مسیر استپ است. می توانید تصاویر و متن را به ویجت جریان مرحله اضافه کنید. همچنین، می توانید تایپوگرافی ویجت Step flow را تغییر دهید.
 • Fun Factor : ویجت فاکتور سرگرم کننده یک ویجت شمارنده است. می توانید یک شماره پیشخوان در سایت خود تنظیم کنید. این نوع فاکتور سرگرم کننده یا ویجت شمارنده به شما کمک می کند تا FOMO را برای بازدیدکنندگان ایجاد کنید. همچنین، به نشان دادن داده‌های مربوط به تعداد مشتریانی که به آنها خدمات داده‌اید کمک می‌کند یا اگر یک محصول قابل دانلود دارید و می‌خواهید تعداد بارگیری‌ها را در جلو نشان دهید، بنابراین این ویجت فاکتور سرگرم‌کننده یا ویجت شمارنده به شما در رسیدن به آن کمک می‌کند. بنابراین این ویجت عامل سرگرم کننده را امتحان کنید تا اعداد را به صورت متحرک در وب سایت خود نشان دهید. همچنین، می‌توانید پسوندها و پیشوندهایی را به شماره‌های این ویجت Fun Factor اضافه کنید.
 • به صورت تقویمی : جلسات را بدون ایمیل های رفت و برگشت از طریق Calendly برنامه ریزی کنید. ما خوشحالیم که این برنامه مهم را در Happy Addons خود ادغام می کنیم. همانطور که می دانید Calendly یکی از بهترین ابزارهای رزرو و قرار در بازار است. اما سیستم جاسازی و یک ظاهر طراحی Calendly واقعا سخت است. اما اگر از ویجت Calendly ما استفاده می کنید، می توانید جلسات Calendly خود را به روشی سودآور تعبیه کرده و سفارشی کنید. بنابراین ویجت Calendly ما را امتحان کنید تا یک تقویم پرسود رزرو قرار ملاقات برای وب سایت خود ایجاد کنید.
 • تیکر اخبار : آیا می خواهید به روز رسانی ها، محتوای محبوب یا پیام ها را در وب سایت خود نشان دهید؟ با استفاده از این ویجت می توانید آن را داشته باشید. گزینه های علامت گذاری اخبار توسط وب سایت های خبری یا مجله استفاده می شود. اما اکنون روندها تغییر کرده است. تیکرهای خبری را می توان برای اهداف مختلفی استفاده کرد. هدف اصلی استیکر خبری نشان دادن اطلاعات به طور مداوم است. اکنون می توانید در پنل ویرایش خود علامت های خبری ایجاد کنید. در حین ایجاد بخش استیکر خبر برای وب سایت خود، دیگر لازم نیست پانل ویرایش را ترک کنید. برای ایجاد آیتم های خبر شگفت انگیز برای وب سایت خود، این ویجت تیکر اخبار را امتحان کنید.
 • آیکون اجتماعی : با استفاده از این ویجت، پیوندهای اجتماعی خود را به زیبایی در صفحه وب خود قرار داده و نمایش دهید تا با استفاده از ویجت نماد اجتماعی، به راحتی با بازدیدکننده سایت خود ارتباط برقرار کنید. آیکون های اجتماعی برای یک وب سایت ضروری هستند. با استفاده از ویجت نماد اجتماعی، می توانید پیوندهای اجتماعی شرکت یا شخصی خود را به وب سایت خود اضافه کنید. ویجت نماد اجتماعی را امتحان کنید.
 • خوراک(فید) توییتر : افزودن فیدهای توییتر کار آسانی نیست. اما می توانید با استفاده از ویجت فید توییتر به آن دست پیدا کنید. کافیست API توییتر خود را به این ویجت اضافه کنید و گزینه های زیادی برای سودآور کردن آن خواهید داشت. ما چند طرح نمایشی با استفاده از ویجت فید توییتر خود ایجاد کرده‌ایم تا ایده‌ای در مورد نوع چیزهایی که می‌توانید با این ویجت فید توییتر ایجاد کنید به دست آوریم.
 • نمودار میله ای : نمودارهای میله ای را به شکل میله ای متحرک و قابل تنظیم نمایش دهید، اساساً در صورت تصویربرداری از داده های مختلف و سایر تجسم های آماری مرتبط با استفاده از ویجت نمودار میله ای ما. این ویجت می تواند به شما در نمایش داده های مختلف کمک کند. اگر سایت‌های آماری را اجرا می‌کنید، این نوع آیتم ویجت نمودار داده ممکن است به شما کمک کند داده‌های خود را به روشی پیشرفته به نمایش بگذارید. ما دموهای زیادی را در ویجت Bar Chart آماده کرده ایم. می توانید نگاهی به آنها بیندازید.
 • چرخش 360 درجه : با این ویجت 360 درجه، تصاویری با چرخش 360 درجه برای محصولات خود ایجاد کنید. انعطاف پذیری برای افزودن چرخش خودکار یا کلیک کردن به عملکرد چرخش. همچنین، می توانید دکمه بزرگنمایی را به بزرگنمایی تصاویر خود اضافه کنید. صاحبان وب سایت های تجارت الکترونیک معمولاً از آن برای نمایش تمام نمای محصولات خود استفاده می کنند. این ویجت چرخشی 360 درجه به شما کمک می کند تا تصاویر 360 درجه چرخشی شگفت انگیز ایجاد کنید. این به کاربران شما کمک می کند تا محصول را از زوایای مختلف به خوبی درک کنند و به فروش بیشتر شما کمک کند. بنابراین ویجت چرخش 360 درجه را امتحان کنید تا یک آیتم تصویری شگفت انگیز با چرخش 360 درجه برای محصولات خود ایجاد کنید.
 • جدول داده : اگر ایده ای برای کدنویسی ندارید، استفاده از جدول داده در وب سایت دشوار است. با این حال، ویجت جدول داده ما این مشکل را حل خواهد کرد. معمولاً اکثر افزونه های جدول داده به شما اجازه ایجاد جداول در پنل ویرایش جلویی را نمی دهند. افزونه‌های جدول داده‌ها شما را هدایت می‌کنند تا جداول را در پانل تنظیمات خود ایجاد کنید و یک کد کوتاه به شما می‌دهند تا آن را در بخش‌های مورد نظر خود تنظیم کنید. می‌توانید Tablepress، جداول نینجا و افزونه‌های جدول دیگر مخزن را بررسی کنید. برای تغییر ظاهر پیش فرض پلاگین های جدول داده های شخص ثالث باید متخصص باشید. بدون دانش HTML و CSS نمی توانید کاری انجام دهید. اما این ویجت جدول داده به شما کمک می کند تا یک جدول داده در پنل ویرایش خود ایجاد کنید. همچنین، برای طراحی ویجت جدول داده ما نیازی به دانستن CSS یا HTML ندارید. علاوه بر این، اگر از ویجت جدول داده استفاده می کنید، می توانید تصاویر و آیکون ها را بدون دردسر به جدول خود اضافه کنید. دموهای مختلف ویجت جدول داده را بررسی کنید تا ایده واضحی از نحوه ایجاد یک جدول داده عالی با این ویجت به دست آورید.
 • جدول قیمت رایگان : با استفاده از ویجت Lite جدول قیمت گذاری، جداول قیمت گذاری زیبا با سفارشی سازی های زیاد و ظاهری شیک ایجاد کنید. معمولاً در گذشته از پلاگین های جدول برای ایجاد چنین جداول قیمت گذاری استفاده می کردیم. با استفاده از ویجت جدول قیمت‌گذاری لایت، می‌توانید یک منوی جدول قیمت‌گذاری خیره‌کننده بدون ایجاد درخواست‌های dom بسیاری ایجاد کنید. ما چندین طرح آزمایشی برای ویجت جدول قیمت گذاری خود ایجاد کرده ایم. همه آنها را از صفحه نمایشی ویجت جدول قیمت گذاری بررسی کنید.
 • فلیپ باکس رایگان : FlipBox به شما کمک می کند تا پیام ها را با جلوه های قبل و بعد به زیبایی ارسال کنید. ویجت Flip Box ما به شما کمک می کند تا محتوای شگفت انگیزی برای وب سایت خود ایجاد کنید. چندین حالت برای ورق زدن محتوا در ویجت Flipbox ما وجود دارد. تمام دموهای ویجت فلیپ باکس را بررسی کنید.
 • تب پست :کاربران را قادر می سازد تا پست شما را در چندین برگه قابل اجرا ارائه دهند که در صورت استفاده از ویجت برگه پست، برای محتوای گروه بندی شده و مرتبط بسیار مفید است. این ویجت تب پست اکنون در نسخه رایگان موجود است. ویجت های پست معمولا برای نمایش پست های وبلاگ در وب سایت شما مفید هستند. شما آزادی کاملی برای طراحی محتوای برگه پست خود خواهید داشت. محتوای آزمایشی ویجت Post Tab را بررسی کنید.
 • لیست پست : هر پستی را با استفاده از این ویجت به زیبایی فهرست کنید و آنها را خلاقانه و نوآورانه نمایش دهید. ویجت فهرست پست، محتوای پست شما را در نمای فهرست نمایش می دهد. معمولاً این نوع ویجت پست در نسخه پریمیوم سایر افزونه های شخص ثالث است. اما شما این ویجت لیست پست را رایگان در Happy Addons دریافت می کنید. بنابراین ویجت لیست پست رایگان را امتحان کنید تا محتوای پست خود را در نمای لیست نمایش دهید.
 • لیست طبقه بندی : این ویجت Taxonomy به شما کمک می‌کند تا با مرتب‌سازی دسته‌ها، برچسب‌ها و قالب‌های پست، فهرستی از پست‌ها ایجاد کنید. در ویجت فهرست طبقه بندی، امکانات سفارشی سازی زیادی خواهید داشت. این به بازدیدکنندگان شما کمک می کند تا محتوا را از نظر طبقه بندی مختلف مرتب کنند. بنابراین ویجت فهرست طبقه بندی ما را به صورت رایگان برای کمک به بازدیدکنندگان خود امتحان کنید.
 • جدول زمانی افقی : با استفاده از ویجت افقی خط زمانی خط داستان خود را به صورت افقی طراحی کنید. رایگان است! برخلاف ویجت تایم لاین عمودی، می توانید با کمک این ویجت تایم لاین افقی، محتوای خود را به صورت افقی نشان دهید. می توانید تصاویر و متن را در این ویجت جدول زمانی افقی اضافه کنید.
 • اشتراک گذاری اجتماعی : دیگر نیازی به خرید افزونه اشتراک گذاری اجتماعی نیست. بسیاری از ویژگی های ممتاز افزونه های اشتراک گذاری اجتماعی را در ویجت Social Share به صورت رایگان دریافت کنید! می توانید ویجت اشتراک اجتماعی خود را در هر نقطه از وب سایت خود تنظیم کنید. شما آزادی کامل برای مدیریت این ویجت اشتراک اجتماعی دارید. می توانید رنگ، سفارشی سازی و تایپوگرافی را در ویجت اشتراک اجتماعی تنظیم کنید. این ویجت اشتراک‌گذاری اجتماعی، پیوند مرتبطی را که در آن ویجت را تنظیم کرده‌اید، می‌گیرد. ویجت اشتراک اجتماعی ما را امتحان کنید، و فراموش نکنید که نسخه نمایشی ویجت اشتراک اجتماعی را بررسی کنید.
