0917-062-0010

مشاوره رایگان

9 صبح تا 9 شب

شنبه تا پنجشنبه

افزونه HT Mega Pro اچ تی مگا پرو پلاگین سازنده هدر، فوتر، منو، جدول قیمت، اعلان فروش ها، تکثیر کننده پست، کروسل، شمارش معکوس، پیشنهاد ویژه و … المنتور است. به کمک این افزونه میتوانید با یکی از محبوب ترین صفحه سازهای وردپرس (المنتور) یک وبسایت حرفه ای برای خود بسازید. برای ساخت یک سایت حرفه ای و زیبا به چه ابزارکی نیاز دارید؟ ابزارک بلاگ، ابزارک اسلاید، ابزارک آکاردئونی یا …؟ افزونه اچ تی مگا پرمیوم برای المنتور همه این ابزارک ‌ها را در اختیار شما میگذارد.

افزونه اچ تی مگا پرو برای المنتور، شامل بیش از ۸۴ نوع ابزارک مختلف، بیش از ۳۶۰ بلوک آماده، و تعداد زیادی قالب پیش ساز برای صفحات مختلف است. این افزونه بینظیر امکانات بی حد و حصری را در اختیار شما میگذارد. به کمک افزونه HT Mega Pro میتوانید به راحتی بلوک های مختلف آکاردئون، فهرست پست ها، اسلایدر، کاروسل، مگا منو، فرم ها،جداول و … را به صفحات وبسایت خود اضافه کنید. این افزونه همه کاره، هرچیزی را که برای ساخت یک وبسایت شخصی سازی شده و دلخواه دارید تا ظاهری بسیار جذاب و کارآمدی بی نقصی داشته باشد را در اختیار شما میگذارد.

نکته : فقط افزونه HT Mega Pro شامل پشتیبانی می باشد و افزونه HT Mega Free شامل پشتیبانی ما نمی باشد.

ویژگی های افزونه اچ تی مگا پرو در یک نگاه
ویژگی های افزونه اچ تی مگا پرو در یک نگاه

ویژگی های افزونه اچ تی مگا پرو برای المنتور | HT Mega Pro – Absolute Addons For Elementor

قبل از این که به ویژگی های این افزونه بپردازیم؛ لازم به ذکر است که احتمالا خواندین چند صد سطر از ویژگی های این افزونه برای شما سخت باشد. بگذارید در همین ابتدای کار شما را راحت کنیم. با کمک این افزونه میتوان گفت تقریبا هر نوع محتوا با هر استایل و ویژگی ای که نیاز دارید و در سایر وبسایت ‌ها دیده اید، در اختیار شماست. باور ندارید؟ لیست ویژگی ‌ها را که در پایین نوشته شده است بخوانید!

خصوصیات و ویژگی های کلی پلاگین اچ تی مگا پرو
خصوصیات و ویژگی های کلی پلاگین اچ تی مگا پرو

سربرگ ساز و پاورقی ساز در افزونه HT Mega Pro

این ویژگی افزونه HT Mega Pro به شما اجازه میدهد چیدمان های هدر/فوتر را به صورت سراسری برای کل وبسایت و یا برای برخی صفحات خاص طراحی کرد و ساخت. در این افزونه گزینه ای وجود دارد تا شما تعیین کنید که سربرگ/پاورقی ای که طراحی کردید بصورت سراسری برای کل وبسایت اعمال شود یا فقط برای یک نوشته یا برگه خاصی که مد نظر شماست! علاوه بر این موارد، چندین و چند نوع الگو (قالب) از پیش ساخته شده در اختیار شماست که انتخاب و استفاده کنید، یا اگر تمایل داشتید برای خودتان شخصی سازی و سفارشی سازی کنید.

افزونه اچ تی مگا پرو کنترل کاملی روی ظاهر سربرگ سایت وردپرسی تان به شما میدهد. اینکه بتوانید یک هدر اختصاصی برای خود بسازید یا از الگو های پیش ساخته یکی را انتخاب و استفاده کنید. به کمک این افزونه میتوانید سربرگ های مختلفی برای صفحات مختلف وبسایت خود بسازید. لازم به ذکر نیست که بگوییم این افزونه میتواند انواع ابزارک های مختلف را به هدر وبسایت شما اضافه کند، از افزودن تصویر و لوگو گرفته، تا قرار دادن لینک سایت روی لوگو و توضیحات وبسایت شما در بخش هدر!

افزونه اچ تی مگا نسخه پرمیوم تمامی امکانات و مواردی را که در بالا در رابطه با هدر گفتیم، برای قسمت فوتر نیز اعمال می کند. یعنی به کمک این افزونه میتوانید پاورقی های اختصاصی و شخصی سازی شده را میتوانید برای کل وبسایت یا برخی صفحات/نوشته های خاصی که مد نظر شماست اعمال کنید. علاوه بر این موارد، امکان افزودن گالری واکنشگرا در قسمت فوتر، و فوتر اختصاصی برای موبایل و بسیاری امکانات ویژه دیگر را در اختیار شما میگذارد.

قالب و الگو ساز در افزونه HT Mega Pro

یکی دیگر از امکانات بی بدیل افزونه اچ تی مگا پرمیوم، الگو ساز و قالب های پیش ساخته برای سایت شماست! این ویژگی امکان اینکه شما بتوانید ظاهر وبسایت خود را تنها با چند کلیک و بدون دانش برنامه نویسی تغییر دهید را در دستان شما میگذارد.

این ویژگی ساخت الگو و قالب های آماده در این افزونه، به شما اجازه میدهد قالب ها/ طرح ها/ چیدمان های مختلفی را برای انواع برگه ‌ها و صفحات: بایگانی / برچسب ‌ها / دسته بندی ها/ نتایج جستجو / صفحات ۴۰۴ / صفحات به زودی / صفحات در حال بروزرسانی و … به سرعت و به راحتی بسازید.

اطلاع رسانی فروش ویژه در افزونه اچ تی مگا پرو

با کمک افزونه اچ تی مگا پرو میتوانید اطلاع رسانی فروش ویژه را به صورت پاپ آپ را به مشتریان خود نمایش دهید. در پیشخوان این افزونه گزینه ای برای مدیریت طراحی اطلاع رسانی ‌ها وجود دارد. افزونه اچ تی مگا برای نمایش پاپ آپ ‌ها با تاکید بر فروش آیتم ‌ها بسیار ایده آل است!

ابزارک پیشنهاد ویژه تعاملی (۱۵ استایل)

این ابزارک بسیار منعطف و تنظیم پذیر است که به شما امکان ساخت پیشنهادات ویژه تعاملی را میدهد. همچنین این ابزارک دارای چندین استایل متفاوت بوده تا پیشنهادات ویژه خود را به شکل منحصر به فردی به بازدیدکنندگان نمایش دهید.

منو ساز افزونه اچ تی مگا پرمیوم

یکی دیگر از قابلیت های افزونه HT Mega ساخت منو و مگا منو با استفاده از صفحه ساز المنتور است. این قابلیت به شما کمک می کند تا منوهایی بسازید که در ابزارک های وردپرس و صفحات به کار میروند.

این افزونه یک منو ساز داخلی دارد که به شما اجازه میدهد به آسانی منو های ناوبری را به اشکال مختلف مانند: منوی سربرگ، منوی کشویی، منوی جمع شونده، منوی اسلایدی، منوی بالای صفحه، منوی افقی، منوی شبکه های اجتماعی و … را بسازید و نمایش دهید.

منو های ساخته شده به کمک این افزونه را میتوانید کاملا شخصی سازی و سفارشی سازی کنید. مثلا به منو وردپرس دکمه اضافه کنید، عکس و پیوند اضافه کنید و … . علاوه بر این موارد، این منو در ساخت منوهای بی همتا برای ساخت منو های حاوی مطالب بلاگ، منوی اختصاصی برای بلاگ و یا منوی عکس به شما کمک میکند.

