0917-062-0010

مشاوره رایگان

9 صبح تا 9 شب

شنبه تا پنجشنبه

wpml

برای چند زبانه کردن سایت‌های وردپرسی افزونه WPML فارسی یک افزونه بسیار کاربردی است. اما  خیلی از خریداران این افزونه چندزبانه وردپرسی با مشکل عدم نمایش پرچم‌های افزونه در سایت خود روبه رو هستند.

نحوه حل مشکل نمایش

WPML بطور پیش فرض پرچم‌ها را در همه صفحات سایت شما اضافه نخواهد کرد. شما باید آن صفحه یا  نوشته از سایتتان را به زبان‌هایی که میخواهید ترجمه کرده باشید تا پرچم آن زبان، در صفحه شما بطور اتوماتیک نمایش داده شود. اگر این تدبیر دیده نشده بود، کاربر در یک صفحه از سایت شما که به عنوان مثال به زبان انگلیسی ترجمه نشده، روی پرچم زبان انگلیسی کلیک می‌کند و در نهایت دوباره این صفحه را با زبان فارسی مشاهده خواهد کرد.

در نتیجه برای حل این مشکل، در لیست برگه‌ها یا نوشته‌های سایتتان روی علامت + جلوی هر زبان کلیک کنید.

wpml

سپس آن صفحه یا مقاله را به زبانی که می‌خواهید پرچمش در صفحه نمایش داده شود، ترجمه کنید. و در آخر روی دکمه انتشار کلیک کنید.

در صورت ترجمه اگر باز هم پرچم نمایش داده نشد

در صورتی که با ترجمه صفحه مورد نظر به زبان‌های مختلف، نمایش داده نشد ابتدا باید کش وردپرس خود را خالی کنید. اگر باز هم مشکل حل نشد وارد تنظیمات WPML شوید و ابزارک ترجمه را در ناحیه‌های مختلف قرار دهید. بهترین مکان برای درج پرچم زبان، ابزارک فوتر سایت شما یا منوی اصلی سایت شماست.

 

ارسال پاسخ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.