 • تقویم رویدادها  : ما یک ویجت تقویم رویداد شگفت انگیز را در نسخه رایگان اضافه کرده ایم! می توانید تقویم شخصی شده خود را به صورت دستی ایجاد کنید یا از تقویم Google خود یا تقویم افزونه تقویم رویدادها برای نمایش رویدادهای خود استفاده کنید. ما این ویجت تقویم رویداد را برای شما آورده ایم تا مشکل روزانه شما را حل کنیم. شما آزادی کامل برای طراحی تقویم رویدادهای خود را دارید.
  همچنین، اگر تقویم رویداد خود را با تقویم شخصی گوگل خود مدیریت می کنید و می خواهید آن را در سایت خود جاسازی کنید، باید یک ویجت تقویم رویداد را برای جاسازی تقویم رویداد گوگل خود امتحان کنید. یا اگر برنامه‌هایی برای ایجاد تقویم رویداد سفارشی خود دارید، این ویجت به شما در انجام این کار کمک می‌کند. این ویژگی ایجاد تقویم رویداد سفارشی را نیز پوشش می دهد. قبل از آزمایش این ویجت تقویم رویداد، نسخه نمایشی ایجاد شده را بررسی کنید.
 • اثر شناور تصویر : اگر می‌خواهید افکت‌های شناور سودآور را به تصاویر وب‌سایت خود اضافه کنید، می‌توانید ابزارک جلوه شناور تصویر ما را امتحان کنید. این ویجت افکت شناور تصویر به شما امکان می دهد بیش از 20 افکت شناور خیره کننده را به عکس های خود اضافه کنید. شما آزادی کامل برای سفارشی کردن ویجت Image Hover Effect دارید. اگر می‌خواهید توجه بازدیدکنندگان را به خود جلب کنید، ویجت افکت شناور تصویر برای جعبه ابزار ویجت شما ضروری خواهد بود. قبل از آزمایش افکت شناور تصویر، می‌توانید دموی ویجت جلوه شناور تصویر را بررسی کنید.
 • لینک متحرک : آیا در مورد افزایش نرخ کلیک لینک های وب سایت خود فکر می کنید؟ با افزودن جلوه‌های مختلف به پیوندهای خود با استفاده از ویجت پیوند متحرک، توجه بازدیدکنندگان خود را جلب کنید. این ویجت پیوند متحرک دارای افکت های شناور زیادی برای لینک های وب سایت شما است. مناسب ترین را انتخاب کنید و بروید. قبل از آزمایش این ویجت، می توانید دموهای ما را برای ویجت پیوند متحرک بررسی کنید.
 • ابزارک خبرنامه میل چیمپ : اکنون می توانید فرم های سودمند Mailchimp را با Mailchimp Widget ایجاد کنید. معمولاً، شما این فرصت را ندارید که فرم Mailchimp را مستقیماً به صفحات فرود خود اضافه کنید. اما اکنون ویجت Mailchimp ما به شما کمک می کند تا یک فرم MailChimp شگفت انگیز در صفحات فرود خود ایجاد کنید. و می توانید برچسب هایی را برای مشترکین MailChimp خود تنظیم کنید. همچنین، می توانید لیست MailChimp از پیش ساخته شده خود را انتخاب کنید. بدون نوار در سفارشی سازی ویجت فرم Mailchimp.
  با نسخه رایگان و نسخه رایگان افزونه های Happy، می توانید به راحتی فرم اشتراک خبرنامه یا نوار اشتراک خبرنامه را برای سایت خود ایجاد کنید. بدون هیچ زحمتی در ادغام API برای ویجت Mailchimp. ما یک صفحه اختصاصی برای یکپارچه سازی اعتبار API اضافه کرده ایم. فقط کلید API فرم MailChimp خود را در فیلد ورودی API Mailchimp Widget در صفحه پشتیبان صفحه اعتبارنامه Happy Addons قرار دهید. و همه چیز برای استفاده از ویجت فرم Mailchimp تنظیم شده است. تعداد زیادی سفارشی سازی در فرم Mailchimp موجود است. قبل از آزمایش ویجت فرم Mailchimp، لطفاً دموهای ما را بررسی کنید.
 • سوییچر محتوا : ویجت Content Switcher به شما امکان می دهد بخش ها، صفحات یا متون را به راحتی تغییر دهید. ویجت تعویض محتوا به شما کمک می کند تا هر نوع محتوایی را در وب سایت خود نشان دهید. حتی می‌توانید هر ویجت یا قالبی را در ویجت تعویض محتوا اضافه کنید. برای تغییر دو نوع محتوا استفاده می شود. مانند اگر دو نوع منوی قیمت‌گذاری دارید، منوی قیمت‌گذاری سالانه و منوی قیمت‌گذاری مادام‌العمر، می‌توانید از ویجت تعویض محتوا ما برای نمایش دو جدول قیمت‌گذاری متفاوت در یک بخش از وب‌سایت خود استفاده کنید. از آنجایی که شما آزادی کاملی برای اضافه کردن هر نوع قالب در ویجت تعویض محتوا دارید، پس هیچ محدودیتی برای سفارشی سازی وجود ندارد. و این ویجت جابجایی محتوا یک افزودنی منحصر به فرد به بسته رایگان ما است که در بسته ویجت رایگان افزونه Elementor شخص ثالث وجود ندارد.
 • گروه Image Stack : گاهی اوقات، ما مجبوریم تصاویر را در قالب گروه پشته نشان دهیم تا ظاهری چشم نواز ایجاد کنیم. اما ایجاد یک گروه تک پشته ای از تصاویر بسیار دشوار است. اما با ویجت Image Stack Group ما به راحتی می توانید یک گروه پشته ای تصویر ایجاد کنید. می توانید ویجت Image Stack Group را در نسخه رایگان ما دریافت کنید.
 • دکمه خلاق : آیا در مورد ایجاد یک ظاهر برجسته و چشم نواز با افزودن سبک ها و جلوه های دکمه منحصر به فرد به وب سایت خود فکر می کنید؟ از طریق ابزارک دکمه‌های خلاقانه ما یک فراخوان برای اقدام شگفت‌انگیز ایجاد کنید و بازدیدکنندگان را به مکان مناسب هدایت کنید. اکنون هیچ محدودیتی برای ایجاد دکمه های شگفت انگیز برای وب سایت شما وجود ندارد. همچنین، ما جلوه مغناطیسی را به دکمه خلاق اضافه کرده ایم. به طوری که می توانید توجه بازدیدکنندگان وب سایت خود را برای افزایش نرخ کلیک دکمه خلاق جلب کنید. و فراموش نکنید که نسخه ی نمایشی ویجت دکمه خلاق ایجاد شده توسط ما را بررسی کنید.
 • تصویر آکاردئون : این ویجت آکاردئون تصویر با ظاهری تعاملی طراحی شده است. شما می توانید آکاردئون های منحصر به فرد برای تصاویر ایجاد کنید. این به شما کمک می کند تا کاربران خود را مدت بیشتری در وب سایت نگه دارید. گاهی اوقات لازم است تعدادی آکاردئون تصویر تعاملی شگفت انگیز را به وب سایت خود نشان دهید تا جلوه ای شگفت انگیز برای بازدیدکنندگان ایجاد کنید. ویجت آکاردئون تصویر نجات دهنده زندگی شما خواهد بود. با استفاده از آن می توانید جلوه های شگفت انگیزی به تصاویر اضافه کنید. فراموش نکنید که دموهای آکاردئون تصویر را که توسط ما ایجاد شده است بررسی کنید.
 • مشاهده PDF : اگر به دنبال یک افزونه PDF embedder یا PDF Viewer برای وب سایت خود هستید تا فایل های PDF خود را جاسازی کند، در جای مناسبی هستید. ما راه حل نهایی جاسازی PDF را برای شما ارائه کرده ایم. ویجت مشاهده PDF، نسخه رایگان 3.3.1 را اضافه کرده ایم. ما پیشگام افزودن ویجت نمای PDF در کتابخانه ویجت هستیم. با استفاده از این ویجت PDF View، می توانید فایل های PDF را از لینک های خارجی مشاهده یا جاسازی کنید یا آنها را مستقیماً به عنوان فایل های رسانه PDF در وب سایت خود آپلود کنید. همچنین، در این ویجت PDF View، گزینه های سفارشی سازی زیادی خواهید داشت. اکنون می توانید PDF رزومه، PDF فاکتور، نسخه PDF کتاب الکترونیکی، نسخه PDF مجله و موارد دیگر را با کمک ویجت مشاهده PDF نمایش دهید.
 • فرم تماس 7 : این ویجت ابزار به شما کمک می کند تا فرم های موجود ساخته شده با استفاده از افزونه CF7 را در صفحات وب خود بدون صرف زمان زیاد ادغام کنید. مدیریت فرم تماس پیش‌فرض 7 بدون استفاده از CSS دشوار است. اما ما انواع امکانات طراحی را به فرم تماس 7 اضافه کرده ایم. شما می توانید به راحتی فرم تماس 7 خود را در هر نقطه از وب سایت خود جاسازی کنید. اگر از ویجت فرم تماس 7 ما استفاده می کنید، برای سفارشی کردن فرم های تماس 7 خود نیازی به دانش CSS ندارید. و در نسخه رایگان Happy Addons عرضه می شود.
 • Caldera Forms : این ویجت می تواند به شما کمک کند تا فرم های دهانه دهان خود را در صفحات وب خود نمایش دهید. به طور پیش فرض، سفارشی سازی طراحی فرم caldera بسیار دشوار است. شما باید یک متخصص CSS باشید. اما ما مشکل را حل کرده ایم. اکنون، می‌توانید با استفاده از ویجت Caldera Form، فرم Caldera خود را سفارشی کنید. استفاده از آن رایگان است. قبل از استفاده از ویجت فرم caldera، می توانید دموهای ما را بررسی کنید.
 • weForms : با استفاده از افزونه weForms فرم هایی ایجاد کردید و به دنبال راهی برای نمایش آن ها در صفحات خود هستید؟ این پاسخ به آن است. اکنون می توانید از ویجت weForms برای سفارشی کردن فرم های weForms خود بدون خروج از پانل ویرایش خود استفاده کنید. دموهای ویجت weForms ایجاد شده توسط ما را بررسی کنید.
 • فرم های نینجا : از این ویجت برای جاسازی فرم های ایجاد شده با استفاده از فرم های نینجا برای نمایش یکپارچه در صفحات وب خود استفاده کنید. گزینه های مختلف یک ظاهر طراحی به شما کمک می کند تا حتی بهتر به آنها نگاه کنید. Ninja Forms یکی از افزونه های محبوب فرم ساز است. اما برای داشتن ویژگی سفارشی سازی در نسخه پیش فرض فرم های نینجا باید هزینه اضافی پرداخت کنید. اما ما یک راه حل آسان برای کاربران Ninja Forms ارائه کرده ایم. شما یک ویجت فرم نینجا را به صورت رایگان دریافت خواهید کرد. ما تمام امکانات سفارشی سازی ممکن را به ویجت Ninja Forms اضافه کرده ایم. ما چندین دمو برای شما ایجاد کرده ایم. لطفاً دموهای ابزارک Ninja Forms را بررسی کنید.