همانطوری که از این افزونه قدرتمند انتظار دارید، این افزونه قابلیت شخصی سازی کامل منوها برای سراسر سایت یا صفحات اختصاصی را دارد؛ که هم از طریق پیشخوان وردپرس و هم از طریق ویرایشگر زنده میتوانید منوهای ساخته شده را ویرایش کنید. احتمالا تا الان حدس زده اید که این منو ساز قدرتمند قابلیت تنظیم تک تک اجزای منو را دارد، از آیکن های منو، تا ستون های محتوا در منو، تغییر رنگ منو و …، تا نیاز شما را بطور کامل رفع کند.

اگر بخواهیم در یک جمله قابلیت منو ساز افزونه HT Mega Pro  را جمع بندی کنیم؛ باید بگوییم که: ابزار منو ساز این افزونه راه حل کاملی برای ساخت منو های واکنشگرا برای وبسایت شما است تا سایتی کاربرپسند را در اختیار بازدیدکنندگان خود قرار دهید.

تکثیر کننده پست ‌ها در افزونه HT Mega Pro

همانطوری که از اسم این قابلیت افزونه اچ تی مگا بر می آید، این ویژگی امکان تکثیر و کلون کردن صفحات و پست ‌ها را به شما میدهد، تا به سرعت نوشته ها، برگه ‌ها و پست های دلخواه (سفارشی) را تنها با یک کلیک تکثیر کنید!

افزودن لینک به یک ناحیه خاص از ستون ‌ها یا بخش ها

با استفاده از ماژول پیوند Wrapper میتوانید به یک قسمت خاص از ستون یا بخش یا ابزارک، به سادگی لینک اضافه کنید و نرخ کلیک خود را افزایش دهید!

کتابخانه الگو ‌ها و قالب ‌ها در افزونه اچ تی مگا پرمیوم برای المنتور

برای چیدمان و ساختار صفحات خود میتوانید از بین ۷۸۹ قالبی که بطور پیش ساخته در اختیار شماست استفاده کنید و به سادگی کلیک کردن آن ‌ها را به بخش الگوهای افزونه المنتور خود اضافه کرده و در صفحات خود استفاده کنید.

علاوه بر این موارد، همانطور که در قسمت های قبل به آن اشاره کردیم، این افزونه دارای الگوهای زیادی برای قسمت «به زودی»، «الگوی سربرگ»، «الگوی پاورقی»، «خبرنامه»، «پیشخوان»، «بلوک» و … است.

ابزارک های موجود در افزونه HT Mega

وقتی صحبت از سفارشی سازی و شخصی ساز سایت وردپرسی به میان می آید، عناصر مختلفی هستند که در این کار به شما کمک میکنند. یکی از مهمترین عناصر و اِلِمان های موجود برای سفارشی سازی سایت های وردپرسی، ابزارک ‌ها هستند. به کمک ابزارک ‌ها میتوانید محتوا و ویژگی های مد نظر خود را به وبسایت تان اضافه کنید. این ابزارک ‌ها میتوانند در ظاهر و سایز و ویژگی بسیار متفاوت باشند. اما یکی از موارد اذیت کننده در کار با ابزارک ها، این است که شخصی سازی ابزارک ‌ها معمولا پیچیده است و نیاز به مهارت دارد! اما با ابزارک هایی که در افزونه اچ تی مگا وجود دارد، شما میتوانید به سادگی پوسته، آیکن، CSS ابزارک ‌ها را تغییر دهید، یا حتی ابزارک ‌ها را مخفی و یا درون ریزی کنید!

بنابراین اگر به دنبال تغییر ظاهر و ویژگی های وبسایت خود هستید، حتما افزونه HT Mega را بررسی کنید.

افزونه HT Mega با تعداد زیادی از ابزارک ‌ها با کاربردهای متفاوت در خدمت شماست! از ابزارک های برگه گرفته، تا ابزارک پاپ آپ، رسانه، نمایش، نمونه کار، سربرگ و پاورقی، ابزارک اطلاعات، رویدادها و ابزارک های پیشرفته مانند ابزارک تصاویر و … در این افزونه قدرتمند وجود دارد که در هماهنگی کامل با صفحه ساز المنتور هستند.

طبیعتا این ابزارک ‌ها قابلیت شخصی سازی گسترده ای دارند، و شما میتوانید رنگ، فونت، اندازه، موقعیت و … را برای هر عنصر در صفحه تان سفارشی کنید. به همه این موارد، افزودن انیمیشن و جلوه های بصری خاص به ابزارک ‌ها را نیز اضافه کنید تا نرخ تعامل کاربر با وبسایت شما بیشتر شود.

لیست ابزارک های افزونه HT Mega Pro
لیست ابزارک های افزونه HT Mega Pro

ابزارک آکاردئون (۹ استایل مختلف) در افزونه HT Mega Pro

ابزارک آکاردئون رد افزونه اچ تی مگا آکارئونی جذاب و تعاملی را در اختیار شما میگذارد که به دو صورت افقی و عمودی به صفحات، نوشته ‌ها و هرجایی که دوست دارید اضافه کنید. با این ابزارک آکاردئونی، آکاردئون های جذاب و گیرا طراحی کنید و المان های مختلف را به زیبایی نمایش دهید تا چشمان مخاطبین خود را خیره کنید.

ابزارک عناوین (سر تیتر یا هدینگ) (۷ استایل مختلف)

هدف از این ابزارک در افزونه Ht Mega نمایش تیترها با ظاهر جذاب و متفاوت است تا نمای صفحات خود را بی همتا و کاربرپسند کنید.

ابزارک جعبه بنر (۴ استایل متفاوت)

ابزارک بنر به شما کمک میکند تا بنرهای تبلیغاتی را به سایت یا بلاگ خود اضافه کنید. همچنین استفاده از این ابزارک بسیار ساده است و میتوانید آن را به هر صفحه یا نوشته ای در وبسایتتان اضافه کنید. این ابزارک ویژه به شما کمک میکند تا بنرهای تبلیغاتی را به هر شکلی که دوست دارید به سایت وردپرسی خود اضافه کنید. این ابزارک در طراحی بنرهای اختصاصی که توجه مخاطبتان را به خود جلب کند، به شما کمک میکند.

ابزارک نقل قول (۵ استایل مختلف)

برای نمایش عناصری که از جای دیگر نقل شده اند، از بلوک نقل قول در افزونه اچ تی مگا استفاده کنید. ابزارک نقل قول اچ تی مگا، چندین نوع نقل قول را در اختیار شما میگذارد.

ابزارک برند (۷ استایل مختلف)

ابزارک برند افزونه HT Mega Pro افزودن لوگوی برند به وبسایت شما را بسیار ساده و کاربرپسند کرده است. این ابزارک دارای تنظیمات فراوان آماده ای برای مدیریت لوگوهای برندهای شماست.

ابزارک ساعات کاری (۵ استایل متفاوت)

همانطور که از اسم این ابزارک بر می آید، این ابزارک برای افزودن ساعات کاری کسب و کار شماست که به سرعت و به سادگی به وبسایت خود اضافه کنید. ۵ نوع چیدمان مختلف برای نمایش ساعات کاری در اختیار شماست که به سرعت انتخاب کنید و همچنین تنظیمات انتخاب ساعات و روز هم در کنار این تنظیمات وجود دارد. این ابزارک برای کسب و کارهایی که میخواهند ساعات کاری خود را به مخاطبین خود نمایش دهند بسیار مناسب و کارآمد است.

ابزارک دکمه (۵ استایل مختلف)

این ابزارک جهت افزودن انواع دکمه ‌ها به سایت وردپرسی شما است، که شامل انواع دکمه مانند دکمه های دانلود، دکمه برگشت، دکمه اشتراک در خبرنامه، دکمه گرادیان و … است.

ابزارک فراخوانی برای اقدام (کال تو اکشن) (۷ استایل متفاوت)

این ابزارک برای ابزارک قدرتمند و کاملی برای افزودن دکمه های فراخوانی برای اقدام به صورت کاملا سفارشی سازی شده و جذاب به وبسایت وردپرسی شما است. شما میتوانید از بین ۷ طرح مختلف این ابزارک انتخاب کنید و آن را برای هماهنگی برای هر صفحه ای تنظیم کنید.