 • WPForms : ابزارک  WP Forms به محبوب ترین فرم ساز در انجمن وردپرس تبدیل شده است. WPforms به دلیل ویژگی های گسترده و امکانات سفارشی سازی محبوب شدند. اما سفارشی‌سازی طراحی برای کاربران فرم‌های WP نیز یک محدودیت است. اما ما یک راه حل رایگان برای کاربران فرم های WP آورده ایم. شما یک ویجت فرم های WP رایگان در نسخه رایگان دریافت خواهید کرد. این ویجت WPforms به شما کمک می کند تا فرم های خود را به سطح بعدی طراحی کنید. فراموش نکنید که دموهای ویجت WPforms را که ایجاد کردیم بررسی کنید.
 • Forms Gravity : هنگام استفاده از گرویتی فرمز، ممکن است بخواهید ظاهر فیلدهای فرم را تغییر دهید. با Happy Addons، می‌توانید فرم‌های Gravity خود را مانند یک حرفه‌ای تقویت کنید. اما در حال حاضر یک افزونه ممتاز است. اما سفارشی سازی طراحی نیز چالش برانگیز است. به همین دلیل است که ما یک راه حل رایگان برای کمک به Gravity در ایجاد پایگاه کاربر آورده ایم. این ویجت گرویتی فرمز به شما کمک می کند تا بدون هیچ زحمتی ویجت فرم پیش فرض خود را تغییر دهید. می توانید دموهای ویجت Gravity Forms را که توسط ما ایجاد شده است بررسی کنید. شما ایده ای از آنچه در نسخه رایگان ویجت Forms Gravity بدست خواهید آورد خواهید داشت.
 • WP Fluent Forms : با استفاده از این ویجت فوق العاده بصری، به راحتی فرم های Fluent را سفارشی کنید و از آنها استفاده کنید. فرم های WP Fluent اکنون بسیار محبوب شده اند. اما سفارشی سازی فرم های روان نیز دشوار است. شما باید یک متخصص CSS نیز باشید. اما ما به این موضوع نیز اشاره می کنیم. می‌توانید فرم‌های WP fluent خود را با ویجت رایگان WP Fluent Forms سفارشی کنید. برای سفارشی کردن ویجت Fluent Form نیازی به متخصص بودن نیست. ما همچنین دموهایی را برای ویجت Fluent Forms ساخته ایم. دموهای ویجت WP Fluent Forms را بررسی کنید.
 • جدول مقایسه : جدول مقایسه به بازدیدکنندگان سایت شما کمک می کند تا محصول شما را بخرند، برای عضویت ثبت نام کنند، تماس بگیرند یا فقط درخواست قیمت کنند. آیا در مورد ایجاد جداول مقایسه برای محصولات، ابزارک ها، ویژگی ها، خدمات یا هر چیز دیگری که به وب سایت خود مرتبط است فکر می کنید؟ ویجت جدول مقایسه جدید Happy Addons را امتحان کنید. در نسخه رایگان ما موجود است.
 • Stack عکس : ابزارک پشته عکس ما به شما کمک می کند تا به یک طرح بندی حیاتی از تصاویر دست یابید که در آن نیازی به استفاده از چندین ستون و تقاطع برای رسیدن به آن نیست. با کمک ویجت Photo Stack می توانید به راحتی و بدون هیچ دانش فنی به سبک تصویر لایه ای دست پیدا کنید. با استفاده از ویجت پشته عکس، تصاویر چند لایه را در وب سایت به نمایش بگذارید.
 • آیکون Lord : نماد Lord یک عنصر بسیار محبوب در صنعت توسعه وب است. ما اغلب از این ویژگی برای اضافه کردن یک نماد متحرک به وب سایت خود استفاده می کنیم. اما قبلاً، اضافه کردن و سفارشی کردن نمادهای لرد به وب سایت چندان آسان نبود. اما از این پس می توانید با استفاده از ویجت Lord Icon ما، نماد لرد را به وب سایت های خود اضافه کنید. می توانید رنگ و سایر گزینه ها را مستقیماً از پنل ویرایش خود سفارشی کنید. ویجت آیکون Lord را می توان به طور جداگانه در هر مکان در وب سایت استفاده کرد. همچنین، ما پشتیبانی از نمادهای لرد را در ابزارک جعبه اطلاعات و ویجت جعبه نماد اضافه کرده ایم. از ویجت آیکون Lord استفاده کنید.
 • لوگوی سایت : اگر از لوگوی سایت ما استفاده می کنید، می توانید از لوگوی سایت پیش فرض سایت وردپرس خود استفاده کنید یا می توانید لوگوی سفارشی خود را انتخاب کنید.
  عنوان سایت – شما می توانید عنوان سایت را اضافه کنید و آن را مطابق با نیاز خود طراحی کنید. می توانید نوع هدر را از H1 به H6 تغییر دهید. علاوه بر این، می توانید تراز و اندازه عنوان سایت را تنظیم کنید.
 • عنوان سایت : با استفاده از برچسب سایت، می توانید رنگ، تایپوگرافی و چینش Tag Line پیش فرض سایت را تغییر دهید. علاوه بر این، می توانید یک نماد سفارشی یا SVG برای Tag Line سایت اضافه کنید.
 • منوی Nav : با استفاده از Nav Menu Widget، می توانید نوار ناوبری سایت خود را سفارشی کنید. از ویرایشگر محتوا، یک منو انتخاب کنید. می‌توانید تراز نوار Nav را هم برای دستگاه‌های دسکتاپ و هم برای دستگاه‌های واکنش‌گرا تنظیم کنید. همچنین می توانید نمادهای منو و همچنین نمادهایی را برای باز و بسته شدن تنظیم کنید.
 • عنوان صفحه : می توانید عنوان صفحه سایت خود را سفارشی کنید و همچنین می توانید برچسب HTML، اندازه و تراز را با ویجت عنوان صفحه تنظیم کنید. برای استایل، می توانید رنگ، تایپوگرافی و سایه متن را تغییر دهید.
 • گزیده پست : می توانید گزیده پست را با سازنده تم HappyAddons ما سفارشی کنید. فقط ویجت Post Excerpt را بکشید و رها کنید. شما می توانید تراز متن Excerpt را کنترل کنید. این به شما کمک می کند تا یک قالب پست وبلاگ ایجاد کنید. در تب Style می توانید رنگ متن و تایپوگرافی را نیز تغییر دهید.
 • محتوای پست : در تنظیمات محتوای ویجت محتوای پست، می‌توانید تراز را تغییر دهید و تغییرات لازم را در بخش سبک اعمال کنید. کافیست ویجت Post Excerpt را در پنل ویرایشگر بکشید و رها کنید. می‌توانید رنگ و تایپوگرافی را برای عنوان پست و محتوای پست با پیمایش در تب Style تغییر دهید. ویجت محتوای پست عنصر اصلی در ایجاد یک قالب صفحه وبلاگ واحد است. می توانید به صورت رایگان از آن استفاده کنید.
 • تصویر شاخص پست : با ویجت تصویر ویژگی Post در Theme Builder ما، می توانید سبک و موقعیت تصویر ویژه را برای صفحه تک پست خود تنظیم کنید. بسته به تصویر، می توانید اندازه و تراز تصویر را تغییر دهید و عنوان تصویر را فعال یا غیرفعال کنید. این یکی دیگر از ابزارک های ضروری برای ایجاد قالب یک پست وبلاگ است که در نسخه رایگان افزونه ما ارائه می شود.
 • اطلاعات پست : یک ویژگی ضروری و شگفت انگیز، اطلاعات پست است. کاربران شما باید بتوانند متای پست مانند نام نویسنده، تاریخ، زمان و غیره را ببینند. در برگه سبک، می‌توانید فاصله‌ها، تراز، رنگ، ارتفاع و وزن تقسیم‌کننده، نماد فهرست، متن و غیره را تغییر دهید.
 • متای نویسنده : در ویجت متای نویسنده سازنده تم ما، می توانید نام نویسنده، آواتار، بیو کوتاه و دکمه آرشیو را فعال/غیرفعال کنید. همچنین امکان تغییر اندازه و موقعیت متای نویسنده نیز وجود دارد. مردم قبلاً آن را جعبه نویسنده می نامیدند. به صورت رایگان در دسترس است.
 • نظرات پست : با ویجت نظر پست ما، می توانید منبع نظر پست خود را از پست فعلی یا سفارشی انتخاب کنید. اگر یک پست سفارشی انتخاب می کنید، می توانید پست های خاصی را انتخاب کنید که مطابق طرح نمایش داده شوند. ویجت ارسال نظر با طیف گسترده ای از گزینه های یک ظاهر طراحی شده است. امکان انتخاب رنگ، تایپوگرافی، حاشیه و بالشتک و طراحی پیوند وجود دارد. عنوان نظر پست، رنگ، رنگ متن، رنگ توضیحات کوتاه، اندازه، برچسب ناحیه متن و حاشیه بر اساس طرح شما در قسمت جلو ظاهر می شود. استفاده از آن هیچ هزینه ای ندارد.
 • پیمایش پست : می توانید پیمایش پست را با توجه به نیاز خود سفارشی کنید. علاوه بر مجاز/غیر مجاز کردن برچسب پیمایش، می‌توانید متن برچسب را نیز تغییر دهید. در مورد فلش ها، می توانید آنها را مجاز یا غیرمجاز کنید. فهرست پیکان ناوبری از پیش تعریف شده ما به شما امکان می دهد نوع پیکان را تغییر دهید. برچسب‌های پیمایش پست، عناوین، فلش‌ها و مرزها را می‌توان سفارشی کرد. هر عبارت را می توان از نظر رنگ و تایپوگرافی سفارشی کرد.
 • عنوان بایگانی : سازنده تم ما شامل ویجت عنوان آرشیو برای طراحی صفحات آرشیو است. در عنوان بایگانی، می توانید تگ عنوان (H1-H6)، اندازه و تراز را انتخاب کنید. امکان تغییر رنگ، تایپوگرافی و سایه عنوان آرشیو وجود دارد.
 • بایگانی پست : گزینه های شگفت انگیزی برای ویجت پست آرشیو سازنده تم HappyAddons وجود دارد. از محتوا > طرح‌بندی :
 1. امکان انتخاب پوسته برای پست های آرشیو وجود دارد.
 2. تعداد ستون هایی که پست ها نمایش داده می شوند را می توان تنظیم کرد.
 3. امکان تنظیم موقعیت تصویر به صورت بالا، چپ یا راست وجود دارد.
 4. اندازه تصویر پست را می توان سفارشی کرد.
 5. می توانید عنوان و گزیده پست را فعال/غیرفعال کنید. حتی می توانید برای گزیده های سفارشی اعمال کنید.
 6. شما توانایی کنترل متادیتا و جداکننده آنها را دارید.
 7. دکمه Read More و متن آن را می توان فعال یا غیرفعال کرد.
 8. گزینه ای برای فعال یا غیرفعال کردن باز کردن در یک پنجره جدید وجود خواهد داشت.
 9. از طرف دیگر، در Content > Pagination، می‌توانید صفحه‌بندی خود را برای آرشیو پست شخصی‌سازی کنید. به عنوان مثال، می توانید نوع صفحه بندی، محدودیت صفحه و تراز را انتخاب کنید.
 10. متن دکمه برچسب قبلی و بعدی را می توان سفارشی کرد.

ویژگی های افزونه هپی اددان المنتور رایگان  | Happy Elementor Addons Free :

این پلاگین نه تنها با ابزارک های المنتور قابل توسعه همراه است بلکه دارای برخی از ویژگی های جالب است که به شما کمک می کند مهارت طراحی وب خود را افزایش دهید. در افزودنی HappyAddons به بیش از 16 ویژگی منحصر به فرد در المنتور دسترسی خواهید داشت.

تمپلت ها و الگوهای آماده هپی : سرانجام ، ما خوشحالیم که اعلام می کنیم ویژگی Happy Template را در HappyAddons خود معرفی می کنیم. در ابتدا ، تقریباً با 500 المان آماده صفحه ساز المنتور ارائه می شود. ما به طور مداوم کتابخانه الگوی خود را بهبود خواهیم بخشید. هر دو کاربر رایگان و حرفه ای ما می توانند از الگوهای افزودنی هپی استفاده کنند. الگوها در دو برچسب حرفه ای و رایگان برچسب گذاری شده اند. برای وارد کردن الگوهای برتر به HappyAddons Pro نیاز دارید. ویژگی وارد کردن الگو مانند ویژگی وارد کردن الگوی المنتور عمل می کند. علاوه بر این ، می توانید پیش نمایش ها را در سه نمای دستگاه بررسی کنید. دسکتاپ ، تبلت و موبایل.

تقسیم کننده های شکل هپی : اگر می‌خواهید چند تقسیم‌کننده شکل منحصربه‌فرد در تقسیم‌کننده شکل پیش‌فرض خود داشته باشید، می‌توانید از تقسیم‌کننده‌های شکل ما استفاده کنید. در ابتدا، 18+ تقسیم کننده شکل جدید دریافت خواهید کرد. ما پیشگام در افزودن تقسیم‌کننده‌های شکل مختلف به کتابخانه پیش‌فرض تقسیم‌کننده‌های شکل هستیم تا به کاربران تعدادی تقسیم‌کننده شکل اضافی بدهیم. صفحات خود را با تقسیم کننده های شکل جدید تغییر شکل دهید.

راهنما هپی : با ویژگی پیشرفته راهنمای ابزار ما، می توانید نکات ابزار را به هر عنصری از وب سایت خود اضافه کنید. تصاویر، GIF و تصاویر پس زمینه را به راهنمای ابزار خود اضافه کنید. این ماژول راهنمای ابزار راه جدیدی را برای ایجاد راهنمایی های شگفت انگیز گسترش می دهد. برای افزودن Tooltips به هیچ پلاگین راهنمای ابزار شخص ثالث اضافی از مخزن وردپرس نیاز ندارید. برای افزودن نکات راهنمای ابزار به وب سایت خود، نیازی به زحمت میانبرهای راهنمای ابزار ندارید. می توانید نکات ابزار را از پنل ویرایش وب سایت خود اضافه کنید. لازم نیست مانند دیگر افزونه‌های راهنمای ابزار شخص ثالث، با چالش‌های پشت سر هم زحمت بکشید. ابزارک یا بخشی را که می‌خواهید محتویات راهنمای ابزار خود را در آن اضافه کنید انتخاب کنید و آن را از پنل ویرایش خود با ویژگی Happy Tooltip ما انجام دهید.
ما دو نوع رفتار را در راهنمای ابزار اضافه کرده ایم. می‌توانید با کلیک کردن یا روی شناور، نکات ابزار را نشان دهید. همچنین، تعداد زیادی انیمیشن راهنمای ابزار در ویژگی Happy Addons for tooltip دریافت خواهید کرد. و تمام ویژگی های عالی راهنمای ابزار با نسخه رایگان ارائه می شود.

ارتفاعات برابر : به طور پیش فرض، نمی توانید ارتفاع ستون های مساوی را برای ستون های خود تنظیم کنید. اما از این پس می‌توانید با استفاده از آن، ارتفاع‌های مساوی برای ستون‌ها و ویجت‌های خود بدون استفاده از دانش کدنویسی صفر تعیین کنید. معمولاً زمانی که طول های متفاوتی از محتویات روی ستون ها داشته باشید، Equal Heights لازم است. و هیچ راه آسانی برای رفع این مشکل وجود ندارد. باید فضای بیشتری اضافه کنید یا کارهای CSS انجام دهید. اما با این ویژگی می توانید به راحتی مشکل را برطرف کنید.

Text Outline (دور خط مطالب) – با این ویژگی Text Outline، می توانید یک حاشیه بیرونی در اطراف هر کاراکتر متن یا خطوط عنوان خود اضافه کنید. می‌توانید جلوه‌های متنی نئون، جلوه‌های سرفصل اختلاف منظر، جلوه‌های سرصفحه ضربه‌ای و موارد دیگر ایجاد کنید. همچنین می توانید این ویژگی را در ویجت های عنوان پیش فرض اعمال کنید. در اینجا لیست ویجت هایی وجود دارد که در آن گزینه طرح کلی متن را دریافت خواهید کرد.

 • ویجت عنوان
 • ویجت عنوان صفحه
 • ویجت عنوان سایت
 • ویجت عنوان پست
 • ویجت عنوان محصول
 • ویجت عنوان متحرک
 • ویجت عنوان گرادیان

Background Overlay (پس زمینه همپوشانی) : ابزارک همپوشانی پس‌زمینه به شما امکان می‌دهد تصاویر، رنگ‌ها و آیکون‌هایی را در پشت هر ویجت اضافه کنید. به‌طور پیش‌فرض، می‌توانید پوشش پس‌زمینه را به بخش‌ها و ستون‌ها اضافه کنید، اما اضافه کردن پوشش پس‌زمینه به ویجت‌ها بسیار دشوار است. اما اکنون، با کمک افزونه پوشش پس‌زمینه ما، می‌توانید ظاهری متفاوت به ویجت‌های خود اضافه کنید. جالب اینجاست که با هر افزونه شخص ثالثی کار خواهد کرد.

Happy Icons (آیکن ها) : صفحه وب طراحی شده شما ممکن است حاوی تعدادی ستون باشد که ممکن است نیاز به ترتیب مجدد در نمای دستگاه تلفن همراه داشته باشد. با استفاده از این ویژگی Column Control، می توانید ترتیب ستون ها را در دستگاه های کوچک تغییر دهید. استفاده از آن بسیار آسان است. برای سفارش ستون های خود در دستگاه های تلفن همراه و تبلت به دانش اضافی نیاز ندارید. فقط باید عدد را به ترتیب زمانی روی ویژگی ترتیب ستون تنظیم کنید. این به شما کمک می کند تا ترتیب ستون مورد نظر را در صفحه کوچک سایت ها به دست آورید.