ابزارک تماس (۷ استایل)

ابزارک فرم تماسی که در پلاگین Ht Mega وجود دارد، ابزارک ضروری برای کسب و کارهایی است که میخواهند به کاربران خود امکان تماس با آن ‌ها را، ساده کنند، است. این ابزارک، امکان ایجاد فرم های تماس مفید و کارا را با ظاهری جذاب در اختیار شما میگذارند تا به مخاطبین خود نمایش دهید و بصورت جذاب و تعاملی با کاربران خود در تماس باشند.

ابزارک تایمر شمارش معکوس (۷ استایل)

وقتی که میخواهید کاربران خود را تشویق کنید تا در زمان خاصی کاری را انجام دهند؛ این ابزارک بسیار مفید خواهد بود. با توانایی سفارشی سازی رنگ، فونت و چیدمان این ابزارک، میتوانید تایمری بسازید که کاملا با هویت برند شما سازگار باشد.

همچنین با کمک این ابزارک، میتوانید شمارشگرهای معکوس جذابی بسازد تا توجه مخاطب را جلب کند و به کاربران خود در فهمیدن اینکه چقدر از زمان پیشنهاد ویژه محصول شما چقدر زمان باقی مانده است کمک کنید.

ابزارک تایمر شمارش افزایشی (۶ استایل)

با کمک این ابزارک شما قادر خواهید بود شمارشگر افزایشی به سایت وردپرسی خود با انیمیشن جذاب و چشم ربا! اضافه کنید تا فکت ‌ها و تصاویر مد نظر خود را به بازدیدکنندگان نمایش دهید. در ابزارک تایمر افزایشی افزونه Ht Mega Pro تنظیمات شخصی سازی و سفارشی سازی بسیاری در دستان شماست.

ابزارک کاروسال سفارشی (۷ استایل مختلف)

به کمک ابزارک کاروسال تصاویر، میتوانید تعداد زیادی تصویر را به صورت جذاب و تعاملی به وبسایت خود اضافه کنید. یکی از ۷ استایل مختلف را انتخاب کنید. بجای افزودن یک تصویر، کاروسالی از چندین تصویر را به وبسایت خود اضافه کنید.

ابزارک دو دکمه (۵ استایل متفاوت)

این ابزارک در افزونه اچ تی مگا پرو برای افرادی که میخواهند دو دکمه را به هرجایی از سایت خود اضافه کنند بسیار کمک کننده خواهد بود.

ابزارک سوالات متداول (FAQ) (دارای ۵ استایل مختلف)

وقتی که نیاز به افزودن بخش سوالات متداول به هرجایی از سایت خود داشته باشید، ابزارک FAQ بسیار کمک کننده و جذاب خواهد بود.

ابزارک جعبه فیلپ (۵ استایل مختلف)

این ابزارک، ابزاری بسیار عالی برای افزود محتوا درون فیلپ باکس ‌ها (Flip Box) به سایت وردپرسی شماست. شما میتوانید صفحات سایت خود را به کمک این ابزارک برای مخاطبین خود چشم نواز کنید.

ابزارک گوگل مپ (۵ استایل مختلف)

افزودن نقشه گوگل به سایت، یکی از بهترین کارها برای دسترسی راحت تر کاربران به محل کسب و کار شماست. این جا، جایی است که ابزارک گوگل مپ افزونه اچ تی مگا پرو به کار شما خواهد آمد. به کمک این افزونه، شما میتوانید نقشه گوگل شخصی سازی شده را به هرجایی از سایت خود اضافه کنید. این ابزارک دارای ۵ استایل منحصر به فرد است و به کمک این استایل ها، میتوانید چهره گوگل مپی که به سایت تان اضافه شده را بی همتا کنید و به مخاطبین خود نمایش دهید.

ابزارک عناوین دارای انیمیشن (۷ استایل مختلف)

شما میتوانید برای عناوین (هدینگ) سایت خود انیمیشن های سفارشی بسیازید تا در بین رقبای خود بی همتا شوید.

ابزارک مقایسه تصاویر (۵ استایل مختلف)

این ابزارک همانطوری که از اسمش مشخص است برای نمایش مقایسه دو تصویر کارایی دارد. شما میتوانید از بین ۵ استایل مختلف مقایسه تصاویر طرح مد نظر خود را انتخاب کنید. از این ابزارک برای نمایش دو تصویر در کنار هم استفاده میشود که بتوان آن دو تصویر را باهم مقایسه کرد. این ابزارک برای مقایسه «قبل» و «بعد» استفاده می شود که شما میتوانید این مقایسه را در صفحات سایت خود یا صفحات محصولات ووکامرس استفاده کنید.

از این ابزارک میتوانید در مقایسه محصولات، خدمات، افراد، مکان ‌ها یا هرچیز دیگری استفاده کنید. علاوه بر این ها، استفاده از این ابزارک قبل و بعد بسیار ساده است. فقط تصاویر مد نظر خود را آپلود کنید و ابزارک را به محل مورد نظر بکشید و رها کنید. اکنون آماده شروع مقایسه کردن هستید!

ابزارک چینش جاستیفای (۵ استایل مختلف)

به کمک این ابزارک شما میتوانید بدون هیچ تلاش اضافه ای گالری تصاویر را با چیدمانی جذاب به سایت خود اضافه کنید.

ابزارک بزرگنمایی تصویر (۵ استایل مختلف)

این ابزارک بزرگنمایی تصاویر به شما این امکان را میدهد که به بازدیدکنندگان خود تصاویر را در صفحات وب خود را بصورت بزرگنمایی شده نمایش دهید.

ابزارک مانسوری تصاویر (۵ استایل مختلف)

ابزارک تصاویر مانسوری گالری های تصویر زیبا در کنار شماست. تصاویر در یک ساختار و چیدمان واکنشگرا قرار میگیرند و در هر دستگاهی به زیبایی نمایش داده میشوند.

ابزارک اینستاگرام (۵ استایل مختلف)

این ابزارک در افزونه اچ تی مگا به شما امکان افزودن دکمه جذاب اینستاگرام به صفحات شما را در ۴ حالت مختلف میدهد. همچنین این ابزارک میتواند پست های شما در اینستاگرام را به شکلی حرفه ای نمایش دهد.

ابزارک لایت باکس (۴ استایل متفاوت)

لایت باکس (جعبه نور) نمایش تصاویر در حالت پاپ آپ است که در جلوی صفحه وب شما قرار میگیرد. تصویر در این حالت به وضوح دیده میشود و بقیه صفحه کمی تیره تر میشود. اگر با صفحه وبی که با المنتور ساخته شده است میخواهدی لایت باکس اضافه کنید، این ابزارک بسیار کارآمد است.

ابزارک منوی درون کار (۱۰ استایل متفاوت)

این ابزارک منوی اینلاین یا درون کار به شما اجازه افزودن منوهای افقی به درون صفحات شما را به سادگی میدهد. این ابزارک منوی ناوبری امکان افزودن منو به سایت وردپرسی شما را که دارای صفحات زیادی است میدهد تا کاربران از یک تجربه ناوبری کاربرپسند لذت ببرند.

ابزارک ورود کاربران (۵ استایل مختلف)

ابزارک ورود کاربران به شما در ساخت صفحات ورود کمک میکند تا کاربران با استفاده از اطلاعات خود به سایت وردپرسی شما وارد شوند. افزونه HT Mega Pro همراه با ویجت ورود بسیار مدرن و ساده آماده است تا ورود کاربران شما را بسیار سریع و ساده کند؛ و شما بدون زحمت زیادی صفحات ورود جذاب برای سایت خود بسازید.

ابزارک ثبت نام کاربران (۵ استایل متفاوت)

این ابزارک به شما قدرت کنترل کامل روی بخش ثبت نام سایت وردپرسی تان را میدهد. به کمک این ابزار شما دسترسی به انواع فرم های ثبت نام را خواهید داشت که هر کدام فیلدهای از پیش تعریف شده ای دارند. با توانایی سفارشی سازی ظاهر این ابزارک، تجربه بینظری و بی همتایی را به کاربران خود هدیه کنید. مهم نیست که میخواهید یک فرم تماس ساده بسازید یا یک فرم پیچیده ثبت نام، ابزارک ثبت نام کاربران در افزونه اچ تی مگا پرمیوم یک راه حل کامل و جامع است!