مدیریت سفارش ستون در حالت ریپانسیو موبایل : شما می توانید عرض ستون ویجت های خود را با پارامترهای درصدی کنترل کنید. با این حال، گاهی اوقات، شما نیاز دارید که عرض ستون را برای مطابقت با زیبایی طراحی خود تنظیم کنید. عرض ستون با افزودن ویژگی پیکسل به شما امکان می دهد این کار را به راحتی انجام دهید.

مدیریت اضافه کردن پیکسل عرض ستون : می توانید عرض ستون ابزارک های خود را با پارامترهای درصد در المنتور کنترل کنید. با این حال ، گاهی اوقات ، شما باید عرض ستون را طوری تنظیم کنید که به زیبایی طراحی شما برسد. Happy Addons به شما اجازه می دهد این کار را با سهولت انجام دهید.

Happy Clone : در حین طراحی، ممکن است لازم باشد با استفاده از دکمه ها (CMD/CTRL + E) صفحات یا پست ها را از یاب کپی کنید. با کمال تعجب، با استفاده از این ویژگی، می‌توانید صفحات و پست‌ها را به سرعت از Finder کلون کنید. همچنین این قابلیت تکثیر به شما کمک می کند تا پست ها و صفحات خود را کپی کنید. برای کلون کردن صفحه و پست های خود به هیچ پلاگین تکرارکننده شخص ثالثی نیاز ندارید. و جالب اینجاست که این ویژگی خوش دستی Happy clone با نسخه رایگان ارائه می شود. پس افزونه Happy Clone یا Duplicator را برای کپی کردن پست ها و صفحات خود امتحان کنید.

کنترل اندازه ثابت ابزارک دکمه در المنتور – گاهی اوقات ، ممکن است لازم باشد دکمه های کاملاً دایره ای شکل را در المنتور تهیه کنید. با استفاده از این ویژگی رایگان ، می توانید این کار را فقط با تعیین اندازه ثابت ، یعنی تعیین یک اندازه و عرض برابر با استفاده از المان دکمه المنتور انجام دهید.

لایه شبکه : با استفاده از این ابزار، تراز مناسب عناصر صفحه خود را حفظ کنید. هنگام تنظیم رنگ شبکه، عرض و موقعیت طرح شبکه خود، از انعطاف پذیری کامل لذت ببرید. Btw این سیستم شبکه نیست. این یک سیستم طراحی برای ایجاد طرح های کاملاً هماهنگ برای وب سایت شما است. اگر با ابزارهای طراحی دیگر مانند Figma، Adobe XD، Adobe Illustrator یا sketch آشنا هستید، همان سیستم لایه شبکه طراحی را در پنل ویرایش وب سایت خود دریافت خواهید کرد.

Wrapper Link : اگر از Wrapper Link ما استفاده می کنید، هیچ محدودیتی برای افزودن پیوند به قسمت های خاص ستون یا بخش های خود وجود ندارد. از آن برای درج پیوند به هر ستون، بخش یا مکان دیگری که می خواهید استفاده کنید. بنابراین فرصت استفاده از ماژول پیوند Wrapper را از دست ندهید. افزایش نرخ کلیک هر محتوایی مفید خواهد بود.

جلوه های شناور : با استفاده از Floating Effects می توانید انیمیشن های خیره کننده ای برای هر ویجتی ایجاد کنید. ترجمه، چرخش، یا مقیاس تخیل محدودیت است! افکت شناور Happy Addons به شما کمک می کند تا بدون استفاده مستقیم از CSS، هر عنصر و ویجت را ترجمه، بچرخانید یا مقیاس بندی کنید. این فرصت را از دست ندهید که عناصر طراحی چشم نواز را در وب سایت خود ایجاد کنید.

جلوه های شناور و پیش نمایش تحولات CSS : جلوه های شناور که برای تصویرسازی جلوه فضایی استفاده می شود.

CSS Transform : می‌توانید تبدیل‌های مختلف CSS مانند ترجمه، چرخش، مقیاس و کج کردن را بدون هیچ محدودیتی در هر ویجتی با هر افزونه شخص ثالث دیگری اعمال کنید. این یک ویژگی جهانی است. فرصت استفاده از ماژول تبدیل CSS را برای ایجاد ظاهری خارق العاده برای وب سایت خود از دست ندهید.

ویژگی اسکرول به بالا : ویژگی اسکرول به بالا معمولاً در وب سایت ها استفاده می شود. ما اغلب از پلاگین های اسکرول به بالا یا روش های مختلف برای افزودن آن گزینه به صفحات وب استفاده می کنیم. اما نگران نباشید؛ شما می توانید با استفاده از قابلیت Scroll to the top، این گزینه را به وب سایت های خود در پنل ویرایش اضافه کنید. می‌توانید اسکرول را روی دکمه بالا برای همه صفحات تنظیم کنید یا می‌توانید برای هر صفحه خاصی شرطی بگذارید که اسکرول به دکمه بالا نشان داده نشود.

سازنده هدر فوتر : HappyAddons اکنون یک سازنده پاورقی هدر پیشرفته را به صورت رایگان در ویژگی تم ساز ما به صورت رایگان ارائه می دهد. شما می توانید یک هدر شگفت انگیز با ویجت های هدر اختصاصی ما ایجاد کنید. برای فوتر، ویجت اختصاصی وجود ندارد. شما می توانید از هر ویجت از کتابخانه عنصر بنا به نیاز خود استفاده کنید. همچنین، می‌توانید منوی پاورقی جداگانه ایجاد کنید و از ویجت Nav Menu برای نمایش منوی پاورقی خود در ویژگی Header Footer Builder استفاده کنید. با استفاده از شرط قالب ما، می توانید انواع مختلفی از شرایط را برای سرصفحه و پاورقی خود تنظیم کنید.
در اینجا آن عناصر هدر آمده است:

 • لوگوی سایت
 • عنوان سایت
 • عنوان سایت
 • منوی ناوبری

سازنده قالب پست وبلاگ : HappyAddons رایگان ویژگی ایجاد قالب تک پست را در ویژگی تم ساز به صورت رایگان ارائه می دهد. این همه عناصر لازم طراحی پست وبلاگ را پوشش می دهد. در اینجا عناصر طراحی یک پست وبلاگ وجود دارد :

 • عنوان صفحه
 • عنوان پست
 • چکیده پست
 • مطالب پست
 • تصویر شاخص
 • جعبه نویسنده
 • نظرات پست
 • ناوبری پست
 • اطلاعات پست

آرشیو صفحه ساز : اکنون ویژگی Archive Page Builder را در Theme Builder HappyAddons به صورت رایگان ارائه می کنیم. اکنون طراحی هر صفحه آرشیو سایت خود مانند صفحه آرشیو وبلاگ، آرشیو دسته بندی وبلاگ یا صفحه آرشیو برچسب با گزینه های سازنده صفحه آرشیو آسان است. ما همچنین ویجت های اختصاصی برای طراحی صفحات آرشیو در المنتور داریم. در اینجا ابزارک های سازنده صفحه آرشیو است :

 • عنوان آرشیو
 • آرشیو پست

ویژگی تهویه قالب برای تم ساز (پایه) : کاربران رایگان می توانند شرایط قالب را برای صفحات کل سایت، همه تکین یا همه بایگانی تنظیم کنند. برای تنظیم شرایط تو در تو متفاوت برای صفحات یا آرشیوهای مختلف، به نسخه حرفه ای ما نیاز خواهید داشت.

ابزارک های افزونه هپی اددان المنتور | Happy Elementor Addons Pro :

اگر هنوز مشتاق ویجت های بیشتری هستید ، ابزارک های برتر زیر برای رفع خواسته های شما وجود دارند. بهترین قسمت این است که می توانید کد منبع طراحی را کپی و پیست کنید تا مجبور به ساختن هیچ طرحی از ابتدا نباشید. بیایید دنیای ابزارک های Happy Addons Pro را کشف کنیم :