ابزارک نشانه گذاری تصویر (۵ استایل مختلف)

ابزارک تصویر با مارکر به شما این امکان را میدهد که یک تصویر همراه با توضیح جزئیات درباره تصویر به صفحات وب خود اضافه کنید و روی تصویر نیز برای توضیحات مارکر یا نشانگر اضافه کنید. تنظیمات شخصی سازی کننده به کاربران قدرت کنترل باورنکردی ای را میدهد که چه چیزی در صفحه نمایش نشان داده شود. این شخصی سازی ‌ها میتواند انتخاب رنگ باشد، انتخاب فونت باشد، چیدمان تصویر باشد یا هر چیز دیگری که فکرش را بکنید!

ابزارک پاپ آپ مُدال (۵ استایل مختلف)

این ابزارک برای ساخت پاپ آپ های جذاب به شما کمک میکند. این ابزارک ساده به شما کمک میکند تا پاپ آپ های مُدال را به سایت خود بطور سریع و ساده اضافه کنید.

ابزارک عضویت در خبرنامه (۵ استایل مختلف)

این ابزارک نیز همانطور که از نامش پیداست میتواند فرم عضویت در خبرنامه را همراه با دکمه عضویت در صفحات وب سایت شما بسازد.

ابزارک تیکر اخبار – عناوین روان (۷ استایل مختلف)

با کمک این ابزار میتوانید بروی آخرین سرتیترهای خبری یا بلاگ خود تاکید کنید. این عنوان بشکل متحرک با انیمیشن های جذاب نظر مخاطبین شما را جلب میکند. چندین چیدمان با چندین استایل مختلف در اختیار شما هستند.

اگر نیاز به نمایش سر تیتر خبرها یا مقالات بلاگ خود دارید بطوری که چشمان مخاطبین شما را خیره کند، اسلایدر تیکر یا اسلایدر اخبار که به کمک این افزونه به وبسایت شما اضافه میشود، کاملا مناسب هدف شماست. این روش نمایش متحرک سرتیتر اخبار یک روش عالی برای جلب توجه مخاطبین شما است.

ابزارک اطلاع رسانی (۴ استایل مختلف)

ابزارک اطلاع رسانی امکان افزودن اطلاع رسانی ‌ها به صفحات وب شما را میدهد. این ابزارک کوچک حاوی چندین رنگ نوشته و چندین نوع نمایش پیام است.

ابزارک آف کانواس (خارج از صفحه) (۴ استایل مختلف)

این ابزارک یک راه حل عالی برای نمایش محتوای مدر نظر شما در سایدبار سایت است که با یکی کلیک نمایش داده شود. این ابزارک یک ابزارک کارا برای افزودن منوهای سایدبار جذاب به وبسایت وردپرسی شما است.

ابزارک توضیحات به شکل پاپ آپ (۴ استایل مختلف)

این ابزارک به شما اجازه میدهد محتوا را به شکلی که دوست دارید مخاطبینتان ببینند، نمایش دهید. این ابزارک برای نمایش توضیحات اضافه در کنار محلی که کاربر کلیک میکند مناسب است.

ابزارک کاروسال پست ‌ها (۵ استایل مختلف)

ابزارک کاروسال پست های HT Mega Pro به شما اجازه ساخت کاروسال های تعاملی را میدهد. این ابزارک یک ابزارک کاملا کارا و مفید است که به شما این امکان را میدهد که پست ‌ها و نوشته های خود را به شکل جذابی نمایش دهید. به کمک این ابزارک میتوانید آخرین نوشته های بلاگ، محصولات یا هر نوع محتوای دیگری که میخوهید را میدهد. همچنین کار با این کاروسال بسیار ساده است و راهی عالی برای درگیر کردن مخاطبین شما است.

به کمک این افزونه شما میتوانید اسلایدر کاروسالی از نوشته ها، تاصویر و ویدئو برای سایت خود بسازید.

ابزارک فهرست شبکه ای پست ‌ها (۵ استایل مختلف)

این ابزارک نیز بسیار قدرتمند است. ابزارک فهرست شبکه ای پست ‌ها (Post Grid) چندین نوع چیدمان را در اختیار شما میگذارد تا در صفحتتان نمایش دهید. این ابزارک عنوان و تصویر شاخص مطالب شما را نمایش میدهد که با کلیک روی آن میتوان به اصل مقاله دسترسی داشت.

ابزارک تب فهرست شبکه ای پست ‌ها (۵ استایل متفاوت)

این ابزارک عنوان و تصویر شاخص مطالب شما را به شکل خاص تب-مانند به شما میدهد.

ابزارک نمایش قیمت (۳ استایل مختلف)

ابزارک نمایش قیمت در افزونه HT Mega Pro چندین نوع جدول قیمت را برای یک محصول در اختیار شما میگذارد.

ابزارک جدول قیمت (۷ استایل مختلف)

اگر به دنبال ابزارک جدول قیمت میگردید، این ابزارک افزونه اچ تی مگا پرو یک گزینه بسیار عالی است. این ابزارک واکنشگرا است و کاربرد آن بسیار ساده است. علاوه بر اینها؛ این جدول نمایش قیمت ‌ها ویژگی ‌ها و تنظیمات فراوانی را در اختیار شما میگذارد. این ابزارک چندین نوع جدول قیمت گذاری برای یک محصول شما را در اختیار شما میگذارد.

ابزارک جعبه فیلپ جدول قیمت گذاری

با این ابزارک محتوای قیمت گذاری خود را با ساختار چرخشی، برای بازدیدکنندگانتان تعاملی تر کنید.

ابزارک جدول قیمت گذاری چرخشی (فلیپ)

با این ابزارک که راهی عالی برای نمایش پلن های قیمت گذاری برای خدمات شماست، جداول قیمت گذاری را با کمک این افزونه میتوانید به شکلی جذاب و کاربر پسند و با ظاهری متفاوت به کاربران خود نمایش دهید. با این ابزارک میتوانید جداول قیمت گذاری را به شکلی مدرن طراحی کنید و با تنظیمات گسترده ای که دارد میتوانید طرحی مطابق با آنچه در ذهن خود دارید بسازید.

ابزارک گالری پویا

با این ابزارک در افزونه HT Mega Pro میتوانید تمامی محتوای پست های خود را به شکلی زیبا، تعاملی و جذاب به کاربران خود نمایش دهید. نوشته های خود را میتوانید به کمک این ابزارک بصورت پویا با انیمیشن برای هاور و پاپ آپ ‌ها بسازید.

ابزارک نوار پیشرفت (۱۰ استایل مختلف)

این ابزارک با ۱۰ طرح مختلف نوار پیشرفت درصدی را به شکل جذابی به صفحات سایت شما اضافه میکند.

ابزارک اسکرول تصاویر (۲ استایل)

به کمک این ابزارک میتوانید تصاویر مورد علاقه خود را به شکل اسکرول نمایش دهید. و تنظیم کنید که این اسکرول از بالا به پایین، از پایین به بالا، و به چپ و یا به راست باشد.

ابزارک اسکرول پیمایش (۴ استایل مختلف)

با کمک ابزارک پیمایش اسکرول میتوانید گشت و گذار در صفحات سایت خود را برای مخاطبین ساده کنید. این افزونه به شما این امکان را میدهد که جابجایی بین بخش های مختلف یک صفحه به سادگی برای کاربران شما فراهم شود. افزونه HT Mega پرو ۴ استایل مختلف را در اختیار شما قرار میدهد.

ابزارک جستجو (۵ استایل مختلف)

ابزارک جستجو به شما این امکان را میدهد که قابلیت جستجو را به سایت خود بصورت بصری جذاب اضافه کنید. بنابراین مخاطبینتان میتوانند هر چیزی را در سایت شما جستجو کنند. ابزارک جستجو این اجازه را میدهد گزینه جستجو را به کاربران خود نمایش دهید. این ابزارک منحصر به فرد با ۵ استایل مختلف در اختیار شما است.