 • اسلایدر پیشرفته : از اسلایدرهای معمولی خود خسته شده اید؟ نوار لغزنده پیشرفته ما را امتحان کنید. با استفاده از آن اسلایدهای مسحورکننده در سایت های خود ایجاد کنید. می توانید بخش های از پیش ساخته شده را به اسلایدهای اسلایدر پیشرفته خود اضافه کنید. بنابراین شما آزادی کامل برای طراحی هر نوع طراحی در ویجت اسلایدر پیشرفته دارید.
 • مگا منوی هپی : آیا با آیتم های منو در مقیاس بزرگ مبارزه می کنید؟ مگا منوی شاد بهترین راه حل برای مشکلات شماست. می توانید منوهای بزرگی مانند آدیداس، Dribbble، Puma، Invision و غیره ایجاد کنید. Mega Menus یک آیتم تغییر دهنده بازی برای وب سایت ها است. می توانید آیتم های منوی چشم نواز را با مگامنو ایجاد کنید. این ویجت Mega Menu به شما کمک می کند تا به هر نوع مگا منوی دست یابید که با آیتم های منوی پیش فرض غیرممکن است. همچنین، می توانید از ویجت Mega Menu ما برای طراحی یک منوی ناوبری ساده برای وب سایت خود استفاده کنید. بنابراین فرصت داشتن یک مگا منو قدرتمند در بسته ابزارک خود را از دست ندهید. قبل از خرید افزونه‌های شاد برای دریافت مگا منوی شاد در بسته عنصری خود، از شما می‌خواهیم طرح‌های نمایشی ویجت مگا منو را بررسی کنید.
 • ویجت پیمایش یک صفحه : ویجت پیمایش یک صفحه ای ما به شما کمک می کند محتوای ناوبری یک صفحه ای سودآور برای سایت خود ایجاد کنید. دارای 9 کنترل طراحی با گزینه اسکرول صاف. شما می توانید هر نوع طراحی را در ویجت ناوبری یک صفحه نشان دهید. این ابزارک پیمایش یک صفحه معمولاً برای نشان دادن چندین محتوا در یک صفحه با منوی ناوبری شناور استفاده می شود.
 • ویجت Unfold : می‌توانید با ابزارک Happy Addons Unfold، فضای صفحه وب خود را سازماندهی و ذخیره کنید. این ویجت به شما کمک می کند محتوای تعاملی همراه با صفحات وب منظم و تمیز ایجاد کنید. علاوه بر این، می توانید محتوا را با یک کلیک یا حرکت ماوس باز کنید. ما دموهای شگفت انگیز ویجت آشکار را برای شما ایجاد کرده ایم. بنابراین قبل از امتحان ویجت، مایلیم از شما بخواهیم دموها را بررسی کنید.
 • محتوای off-canvas یا ویجت منو : محتوای ناوبری off-canvas یا ویجت منو به شما این آزادی را می دهد که هر نوع محتوای خارج از بوم یا آیتم های منوی off-canvas را برای وب سایت های خود ایجاد کنید. این ویجت محتوای Off canvas به عنوان یک ویجت منوی پرواز نیز محبوب است. شما می توانید هر نوع آیتم منوی پرواز را برای وب سایت خود تنظیم کنید.
 • لیست ویژگی : می توانید ویژگی های محصول خود را با استفاده از سبک های مختلف با استفاده از ویجت لیست ویژگی ها نمایش دهید. به عنوان یک امتیاز، شما همچنین می توانید هر طرح از پیش تعریف شده ویجت لیست ویژگی را سفارشی کنید. دموهای ویجت لیست ویژگی ما را بررسی کنید. در نسخه حرفه ای ما موجود است.
 • جدول قیمت : این ویجت بی نظیر به شما این امکان را می دهد که هر جدول قیمتی را در زیر نور خورشید ایجاد کنید. به‌عنوان شگفت‌انگیز، می‌توانید از پس‌زمینه‌های گرادیان، دکمه‌های بیضی شکل، نمادهای فونت فوق‌العاده، رنگ‌های پر کردن پس‌زمینه، ارتفاع‌های مختلف، حالت‌های تاریک و غیره در ویجت جدول قیمت‌گذاری Happy Addons استفاده کنید. این ویجت جدول قیمت را می توان در وب سایت های مدیریت شده WooCommerce یا EDD (دانلود دیجیتال آسان) استفاده کرد. همچنین، می‌توانید نشان‌ها، نکات ابزار و موارد دیگر را در ویجت جدول قیمت‌گذاری ایجاد شده اضافه کنید.
 • فلیپ باکس : این ویجت نفیس Flip Box به شما کمک می‌کند پیام‌ها یا متون مختلف را قبل و بعد از اینکه کاربر روی یک عنصر خاص قرار می‌گیرد نشان دهید. مانند سایر ویجت‌ها، می‌توانید این مورد را با یک تصویر پس‌زمینه، ناوبری و پیکان دایره‌ای در هر دو طرف سفارشی کنید. ما طراحی جعبه تلنگر سه بعدی را در ویجت Flip Box اضافه کرده ایم. این ویجت فلیپ باکس در نسخه Pro است. همچنین، ما دموهای زیادی برای ویجت جعبه تلنگر ایجاد کرده ایم.
 • عنوان پیشرفته : با ویجت Advanced Heading، می توانید طرح های عنوان زیبا برای متن عنوان وب سایت خود ایجاد کنید. مانند سایر ویجت‌ها، گزینه‌های سفارشی‌سازی بسیاری برای بخش‌های متن مختلف خواهید داشت. همچنین، می
 • باکس هاور : با افزودن متن‌های پویا متحرک با این ابزار کوچک زیبا، به تصاویر خسته‌کننده ببخشید. می‌توانید متن‌ها را با ابزارک Hover Box درست بعد از اینکه کاربر یک تصویر را نشان می‌دهد نمایش دهید. این ویجت Hover Box کاملاً با موارد معمولی Hover Box متفاوت است. نسخه نمایشی ویجت جعبه شناور را بررسی کنید.
 • کروسل تیم : با استفاده از ویجت چرخ فلک تیم، چرخ فلک های زیبایی را به اعضای تیم خود ارائه دهید که شامل دکمه های نمایه اجتماعی، نمادهای فلش و قابلیت سفارشی سازی عالی است. شما می توانید تعداد زیادی سفارشی سازی طراحی را در ویجت Team Carousel انجام دهید. همچنین، این بهترین راه ممکن برای نشان دادن اعضای تیم در یک بخش است.
 • اسکرول تصویر : با استفاده از ویجت تصویر پیمایشی، می توانید محصولات یا خدمات خود را به گونه ای نمایش دهید که به صورت افقی یا عمودی اسلاید می شود. شما همچنین می توانید یک گالری عکس خیره کننده با این ویجت اسکرول عالی در سایت خود ایجاد کنید. دموهای ایجاد شده توسط ما از ویجت Scrolling image را بررسی کنید.
 • تب پیشرفته : این ویجت شما را قادر می سازد تا با ایجاد بخش های محتوای زبانه پیشرفته با استفاده از سفارشی سازی های کاملاً کنترل شده، محتوای خود را نشان دهید. گزینه ای برای اضافه کردن یک بخش سفارشی به ویجت تب پیشرفته خواهید داشت. این ویجت تب پیشرفته عمدتاً محتویات برگه شده را در یک بخش نشان می دهد. بنابراین فرصت ایجاد محتوای تب دار را با کمک ویجت تب پیشرفته از دست ندهید.
 • آکاردئون پیشرفته : مانند ویجت Advanced Tab، اگر می‌خواهید با استفاده از یک جلوه فروپاشی در جهات مختلف اطلاعات اضافی را در اختیار کاربر خود قرار دهید، این ویجتی است که باید به دنبال آن بروید. در ویجت Advanced Accordion، می توانید از هر بخش از پیش ساخته شده استفاده کنید. محتوای پیشرفته را در ویجت آکاردئون خود نشان دهید. برای ایجاد آکاردئون برای وب سایت وردپرس خود به هیچ پلاگین آکاردئونی نیاز ندارید. از ویجت پیشرفته آکاردئون برای افزودن آکاردئون به وب سایت خود استفاده کنید.
 • کروسل نظرات کاربران : ویجت Carousel نظرات کاربران راهی عالی برای نمایش توصیه های مشتریان شما ارائه می دهد. همچنین می توانید با استفاده از سبک های انعطاف پذیر برای وب سایت خود، حرکت کروسل را کنترل کنید. ما همچنین دموهای شگفت انگیزی برای ویجت Carousel Testimonial ایجاد کرده ایم.
 • کروسل لوگو : خلاقیت طراحی خود را با این ویجت چرخ فلک لوگوی زیبا آزاد کنید و شرکا و محصولات خود را با استفاده از حرکت عمودی یا افقی به نمایش بگذارید. این ویجت چرخ فلک لوگو به شما کمک می کند تا لوگوی مشتری یا لوگوی محصول خود را در وب سایت خود به نمایش بگذارید. طرح های نمایشی ویجت چرخ فلک لوگو را بررسی کنید.
 • متن متحرک : این ویجت متن متحرک برای جدا کردن متن شما با استفاده از انیمیشن های هوشمند در وب سایت شما مفید است. شما می توانید جلوه های انیمیشن جالب را با سبک های مختلف انعطاف پذیر ویجت متن متحرک سفارشی کنید. دموهای ویجت متن متحرک را امتحان کنید.
 • جدول زمانی : با استفاده از این ابزار زرق و برق دار جدول زمانی، داستان خود را دقیق و هوشمندانه بگویید. این ویجت جدول زمانی به شما کمک می کند تا به یک طراحی وب سایت شگفت انگیز برسید. اگر از ویجت جدول زمانی ما استفاده کنید، بازدیدکنندگان شما از طریق دید پرنده همه چیز را در مورد تاریخچه محصول یا شرکت شما خواهند دانست.
 • فید اینستاگرام : ویجت فید اینستاگرام راه را برای نمایش یکپارچه عکس های زیبای اینستاگرام شما در صفحه وب سایت شما هموار می کند. کاربران می توانند با عکس های شما ارتباط برقرار کنند و نظر بدهند. معمولاً اضافه کردن فید اینستاگرام به هر وب سایتی دشوار است. مردم از افزونه خوراک اجتماعی smash balloon برای افزودن فید اینستاگرام به وب سایت خود استفاده کردند. بادکنک کوبنده برای کار ساده بسیار گران است. اما اکنون، با کمک ویجت فید اینستاگرام ما، می توانید به راحتی وب سایت خود را اضافه کنید. لازم نیست پول اضافی را برای افزونه های فید اجتماعی مانند smash balloon خرج کنید. این ویجت فید اینستاگرام به شما کمک می کند تا فید اینستاگرام را بدون هیچ پلاگین شخص ثالث به وب سایت خود اضافه کنید و می توانید زمان کش کردن فیدهای پروفایل اینستاگرام خود را تنظیم کنید.
 • تغییر وضعیت پیشرفته : مشابه ویجت Accordion، این ویجت Advanced Toggle به شما این امکان را می دهد که یک ناحیه کانتینر جمع شونده ایجاد کنید که کاربر را قادر می سازد موارد را نشان داده و پنهان کند، مشروط بر اینکه کاربر روی آن کلیک کند. ما دموهای شگفت انگیزی برای ویجت ضامن پیشرفته ایجاد کرده ایم. بنابراین دموها را از ویجت Advanced Toggle بررسی کنید.
 • لیست گروه : با استفاده از این ویجت گروه لیست فوق العاده مفید، می توانید لیست های زیبایی ایجاد کنید. همچنین می‌توانید سبک‌های پیشرفته را اعمال کنید تا ظاهر آیتم‌ها را دقیقاً به شکلی که می‌خواهید با ویجت گروه فهرست نشان دهید. ما طرح های نمایشی را برای ویجت List Group اضافه کرده ایم.
 • شمارش معکوس : این ویجت شمارش معکوس به شما امکان می دهد یک تایمر شمارش معکوس تنظیم کنید که می توانید از آن برای نشان دادن زمان راه اندازی محصول خود به مشتریان برای انجام یک اقدام خاص برای نشان دادن زمان باقی مانده استفاده کنید.
 • کد منبع : هنگام نوشتن اسناد یا پست‌های آموزشی، می‌توانید از این ویجت برای نمایش ماهرانه کدها به بازدیدکنندگان خود استفاده کنید تا بتوانند آن‌ها را در هر جایی از صفحه که در اختیار دارند کپی و جای‌گذاری کنند. از ویجت کد منبع برای نمایش کدهای منبع خود به روشی سودآور استفاده کنید.
 • جعبه تبلیغاتی : با ویجت جعبه تبلیغاتی هر چیزی را با سود بیشتر تبلیغ کنید. و از رقبا پیشی بگیرید.
 • Hot Spot : یکی دیگر از ابزارک‌های قدرتمند که می‌تواند به شما در ایجاد تصاویر یا آیتم‌های Hot Spot باورنکردنی کمک کند. این یک ویجت نقطه داغ قدرتمند به جای ویجت نقطه داغ پیش فرض است. دموهای ابزارک نقطه داغ را بررسی کنید.