ابزارک خدمات (۷ استایل)

این ابزارک نمایش خدمات را در سایت شما بسیار ساده میکند. این ابزارک دارای ۷ استایل مختلف است تا محتوای «خدمات» خود را به مخاطبین خود عرضه کنید.

ابزارک تک پست (۷ استایل مختلف)

با استفاده از ابزارک تکی پست ‌ها در وردپرس؛ که راهی ساده برای افزودن و سفارشی سازی پست ‌ها به سایت شما است، قادر هستید یک پست یا نوشته را در سایت خود برجسته کنید. این ابزارک در نمایش پست بسیار منعطف است تا به روش های مختلف این کار را بصورت حرفه ای انجام دهد. به کمک این افزونه میتوانید انتخاب کنید که تصویر، عنوان، خلاصه مطلب، نویسنده، تاریخ و حتی تعداد نظرات را نمایش دهد یا خیر.

ابزارک اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی (۹ استایل مختلف)

این ابزارک مخصوص اشتراک گذاری محصولات شما در هر یک از شبکه های اجتماعی است. این ابزارک باعث افزایش فروش شما و همچنین افزایش بازدید وبسایت شما خواهد شد.

ابزارک جابجایی (۹ استایل)

این ابزارک برای تغییر و جابجایی بین محتواها بسیار مناسب است. این ابزارک به شما این امکان را میدهد تا مخاطبینتان که به سرعت و به سادگی بین جداول قیمتگذاری، بخش اطلاعات، خدمات و دیگر چیدمان ‌ها جابجا شوند.

ابزارک جدول داده ‌ها (۳ استایل)

این ابزارک برای افزودن جدول به صفحات شما مناسب است. این جداول برای نمایش داده ‌ها و درگیر کردن مخاطب به شکلی جذاب، برای نمایش اطلاعات به کاربران شما در خدمت شما هستند.

ابزارک اعضای تیم (۸ استایل مختلف)

این ابزارک راهی عالی برای نمایش اعضای تیم شما یا کسانی که برای شما کار میکنند است.این ابزارک شامل نام فرد، لینک شبکه های اجتماعی، و یک توضیح مختصر و کوتاه درباره آنهاست. از این ابزارک برای نمایش اعضای تیم تان در سایت وردپرسی شما به شکل بسیار زیبایی استفاده کنید.

ابزارک کاروسال اعضای تیم (۵ استایل)

به کمک این ابزارک میتوانید پروفایل اعضای تیم خود را به شکل کاروسال در وبسایت خود نمایش دهید. این کاروسال دارای اسلایدرهای زیبایی است که هم واکنشگرا است و هم کار کردن با آن بسیار ساده است. به راحتی اعضای تیم را اضافه و حذف کنید و روی ترتیب نمایش آن ‌ها کنترل داشته باشید. همچنین با این ابزارک میتوانید تعداد اعضای تیمی که در هر بار چرخش اسلاید دیده میشوند را تعیین کنید و از بین انیمیشن های جذاب و متفاوت و بی همتا یکی را انتخاب کنید.

ابزارک کاروسال توصیه ‌ها (تستیمونیال) (۵ استایل)

این کاروسال راهی عالی برای نمایش توصیه سایر افراد به مخاطبین شما است. این ابزارک را میتوانید با تنظیمات بسیاری شخصی سازی کنید تا انتخاب کنید که چه چیزی و به چه شکلی نمایش داده شود. همچنین این ابزارک توصیه نامه ‌ها، میتواند نظرات را به شکل اسلایدی نمایش دهد. اگر به دنبال ابزارکی هستید تا توصیه نامه ‌ها را به شکلی بسیار جذاب و کارآمد به مخاطبین خود نمایش دهید؛ این ابزارک به شما کمک خواهد کرد.

ابزارک فهرست شبکه توصیه نامه ‌ها (۵ استایل)

این ابزارک به شما اجازه میدهد نظرات و توصیه نامه ‌ها را به زیبایی به مخاطبین خود نمایش دهید. شما میتوانید از این ابزارک برای افزودن و نمایش توصیه نامه های مشتریان به شکلی بسیار راحت و در فهرست شبکه بندی شده نمایش دهید تا ببینند دیگران در مورد شما چه میگویند.

ابزارک گالری تامبنیل (۴ استایل)

این ابزارک به شما اجازه میدهد چندین تصویر را به گالری تصاویر صفحه خود اضافه کنید. شما میتوانید از بین چیدمان ‌های مختلف، شامل چیدمان گالری پایه، یا چیدمان ماسونری استفاده کنید. این ابزارک کاملا واکنشگرا بوده و با تمامی مرورگرها از جمله کروم و فایرفاکس و سافاری و اج کاملا هماهنگ است.

ابزارک گالری قابل فیلتر (۷ استایل)

این ابزارک به شما در ساخت گالری هایی که دارای تنظیمات و گزینه های فیلتر کردن است کمک میکند. تصاویر و تصاویر از پروژه ‌هایتان را با این ابزارک به سادگی میتوانید نمایش دهید.

ابزارک چت واستاپ

با این ابزارک شما میتوانید یک دکمه در سایت خود بسازید که به بازدیدکنندگان شما اجازه دهد به واتساپ شما از طریق سایت پیام ارسال کنند. این یک راه ساده ولی موثر در برقراری ارتباط با مشتریان شماست.

ابزارک تایملاین نوشته

این ابزارک برای نمایش پست ‌ها و نوشته بصورت چیدمان های عمودی و افقی بسیار مناسب است. این ابزارک دارای طراحی شکیل و زیبا است و کاربری آن بسیار ساده و آسان است.

ابزارک ماسونری نوشته

این ابزارک نیز به شما اجازه میدهد تا پست ‌ها و نوشته های خود را در یک چیدمان ماسونری که دارای صفحه بندی است در سایت قرار دهید. این ابزارک هم دارای طراحی شکیل است و کابرد آن بسیار ساده است.

ابزارک کد منبع

اگر شما در آموزش یا مستندات آموزشی مینویسید، برای نمایش کد ‌ها برای مخاطبین خود از این ابزارک میتوانید استفاده کنید. این ابزارک به شما در ساخت بلوک های کد کمک میکند.

ابزارک چرخش ۳۶۰ درجه

با این ابزارک میتوانید یک چرخش تصویر ۳۶۰ درجه برای تصاویر محصولات خود بسازید و به مشتریان خود نمایش دهید و مطابق با نیازتان برای محصولات خود شخصی سازی کنید تا کیفیت محصولات شما را دقیق تر ببینند.

ابزارک تغییر وضعیت (۳ استایل مختلف)

این ابزارک برای مخفی کردن محتوا که کاربر پس از کلیک روی یک عنوان خاص آن را ببیند؛ کاربرد دارد. افزونه HT Mega Pro که دارای این ابزارک است، میتواند ساختارهای پیچیده ای را در این رابطه با ظاهری بسیار جذاب بسازد. این ابزارک به شما این امکان را میدهد تا به سادگی و راحتی محتوای تغییر وضعیت را در سایت وردپرسی خود بسازید.

ابزارک راهنمایی (تول تیپ) (۴ استایل)

این ابزارک سبک و ساده، که بصورت تعاملی محتوای Tooltip را همراه با آیکن، نوشته و تصاویر ایجاد میکند. شما میتوانید به کمک این ابزارک راهنمایی های تعاملی، اطلاعات دهنده و بصری جذابی را به سایت یا بلاگ خود اضافه کنید.

ابزارک فید توییتر (۵ استایل)

این ابزارک راه کاملی برای نمایش محتوای توییت های مورد علاقه شما به دنیا است. شما میتوانید از بین چیدمان های مختلف شامل فهرست شبکه بندی (Grid)، ستونی و یا حتی بصورت تمام عرض (طبق آنچیزی که شما میخواهید) انتخاب کنید تا به مخاطبینتان نمایش داده شود. به کمک این ابزار میتوانید به شکل ساده و آسانی کنترل کنید توییت هایتان به چه شکلی در سایتتان نمایش داده شود. همچنین میتوانید تعیین کنید که یک توییت خاص یا یک ریتوییت خاص از دیگر افراد نمایش داده شود.