 • منوی قیمت : با این ویجت منوی قیمت ویجت کاملاً منعطف، لیست منوی غذای رستوران خود را با قیمت یا بدون قیمت به طور مناسب و خلاقانه نمایش دهید.
 • ساعت کاری : این ویجت ساعت کاری به شما کمک می کند ساعات کاری را به صورت جدولی نشان دهید. مشتریان شما از باز یا بسته شدن کسب و کار شما مطلع می شوند.
 • نمودار خطی : داده های خود را به روش های مختلف تجسم کنید. هر کدام را می توان با ویجت نمودار خطی متحرک و قابل تنظیم کرد. نسخه ی نمایشی ویجت نمودار خط را بررسی کنید.
 • نمودار پای : ویجت نمودار پای و دونات برای تجسم داده های شما به روش های مختلف است. هر یک از آنها متحرک و قابل تنظیم است.
 • نمودار ناحیه قطبی : ویجت نمودار ناحیه قطبی برای تجسم داده های شما به روش های مختلف است. هر کدام متحرک و قابل تنظیم هستند.
 • نمودار رادار : ویجت نمودار رادار برای تجسم داده های شما به روش های مختلف است.
 • فید فیس بوک : فید صفحه فیس بوک خود را در وب سایت خود به طور متفاوت و خلاقانه از طریق ویجت فید فیس بوک نشان دهید.
  کروسل فید توییتر : تیم عالی خود را که در حالت فید توییتر تزئین می کنند، با استفاده از سبک ها، متون، تصاویر و پیوندهای اجتماعی مختلف با کمک ویجت کروسل فید توییتر، به نمایش بگذارید.
 • Breadcrumbs : آرد سوخاری خود را به روش های مختلف تجسم کنید. با کمک ویجت Bread Crumbs.
 • ویدیو چسبان : از این پس، می‌توانید ویدیوهای چسبنده را با ویجت ویدیوی چسبنده تنظیم کنید. همچنین، گزینه های زیادی برای مدیریت ویدیوهای خود به روش پیشرفته با کمک ویجت ویدیوی چسبناک دریافت خواهید کرد.
 • جدول داده‌های پیشرفته : با کمک ویجت جدول داده‌های پیشرفته، داده‌های جدول خود را با Google Sheets، Table Press، Import from CSV و Local Database مدیریت کنید.
 • پاپ آپ مودال : پنجره های بازشو با کلیک ایجاد کنید تا با کمک ویجت پنجره Modal اطلاعات مختلفی را از بازدیدکنندگان گرفته و جمع آوری کنید.
 • پیمایش تک تصویر : هنگام ارائه تصاویر طولانی مانند اسکرین شات های صفحه وب، عکس های پانوراما و غیره به نمونه کارهای خود با مشکلاتی مواجه هستید؟ از این پس می توانید با استفاده از ویجت Single Image Scroll تصاویر طولانی را به نمایش بگذارید.
 • شبکه پست : صفحه آرشیو وبلاگ خود را با ویجت Post Grid مقیاس کنید. با پوسته های از پیش تعریف شده عرضه می شود، بنابراین زمان کمتری را صرف طراحی صفحه وبلاگ خود می کنید.
 • پست Tiles : اکنون، می توانید مطلوب ترین پست های وبلاگ خود را منحصراً با ویجت Post Tiles به نمایش بگذارید. این با کاشی های از پیش تعریف شده برای دستیابی به ظاهری زیبا در دسترس است.
 • لیست پست هوشمند : آیا به دنبال یک مرکز فهرست بندی باشکوه با گزینه هایلایت شده برای مقاله برجسته چسبنده خود هستید؟ این ویجت لیست پست هوشمند همه سبک های دلخواه شما را هوشمندانه مدیریت می کند، مانند پست چسبناک، لیست پست های قابل فیلتر و موارد دیگر.
 • کروسل پست : قابلیت Post carousel اکنون در پورتال های خبری یا سایر سایت های وبلاگ نویسی مرسوم است تا توجه بازدیدکنندگان را به خود جلب کند. اکنون می توانید با ویجت Post Carousel یک چرخ فلک پست خیره کننده برای سایت خود ایجاد کنید.
 • لیست نویسنده : نویسندگان خلاق خود را با ویجت فهرست نویسنده به خوبی به نمایش بگذارید. این به شما کمک می کند تا همه نویسندگان خود را در یک مکان نمایش دهید.
 • شبکه محصول ووکامرس : آیا با نمایش محصولات WooCommerce خود در تراز شبکه کامل در WooCommerce مشکل دارید؟ از این پس، می توانید محصولات خود را در نمای شبکه ای به صورت سودآور با ابزارک گرید محصول نمایش دهید.
 • کروسل محصول ووکامرس : آیا در مورد ویجت چرخ فلک محصول WooCommerce عالی برای جلب توجه مشتریان خود فکر می کنید؟ ابزارک چرخ فلک محصول Happy Addons Pro را امتحان کنید تا آن را محقق کنید.
 • شبکه دسته بندی محصولات ووکامرس : گاهی اوقات، شما نیاز دارید که محصولات WooCommerce – ECommerce خود را بر اساس دسته بندی نمایش دهید تا ژانر خاصی از بازدیدکنندگان را هدف قرار دهید. ویجت شبکه دسته بندی محصولات ما بهترین مناسب برای نمایش محصولات WooCommerce از نظر دسته بندی است.
 • محصول تک ووکامرس : آیا به دنبال یک عنصر طراحی برای طراحی تک محصولی ووکامرس خود در طرح های مختلف در وب سایت خود هستید؟ نگران نباشید، ویجت محصول واحد WooCommerce ما هدف مورد نظر شما را برآورده خواهد کرد.
 • مینی سبد خرید WooCommerce : آیا می خواهید تجربه مشتری فروشگاه WooCommerce/ECommerce خود را افزایش دهید؟ از ویجت مینی سبد خرید برای افزایش سریع نرخ تبدیل خود استفاده کنید.
 • ابزارک نقشه پیشرفته گوگل : آیا به دنبال اضافه کردن نقشه به وب سایت خود هستید اما نقشه سنتی گوگل را نه؟ اگر از ویجت نقشه پیشرفته گوگل ما استفاده کنید، می توانید به سرعت به آن دست پیدا کنید. می توانید ویجت نقشه گوگل خود را بر اساس رنگ تم خود سفارشی کنید. همچنین، در ابزارک نقشه گوگل پیشرفته، می توانید برچسب سفارشی، نشانگر نقشه، افسانه و موارد دیگر را اضافه کنید.
  ما همچنین استایل Snazzy Map را در ابزارک نقشه پیشرفته گوگل آورده ایم. ما چهار سبک داخلی و همچنین پشتیبانی از ورودی JSON سفارشی را از نقشه رسمی Snazzy اضافه کرده‌ایم. بنابراین، اکنون می توانید نقشه گوگل خود را با توجه به موضوع خود طراحی کنید.
 • ویجت تک محصول EDD : اگر می‌خواهید یک محصول واحد را به عنوان آیتم ویژه خود در وب‌سایت خود اضافه کنید، برای افراد غیرتکنولوژیکی سخت است زیرا هیچ ادغامی برای Easy Digital Downloads وجود ندارد. نگران نباشید؛ تیم Happy Addons با ادغام یکپارچه EDD همراه است. با استفاده از ویجت محصول Easy Digital Downloads Single می توانید به راحتی هر محصول فروشگاه EDD خود را به عنوان محصول ویژه خود در هر مکانی در وب سایت خود اضافه کنید. می‌توانید دو تصویر را در ویجت تک محصولی EDD اضافه کنید تا جلوه‌ای چشم‌نواز برای جلب توجه بازدیدکنندگان ایجاد کنید. ویجت تک محصولی EDD را امتحان کنید.
 • ابزارک شبکه محصول EDD : شگفت زده می شوید که چندین محصول فروشگاه های EDD خود را به نمایش بگذارید! نمایش محصولات به سبک شبکه ای بهترین راه ممکن برای نمایش چندین محصول در یک سایت تجارت الکترونیک است. با کمک ویجت شبکه محصول EDD، می توانید به راحتی به آن دست پیدا کنید. برای نمایش محصولات فروشگاه EDD خود به سبک شبکه ای نیازی به انجام کار اضافی ندارید، فقط باید ویجت شبکه محصول EDD را بکشید و سپس می توانید به راحتی آن را سفارشی کنید.
 • ابزارک کروسل محصول EDD : می توانید چندین محصول یا آیتم را در یک ردیف به سبک چرخ فلک نشان دهید. و به طور پیش فرض، ایجاد چرخ و فلک برای محصولات EDD دشوار است زیرا هیچ ویجت پیش فرض EDD وجود ندارد. اما ویجت های چرخ فلک محصول را می آوریم. بنابراین اکنون می توانید چرخ فلک های محصول شگفت انگیزی را برای فروشگاه Easy Digital Downloads خود ایجاد کنید. چرخ فلک محصول EDD را امتحان کنید تا چرخ و فلک های محصول پرسود برای محصولات EDD ایجاد کنید.
 • ابزارک شبکه رده EDD : گاهی اوقات، ما نیاز داریم که دسته بندی محصولات را به فروشگاه های خود اضافه کنیم تا بازدیدکنندگان را به مناطق خاصی هدایت کنیم. به طور پیش فرض، افزودن دسته بندی محصولات Easy Digital Downloads برای کاربران عادی دشوار است. اما اگر از Happy Addons استفاده می کنید، این فرصت را خواهید داشت که تمام دسته بندی های فروشگاه های EDD خود را به سبک شبکه ای طراحی کنید. همچنین، شما یک امکانات سفارشی سازی کامل در ویجت شبکه دسته بندی EDD خواهید داشت.
 • ابزارک کروسل دسته بندی EDD : اگر در مورد افزودن چرخ فلک های محصول EDD فکر می کنید، می توانید از چرخ فلک های Happy Addonscategory برای فروشگاه های EDD خود استفاده کنید. با استفاده از ویجت چرخ فلک دسته بندی EDD، می توانید یک چرخ فلک دسته بندی سودآور برای فروشگاه های EDD خود ایجاد کنید.
 • ابزارک سبد خرید EDD : اگر اکنون از Easy Digital Downloads برای مدیریت فروش خود استفاده می کنید، می توانید صفحه سبد خرید EDD خود را با استفاده از ابزارک EDD Cart طراحی کنید.
 • ابزارک پرداخت EDD : صفحات پرداخت Easy Digital Downloads Checkout خود را با استفاده از EDD Checkout Widget مدیریت کنید. یک امکانات سفارشی سازی بی حد و حصر به این ویجت پرداخت EDD اضافه شده است.
 • ابزارک ورود EDD : می توانید صفحه ورود فروشگاه EDD خود را با استفاده از ابزارک ورود Easy Digital Download سفارشی کنید.
 • ابزارک ثبت نام EDD : ویجت ثبت نام EDD به شما امکان می دهد فرم ثبت نام Easy Digital Downloads را سفارشی کنید. می توانید آن را از پنل ویرایش خود مدیریت کنید.
 • ابزارک خرید EDD : ویجت خرید EDD به شما این امکان را می دهد که صفحه خرید فروشگاه Easy Digital Download خود را سبک سازی کنید.
 • ابزارک دانلود EDD : اگر می‌خواهید صفحه دانلود فروشگاه EDD خود را سفارشی کنید، از ویجت دانلود EDD استفاده کنید.
 • ویجت تعویض تصویر : اگر به دنبال ویجتی هستید که بتواند به شما کمک کند بدون هیچ زحمتی تصویر پایین را به بالا تغییر دهید، می توانید از ابزارک تعویض تصویر استفاده کنید. این به شما کمک می کند تا یک بخش عملی برای کاربران خود در وب سایت خود ایجاد کنید.
 • ابزارک کروسل از راه دور : با ویجت “کروسل از راه دور”، می توانید یک کروسل شگفت انگیز با دکمه بعدی/قبلی ایجاد کنید. این به شما امکان می دهد با سایر کروسل های موجود همکاری کنید. به عنوان مثال، شما یک کروسل تصویر دارید. شما می توانید کروسل از راه دور را اضافه کنید تا آن را کاربردی تر کنید. این یک ویجت حرفه ای از happyAddons است.
  تقریباً همه کروسل ها (چه رایگان و چه حرفه ای HappyAddons) از یک کروسل از راه دور پشتیبانی می کنند. برای قدردانی شما، کروسل راه دور را برای ویجت های کروسل زیر فعال کرده ایم :
 1. کروسل تصویر
 2. کروسل تیم
 3. کروسل نظرات کاربران
 4. کروسل لوگو
 5. کروسل فید توییتر
 6. کروسل پست
 7. کروسل محصول
 8. کروسل دسته بندی محصول
 9. کروسل محصول EDD
 10. کروسل دسته بندی محصولات EDD

ویژگی های افزونه هپی اددان المنتور | Happy Elementor Addons Pro :

سازنده منو مگا هپی : Happy Addons یک سازنده شگفت‌انگیز مگا منو را به ارمغان می‌آورد. با این سازنده MegaMenu، می توانید مگا منوهایی مانند Dribble، Adidas، Puma، weDevs و موارد دیگر ایجاد کنید. ویجت منوی شاد ما به شما کمک می کند هر نوع عنصری را به آیتم های مگا منوی خود نشان دهید. مانند شما می‌توانید پست‌ها، دسته‌ها، صفحات، موارد فهرست، پیوندهای اجتماعی، نمادهای منو و موارد دیگر را نشان دهید. نه تنها این، بلکه یک بوم خالی نیز برای طراحی آیتم های مگا منوی خود دریافت خواهید کرد.

کپی و جایگذاری CROSS-DOMAIN : همان طراحی را برای چندین دامنه با یک کلیک اعمال کنید.

اگر در حال ایجاد صفحات وب مختلف با وردپرس هستید ، اغلب سعی خواهید کرد که از عناصر مشابه یک صفحه وب برای سایر صفحات بارها و بارها استفاده کنید. برای حل این مسئله ، صفحه ساز المنتور دارای ویژگی کپی و چسباندن المان رایگان برای یک دامنه است. اما مسئله این است که شما نمی توانید یک المان را در دامنه های دیگر کپی و پیست کنید. اینجاست که قدرتمندی Happy Addons به کمک شما می آید! با استفاده از این ابزار می توانید هر عنصر (مثلا دکمه ها ، میله های ناوبری ، کرسول اسلایدر ، آکاردئون و غیره) را از یک دامنه به دامنه دیگر کپی و پیست کنید. باحال بود ، درسته؟

از پیش تعیین شده : با استفاده از ویژگی از پیش تعیین شده ، در وقت و تلاش خود صرفه جویی کنید.

اگر سعی کنید وب سایت خود را از ابتدا ایجاد کنید و ظاهر حرفه ای به آن ببخشید ، وقت و تلاش زیادی را باید به سایت اختصاص دهید. برای مقابله با این دردسر ، گزینه از پیش تعیین شده Happy Addons وارد عمل می شود! دقیقاً مانند نام آن ، به شما امکان می دهد طرح های از پیش ساخته شده را انتخاب کنید تا سریعتر و البته بدون به خطر انداختن کیفیت یک صفحه وب ایجاد کنید. در حال حاضر ، بیش از 400 طرح از پیش تعیین شده در Happy Addons موجود است.

نامحدود بخش تو در تو : برای رفتن فراتر از حد مجاز ، از بخش تودرتوی نامحدود استفاده کنید.

با استفاده از المنتور می توانید بخشهایی ایجاد کنید تا فضای لازم برای عناصر ایجاد شود. احساس خوشحالی می کنیم که بگوییم با ادغام افزونه های Happy Elementor می توانید در یک قسمت واحد بی نهایت قسمت ایجاد کنید. و طبق معمول می توانید هر تعداد ابزارک را که می خواهید وارد آن قسمت ها کنید.

کپی زنده : طرح ها را از سایت های نمایشی کپی کنید تا بلافاصله انجام شود!

بعضی اوقات ممکن است بخواهید دقیقاً همان طرحی را که در صفحه نمایش ما می بینید شبیه سازی کنید. به طرز حیرت انگیزی ، با گزینه Live Copy می توانید این کار را در اختیار خود داشته باشید. این یک روش کاربردی است که به شما امکان می دهد کد طرح آزمایشی را از سایت پیش نمایش کپی کنید و به شما امکان می دهد از آن مستقیماً در صفحه ویرایشگر المنتور استفاده کنید. برخلاف الگوی تم ، استفاده از طرح های نمایشی هیچ فشاری به سرور رسانه ای شما وارد نمی کند که برای کمک به شما در بارگیری سریعتر صفحه ضروری است.

ماسک تصاویر : تصاویر خود را در پنل ویرایشگر المنتور ماسک بزنید!

گاهی اوقات ، یک تصویر مربع یا دایره شکل برای ایجاد یک طرح خوب در عنصر کافی نیست. ممکن است به انواع مختلفی از شکل های خلاقانه و غیرمعمول تصویر نیاز داشته باشید. HappyAddons در حال معرفی تصاویر با شکل سفارشی است تا جلوه ای خلاقانه در طراحی شما ایجاد کند. اکنون می توانید تصویر مربع خود را به شکل های دلخواه سفارشی تبدیل کنید. بدون دردسر ، فقط تصویر خود را بارگذاری کنید و شکل خود را انتخاب کنید. رونق! همین الان انجام شده. بسیار آسان.

HAPPY PARTICLE EFFECT (اثر ذره ای خوشحال) : جلوه های ذره ای انحصاری را به پس زمینه وب سایت خود اضافه کنید!

ما سه اثر ذره از پیش تعریف شده اضافه کرده ایم که معمولاً مورد استفاده قرار می گیرند ، Polygon ، NASA ، Snow. اما شما گزینه های زیادی برای اضافه کردن به اندازه نیاز خود با گزینه افزودن ذرات سفارشی ما دارید. علاوه بر این ، می توانید آنها را در سطح دلخواه خود سفارشی کنید. شما می توانید تعداد ذرات ، اندازه ذرات ، سرعت حرکت ذرات و انعطاف پذیری را برای افزودن Hover Effect به جلوه های ذرات خود تنظیم کنید.

نمایش شرطی : نمایش ، پنهان کردن و برنامه ریزی محتوا برای نمایش در سایت شما با توجه به نیاز شما!

این ویژگی به شما کمک می کند تا بسته به انواع شرایط مختلف مانند مرورگر ، سیستم عامل ، محدوده تاریخ ، زمان و موارد دیگر، محتوای خود را نمایش دهید.

هنوز نظری وجود ندارد

اولین نفری باشید که بررسی می کند “افزونه هپی اددان المنتور پرمیوم | Happy Elementor Addons Pro”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

به زودی

افزونه هپی اددان المنتور پرمیوم | Happy Elementor Addons Pro
 • 0 فروش
 • 0 امتیاز
 • 95 پیشنمایش

مشخصات

بروزرسانی : 1 آبان, 1402
منتشر شد: 1 آبان, 1402