ابزارک تایملاین عمودی (۳ استایل مختلف)

این ابزارک راه حل جامع و کاملی برای نمایش پروژه های تان به شکلی است که به راحتی بتوان آن را دنبال کرد. شما میتوانید از این ابزارک برای هرچیزی ماننده نقشه راه و رویدادهای پیش رو تا تکمیل پروژه استفاده کنید تا به مخاطبانتان بطور شفاف بگویید قدم بعدی تان چیست.

ابزارک نمایش ویدئو (۴ استایل مختلف)

این ابزارک برای دارای گزینه های بصری برای نمایش ویدئوهای یوتیوب، ویمئو در سایت وردپرسی شما است. علاوه بر این شما میتوانید تامبنیل های دلخواه را برای جذب مخاطب بیشتر و بازدید بیشتر انتخاب کنید. اگر قصد دارید ویدئوهای کانال یوتیوب یا ویمئوی خود را در سایت وردپرسی تان بصورت حرفه ای نمایش دهید، این ابزارک را امتحان کنید.

ابزارک آب و هوا (۳ استایل)

این ابزارک برای نمایش وضعیت آب و هوا بصورت بروز کاربرد دارد. که علاوه بر مکان خود؛ میتوانید چند مکان را برای نمایش آخرین وضعیت آب و هوا انتخاب کنید.

ابزارک روند انجام کار (۴ استایل)

به کمک این ابزارک میتوانید بخشی به وبسایت خود اضافه کنید که روند انجام کار را به مخاطبین نمایش دهید. این ابزارک دارای چندین چیدمان مختلف است که به شما این امکان را میدهد که مراحل انجام کار را به روشی که دنبال کردن آن بسیار ساده است به مخاطبین نمایش دهید. این ابزارک شامل نمایشگر متنی است که نشان میدهد در هر مرحله چه کاری انجام میدهید.

ابزارک محتوای صفحه ۴۰۴ (۴ استایل)

این ابزارک پیامی را در صفحاتی که پیدا نمیشوند (صفحات ۴۰۴) نشان میدهد.

ابزارک جعبه اطلاعات (۹ استایل مختلف)

با کمک این ابزار میتوانید جعبه اطلاعات و ویژگی به سایت خود اضافه کنید. در این ابزارک، شما میتوانید عنوان، توضیحات و دکمه فراخوانی برای اقدام را در ترکیب با تصاویر و آیکن ‌ها برای نمایش جعبه های شکیل و جذاب ادغام کنید.

ابزارک جعبه آیکن (۷ استایل)

به کمک ابزارک جعبه آیکن محتوا را به شکل تعاملی تر، متقاعد کننده تر و چشم نواز تر به مخاطبان نمایش دهید. استفاده از این ابزارک بسیار آسان است و تنظیمات فراوانی برای شخصی سازی دارد.

ابزارک فهرست صفحات (۶ استایل)

در نهایت شما قادر به تنظیم لیست صفحات به صورت چیدمان افقی یا عمودی خواهید بود که میتوانید آن را بر اساس نیازهایتان سفارشی سازی کنید.

ابزارک نظرات در فیسبوک (۳ استایل)

این ابزارک باعث نمایش اطلاعات صفحه فیسبوک شما و نظرات فیسبوک شما در وبسایت شما می شود. این ابزارک راه آسانی برای کسانی است که میخواهند اطلاعات فیسبوک شان را به سایت خود اضافه کنند. این ابزارک مانند تمام ابزارک های دیگر بسیاری تنظیمات سفارشی سازی داشته تا نمایش نظرات فیسبوک مطابق با ظاهر سایت شما شود. همچنین شما میتوانید تعیین کنید چه تعداد نظرات نمایش داده شود و اینکه آیا امتیاز صفحه نمایش داده شود یا خیر.

ابزارک بردکرامب (مسیر صفحات) (۹ استایل)

این ابزارک در تصویری کردن مسیر صفحات (بردکرامب) به اشکال مختلف کمک کننده است. که دارای گزینه های تنظیم فراوانی است. بنابراین میتوانید به راحتی چیزی دقیقا مطابق با نیاز خود بسازید.

ابزارک جعبه روایداد (۵ استایل)

این ابزارک نیز به شما در نمایش رویدادهای پیش رو در سایتتان کمک میکند. شما میتوانید رویدادهای پیش رو با همراه با عنوان، توضیحات، تاریخ و هر اطلاعات مرتبط دیگری در این جعبه نمایش دهید.

ابزارک لوتی (۸ استایل مختلف)

چرا توجه کاربر را با انیمیشن های لوتی جلب نکنید؟ این انیمیشن های سبک و با کیفیت میتوانید بوسیله ابزارک لوتی در افزونه HT Mega Pro را به سایت خود اضافه کنید. این ابزارک عالی با تنظیمات گسترده برای ساخت انیمیشن های جذاب در خدمت شماست.

ابزارک لیست ویژگی ‌ها (۶ استایل)

با استفاده از این ابزارک میتوانید ویژگی های سرویس خود را با ظاهری جذاب مطابق آنچه در ذهن دارید بسازید یا از بین طرح های مختلف یکی را انتخاب کنید.

ابزارک لیست قیمت (۴ استایل)

این ابزارک برای کسب و کارهایی مناسب است که میخواهند یک لیست قیمت به سایت خود اضافه کنند. به کمک این ابزارک میتوانید منوی لیست قیمت همراه با تصویر و دیگر رسانه ‌ها را به صفحه اضافه کنید. همچنین این ابزارک چندین گزینه تنظیم به شما ارائه میکند که میتوانید ظاهر آن شخصی سازی کنید. این ابزارک دارای ۴ استایل متفاوت نیز است.

ابزارک شبکه های اجتماعی (۷ استایل)

مطمئن شوید وبسایت شما به حساب های شبکه های اجتماعی تان متصل است. این ابزارک نمایش آیکن های شبکه های اجتماعی به شما اجازه میدهد تمامی کانال های شبکه اجتماعی خود را در سایت خود نمایش دهید. مانند تمام ابزارک های این افزونه قدرتمند این ابزارک نیز کنترل کاملی بر اجزای این ابزارک دارد و میتوانید آیکن های شبکه های اجتماعی را عوض کنید.

ابزارک عبارات طبقه بندی (۵ استایل)

این ابزارک میتواند نمایش برچسب ‌ها و دسته بندی ‌ها را در وبسایت شما با ظاهر جذاب و متفاوتی نمایش دهد همانطوری که مورد نیاز شما است!

ابزارک تغییر پس زمینه (۶ استایل)

این ابزارک میتواند به شما در ساخت تجربه دیجیتالی منحصر به فردی برای مشتریانتان کمک کند؛ تا پروسه ساخت چیدمان های واکنشگرا را به سادگی انجام دهید. بطوری که زمانی که روی یک جعبه موس را میبرید، پس زمینه کل بخش تغییر کند.

ابزارک لیست دسته بندی ‌ها (۸ استایل مختلف)

این ابزارک راهی ساده و آسان و کاربر پسند و کاملا شخصی سازی شده برای ذخیره زمان شما در افزودن دسته بندی ‌ها به سایت شما است. با استفاده از این ابزارک منحصر به فرد به راحتی یک لیست چشمگیر از دسته ها ایجاد کنید.

ابزارک بی بی پرس

این ابزارک شما را قادر میسازد تا عملکرد بی بی پرس با به سایت خود اضافه کنید. به کمک این ابزارک میتوانید تالارهای گفتگو، عناونی و مطالب را بصورت سریع و ساده به سایت خود اضافه کنید.

ابزارک تقویم رویداد ‌ها (۵ استایل)

به کمک این افزونه میتوانید تقویمی از رویدادها را به سایت خود اضافه کنید و به کمک تنظیمات فراوان آن، این تقویم را شخصی سازی کنید و گوگل کلندر رویدادهایتان را در سایت وردپرسی خود نمایش دهید.

ابزارک تقویم رزرو شده

با این ابزارک که برای هر نوع وبسایت کسب و کاری مفید است، قادر هستید تقویم را به صفحات و نوشته های خود اضافه کنید و روی ظاهر آن کنترل کامل دارید. این ابزارک با چندین نوع استایل مختلف در اختیار شماست. علاوه بر این، این ابزارک چندین گزینه سفارشی سازی مختلف همراه است که میتوانید ظاهر این تقویم را به هر نحوی که دوست دارید تغییر دهید.

ابزارک بادی پرس

این ابزارک اجازه میدهد شما محتوای افزونه بادی پرس را با سایت وردپرسی خود ادغام کنید. شما میتوانید استایل های ضروری برای محتوای بادی پرس خود را نیز به راحتی کنترل کنید.

ابزارک فرم های Caldera

با کمک این ابزارک میتوانید فرم های کالدرا به سرعت و به شکلی زیبا و با تنظیمات فراوانی در سایت خود نمایش دهید.

ابزارک نمایشگر دانلود

این ابزارک که در افزونه اچ تی مگا قرار دارد برای تغییر ظاهر و احساس محتوای لینک های دانلودی شما کاربرد دارد. بطور خلاصه، این افزونه به شخصی سازی دکمه های دانلود مطابق چیزی که نیاز دارید عمل میکند.

ابزارک EDD

این ابزارک محتوای افزونه Easy Digital Downloads را نمایش میدهد. این ابزارک با بسیاری تنظیم برای ویرایش طراحی، محتوا و … را جهت نمایش محتوای دانلودی شما بصورت حرفه ای نمایش میدهد.

ابزارک تایمر معکوس رویداد

این ابزارک به شما این امکان را میدهد تا بصورت سریع و ساده زمان سنج معکوس برای رویداد ‌ها را بسازد. در نتیجه بازدیدکنندگان سایت شما میتوانند ببینند چه مقدار زمان برای یک شروع یک رویداد بصورت روز، ساعت و دقیقه و … باقی مانده است.

ابزارک گرویتی فرم

به کمک این ابزارک گرویتی فرم که در افزونه HT Mega وجود دارد میتوانید فرم های ساخته شده با افزونه گرویتی فرم را در هرجایی از سایتتان به زیبایی نمایش دهید. این ابزارک فرم راهی آسان برای نمایش و سفارشی سازی ظاهر فرم ‌های ساخته شده با افزونه گرویتی فرم است. برای تغییر ظاهر فرم ‌ها میتوانید از تعداد زیادی از فونت ها، رنگ ‌ها و چیدمان ‌ها برای ساخت فرم های بی همتا در سایت خود استفاده کنید.

ابزارک فید اینستاگرام

این ابزارک شما را قادر میسازد فید اینستاگرام خود را در سایت وردپرسی تان نمایش دهید. این ابزارک به کابران شما تجربه بصری جذابی از پست های اینستاگرامتان را میدهد. بنابراین این ابزارک برای نمایش فعالیت شما در اینستاگرام در سایتتان به راحتی مفید است.

ابزارک مدیریت مشاغل

این ابزارک به مخاطبین شما اجازه میدهد تا در میان موقعیت های شغلی سایت شما جستجو کنند. این ابزارک به جستجوکنندگان کار کمک میکند تا شغل مورد علاقه خود را به راحتی پیدا کنند. این ابزارک برای نمایش موقعیت های شغلی در صفحات سایت شما با بسیاری از تنظیمات شخصی سازی بسیار کمک کننده و مفید است.

ابزارک لایر اسلایدر

این ابزارک به شما این امکان را میدهد تا اسلایدرهای واکشنگرا و ساده ای را به کمک افزونه لایر اسلایدر را به سرعت بسازید. این ابزارک به شما کمک میکند تمامی تنظیماتی که نیاز دارید این ابزارک در اختیار شما میگذارد.

ابزارک اسلایدر نوشته ‌ها (۵ استایل متفاوت)

ابزارک اسلایدر ناوبری مطالب و نوشته ‌ها یک ابزارک همه کاره برای نمایش جذاب محتوا در وبسایت شماست. این اسلاید ساز وردپرس را میتوان برای نمایش نوشته های شاخص، توصیفات (تستیمونیال)، تصاویر و متن ‌ها و حتی بنرها استفاده کرد.

این اسلایدر را میتوان در بالای صفحه یا زیر عنوان نمایش داد. همچنین مکان اینکه میتوان تعیین کرد که اسلایدر سفارشی سازی شده را در صحفات یا برگه های خاص نمایش دهد.

ابزارک اسلایدر پنل (۴ استایل مختلف)

این ابزارک نیز راه حلی بسیار عالی برای افزودن محتوای تصویری اسلایدی به سایت شما است. با کمک این ابزارک شما میتوانید اسلایدهای بنری، اسلایدهای گالری تصاویر، اسلایدر افقی واکنشگرا و … را به سایت خود اضافه کنید. این ابزارک تصاویر وردپرس با تنظیمات زیادی برای مدیریت اسلایدر شما در خدمت شماست. با کمک این افزونه شما میتوانید اسلایدری زیبا از تصاویر را برای سایت وردپرسی خود بسازید.

ابزارک اسلایدر پیشرفته

با این ابزارک شما میتوانید اسلایدهای چشم نواز را با ویرایشگر زنده، محتوای دلخواه و انیمیشن های زیبا با تنظیمات پایه ای بسازید. علاوه بر این به کتابخانه الگوها برای ساخت سریع و راحت اسلایدرها دسترسی دارید تا ظاهری جذاب به سایت خود بدهید و بطور موثری با کاربران خود تعامل برقرار کنید.

ابزارک نینجا فرم

این ابزارک به شما کمک میکند استایل های نینجا را در صفحات وب خود شخصی سازی کنید.

ابزارک فرم QU

افزونه Quform یک افزونه برای ساخت فرم بصورت کشیدن و رها کردن در سایت وردپرسی است که به شما اجازه میدهد فرم ‌ها را به سرعت و به راحتی انجام دهید. به کمک ابزارک Quform در افزونه اچ تی مگا، شما میتوانید ظاهر این فرم های ساخته شده با Quform را شخصی سازی و سفارشی کنید و در سایت خود نمایش دهید.

ابزارک TablePress

با کمک افزونه تیبل پرس میتوانید جداول وردپرس را به راحتی و به سرعت بسازید. اگر میخواهید جداول ساخته شده با این افزونه را در صفحات وب مدیریت کنید، این ابزارک به شما کمک شایانی خواهد کرد.

ابزارک میل چیمپ برای وردپرس

افزونه اچ تی مگا دارای ابزارک میل چیمپ است که به مدیریت ظاهر فرم عضویت در خبرنامه به شما کمک میکند.

ابزارک WP Forms

این ابزارک راهی آسان برای متصل کردن فرم های ساخته شده با افزونه WP Forms به وبسایت وردپرسی شما است. این ابزارک میتواند محتوای فرم های ساخته شده با این افزونه را در سایت شما نمایش دهد. اگر میخوهید الگوهای WPForms را در سایت خود نمایش دهید؛ این ابزارک برای شماست!

ابزارک افزودن به سبد خرید ووکامرس

این ابزارک همانطوری که از اسمش پیداست، به شما در ساخت او ایجاد دکمه افزودن به سبد خرید کمک میکند بنابراین مشتری میتواند محصولات مورد نیاز خود را به سبد خرید اضافه کند و شما خرید را برای او ساده کنید.

ابزارک دسته بندی محصولات ووکامرس

این ابزارک به شما این امکان را میدهد تا محصولات ووکامرسی خود را در سایت ووکامرسی خود سازماندهی و دسته بندی کنید.

ابزارک صفحه سبد خرید ووکامرس

این ابزارک به درد هر وبسایت فروشگاهی میخورد و به شما این اجازه را میدهد که چیدمان صفحه سبد خرید خود را با تنظیمات گسترده ای ویرایش کنید. این تنظیمات و ویرایش شامل عناوین، لیبل ‌ها و نگهدارنده جایگاه ‌ها و … است.

ابزارک صفحه تسویه حساب ووکامرس

این ابزارک به شما این اجازه را میدهد تا چیدمان صفحه تسویه حساب فروشگاه خود را ویرایش و بطور دقیق تنظیم کنید. این ابزارک دارای تنظیمات زیاد و گسترده ای برای ویرایش صفحه تسویه حساب شما است.

ابزارک پیشنهاد ویژه

این ابزارک راهی عالی برای نمایش پیشنهاد های جذاب و ویژه به کاربران است. شما میتوانید به راحتی بنرها را اضافه کرده و از چندین نوع چیدمان برای نمایش پیشنهاد ویژه تان یکی را انتخاب کنید.

سایر ویژگی های افزونه HT Mega Pro

 • تماما واکنشگرا و آماده نمایش در موبایل
 • بی نهایت تنظیمات رنگ و تایپوگرافی
 • آماده برای صفحات رتینا
 • سفارشی سازی کامل برای هر اِلِمان
 • گزینه فعال / غیرفعالسازی برای هر اِلِمان در پنل
 • سازگار با انواع مرورگرها
 • ۱۵ مجموعه دسته بندی / قالب
 • ۳۹ الگوی برگه
 • بیش از ۷۸۲ بلوک از پیش طراحی شده
 • قابلیت کپی پیست
 • ماژول پارالکس برای بخش ‌ها
 • ماژول پارتیکل برای بخش ‌ها
 • صفحه ساز خطای ۴۰۴
 • صفحه ساز «به زودی …»
 • چیدمان آرشیو صفحات دسته بندی بلاگ
 • چیدمان آرشیو صفحات برچسب بلاگ
 • اطلاع رسانی های سفارشی
 • نمایش محل اطلاع رسانی ‌ها
 • نمایش تصویر در اطلاع رسانی ‌ها
 • زمان بین اطلاع رسانی ‌ها
 • گزینه فروش ویژه تا روز خاص
 • گزینه انیمیشن ورود
 • گزینه انیمیشن خروج
 • گزینه تنظیم رنگ پس زمینه
 • گزینه تنظیم رنگ عناوین
 • گزینه تنظیم رنگ محتوا
 • گزینه تنظیم رنگ آیکن ‌ها
تنظیمات فعال و غیر فعال سازی لیست ابزارک های پلاگین HT Mega Pro
تنظیمات فعال و غیر فعال سازی لیست ابزارک های پلاگین HT Mega Pro
تنظیمات فعال غیر فعال سازی فهرست ماژول های افزونه اچ تی مگا پرو
تنظیمات فعال غیر فعال سازی فهرست ماژول های افزونه اچ تی مگا پرو
تنظیمات ادغام افزونه HT Mega Pro با سایر سرویس های آنلاین
تنظیمات ادغام افزونه HT Mega Pro با سایر سرویس های آنلاین
لیست فعال و غیرفعالسازی ابزارک های شخص ثالث (ایزی دیجتال دانلود و ووکامرس) پلاگین HT Mega Pro
لیست فعال و غیرفعالسازی ابزارک های شخص ثالث (ایزی دیجتال دانلود و ووکامرس) پلاگین HT Mega Pro

سوالات متداول در رابطه با افزونه اچ تی مگا پرو برای المنتور | HT Mega Pro – Absolute Addons For Elementor

۱- ادیتور المنتور بارگذاری نمیشود!

پاسخ: این مورد بخاطر تنظیمات PHP هاست شماست. با افزایش حافظه PHP در فایل wp-config.php یا فایل php.ini میتوانید این مشکل را حل کنید. نسخه PHP باید ۷٫۳ یا بالاتر باشد، نسخه MySQL باید ۵٫۶ یا بالاتر باشد، PHP memory_limit = 512M و max_execution_time = 300 باشد.

۲- آیا افزونه HT Mega با هر قالبی سازگار است؟

پاسخ: بله قطعا! این افزونه با هر قالبی بصورت کامل سازگار است.

۳- معمولا هر چند وقت این افزونه بروزرسانی میشود؟

پاسخ: افزونه اچ تی مگا دارای آپدیت های منظم است. ما عملکردها و امکانات جدید را به طور مرتب به این افزونه اضافه میکنیم و امکانات فعلی را برای بهبود میبخشیم.

۴- آیا کار کردن با افزونه HT Mega نیاز به دانش کد نویسی دارد؟

پاسخ: این افزونه مجموعه ای از ابزارک های المنتور است، که دارای کتابخانه ای غنی از طرح های از پیش ساخته شده میباشد. بنابراین شما نیازی به دانش برنامه نویسی و کد نویسی ندارید. فقط کافی است ابزارک ‌ها را بکشید و رها کنید!

۵- آیا افزونه اچ تی مگا برای انواع دستگاه ‌ها واکنشگرا است؟

پاسخ: بله! این افزونه کاملا واکنشگرا است و در تمامی صفحات نمایش به خوبی نمایش داده میشود.

۶- آیا میتوان افزونه HT Mega را بدون المنتور میتوان استفاده کرد؟

پاسخ: خیر! شما نمیتوانید بدون المنتور از این افزونه استفاده کنید. این افزونه بر اساس افزونه صفحه ساز المنتور ساخته شده است. بنابراین برای استفاده از افزونه اچ تی مگا پرمیوم شما باید المنتور را نصب داشته باشید.

۷- آیا ضروری است که افزونه المنتور پرو را برای استفاده از افزونه اچ تی مگا نصب داشته باشید؟

پاسخ: خیر! نصب بودن افزونه المنتور پرو برای استفاده از افزونه HT Mega ضروری نیست. تمامی ابزارک ها، الگو ‌ها و قالب ‌ها و بلوک هایی که در این افزونه است با نسخه رایگان المنتور قابل استفاده است.

۸- آیا این افزونه دارای منابع آموزشی است؟

پاسخ: بله با مراجعه به وبسایت اصلی فروشنده که در قسمت پیشنمایش وجود دارد، به منابع مستندات نوشتاری و ویدئویی فراوان دسترسی دارید.

۹- ویژگی بی همتا در افزونه HT Mega چیست؟

پاسخ: تعداد ویژگی های پیشرفته و منحصر به فرد در افزونه اچ تی مگا بسیار زیاد است. اما اگر بخواهیم اشاره کوتاهی بکنیم، باید بگوییم که این افزونه دارای سازنده سربرگ و پاورقی است، قالب ساز و الگو ساز دارد، اطلاع رسانی فروش ویژه دارد، دارای منو ساز است، دارای تکثیر کننده پست ‌ها است و …

۱۰- قابلیت های افزونه HT Mega Pro چیست؟

نسخه پرمیوم این افزونه به شما اجازه دسترسی به بیش از ۳۹ مجموعه دسته بندی و قالب، بیش از ۷۸۹ الگوی صفحات، قابلیت کپی پیست بین سایت های مختلف، صفحه ساز برای نتایج جستجوی سایت، گزینه فروش ویژه تا تاریخ خاص، بخش های پارالکس و پارتیکل را در اختیار شما میگذارد، و بسیاری از گزینه های دیگر است. علاوه بر همه این موارد، بیش از ۷۰ ابزارک اختصاصی و ویژه است که کاربری و ظاهر سایت وردپرس شما را بینظیر میکند.

۱۱- ابزارک تکثیر کننده پست برای چه موارد کاربرد دارد؟

این ابزارک برای شما روشی ساده برای ساخت و تکثیر محتوای سایت شما را فراهم می آورد. با کمک این ابزارک شما میتوانید صفحات (برگه ها)، نوشته ها، الگوها و قالب ها، و آیتم های سایت خود را تکثیر کنید.

هنوز نظری وجود ندارد

اولین نفری باشید که بررسی می کند “افزونه اچ تی مگا پرو برای المنتور | HT Mega Pro”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

به زودی

افزونه اچ تی مگا پرو برای المنتور | HT Mega Pro
 • 0 فروش
 • 0 امتیاز
 • 91 پیشنمایش

مشخصات

بروزرسانی : 23 مهر, 1402
منتشر شد: 23 مهر, 1402