0917-062-0010

مشاوره رایگان

9 صبح تا 9 شب

شنبه تا پنجشنبه

افزونه SupportCandy – Email Piping یک پلاگین ساپورت کندی برای اجازه به مشتریان و نمایندگان یا کارمندان شما برای ایجاد و پاسخ به تیکت ها از طریق ایمیل است. افزونه Email Piping به مشتریان و نمایندگان شما اجازه می دهد تا تیکت ها را مستقیماً از صندوق ورودی ایمیل خود ایجاد کرده و به آنها پاسخ دهند. با این کار در زمان مشتریان شما صرفه جویی می شود تا اینکه بخوان هر بار از وب سایت شما بازدید کنند، به حساب کاربری خود وارد شوند و سپس یک تیکت جدید ایجاد کنند یا به تیکت های قبلی خود پاسخ دهند. به همین دلیل، شانس بازپس گیری تیکت ها توسط مشتریان افزایش می یابد.

افزونه SupportCandy – Email Piping به شما این امکان را میدهد  که سازمان شما بیش از یک آدرس ایمیل برای ارتباط با مشتریان داشته باشد و بخواهید همه آنها را با SupportCandy ارسال کنید. قانون پیپینگ به شما امکان میدهد فیلدهای تیکت از پیش تعریف شده را بر اساس شرایطی که برای ارسال آدرس ایمیل، آدرس ایمیل فرستنده و کلمات کلیدی مطابق با موضوع و متن ایمیل دریافتی تعیین میکنید، تنظیم کنید. برای مثال، اگر موضوع یا متن ایمیل دارای کلمه کلیدی “فوری” است، ممکن است بخواهید اولویت بلیط در حال ایجاد را روی “بالا” تنظیم کنید. می‌توانید از تطبیق دقیق، تطبیق حروف عام یا عبارات منظم برای هر شرایط استفاده کنید.
نکته: این افزونه برای کارکردن نیاز به نصب افزونه ساپورت کندی از مخزن وردپرس دارد.

ویژگی های افزونه پیپینگ ایمیل ساپورت کندی | SupportCandy – Email Piping

 • پشتیبانی از سه سرویس برای پیپینگ ایمیل
 • قابلیت تعیین ایمیل های مجاز
 • امکان تعیین کاربران مجاز برای پیپینگ ایمیل
 • قابلیت وارد کردن CC به عنوان گیرندگان اضافی
 • امکان تنظیم فرکانس زمانی برای بررسی ایمیل های جدید
 • قابلیت مسدود کردن بر اساس آدرس ایمیل و موضوع
 • اتصال: پیپینگ ایمیل فقط با یک اتصال می تواند کار کند. برای اینکه کار کند، باید اتصال پیپینگ ایمیل خود را انتخاب کنید.
 • متن پاسخ بالا: در صورت تنظیم، این متن به هر اعلان ایمیل خروجی از سیستم تیکت اضافه می شود. این به مشتری نشان می دهد که در بالای این متن پاسخ دهد. ما آن فیلد را به جای کل ایمیل با متن تاریخ به رشته وارد می کنیم، زیرا از قبل رشته های تاریخی در دسترس داریم.
 • ایمیل های مجاز: اگر میخواهید فقط ایمیل‌ های جدید، فقط  ایمیل‌ های پاسخ یا همه ایمیل‌ها را وارد کنید، میتوانید آن را تنظیم کنید.
 • کاربران مجاز: اگر می‌خواهید ایمیل‌ های کاربران عضو یا همه ایمیل‌ ها از جمله کاربران مهمان را وارد کنید، می‌توانید آن را تنظیم کنید.
 • اولویت بدنه ایمیل: میتوانید انتخاب کنید که HTML را ترجیح دهید یا متن ایمیل. اگر بدنه ترجیحی در دسترس نباشد، بدنه دیگری به طور خودکار وارد می شود. به عنوان مثال، اگر نوع متن را بر بدنه HTML ترجیح می دهید اما متن در ایمیل موجود نیست، متن HTML را وارد می کند.
 • وارد کردن CC به عنوان گیرندگان اضافی: میتوانید انتخاب کنید که آیا می‌خواهید ایمیل‌های CC را به‌عنوان گیرندگان دیگر تیکت ایجاد شده/پاسخ داده شده توسط پیپینگ ایمیل اضافه کنید.
 • فرکانس زمانی برای بررسی ایمیل های جدید: میتوانید تنظیم کنید که سیستم هر چند دقیقه باید ایمیل‌ های جدید را بررسی کند. زمان درج باید بر حسب دقیقه و کمتر از 60 دقیقه باشد.
 • مسدود کردن با آدرس ایمیل: میتوانید با استفاده از فهرست آدرس ایمیل که به‌ عنوان یک قانون در هر خط ارائه شده است، از پیپینگ ایمیل جلوگیری کنید. سه نوع قانون وجود دارد که می توانید از آنها برای مقایسه آدرس ایمیل یک ایمیل دریافتی استفاده کنید.
 1. میتوانید آدرس ایمیل دقیق را برای مسدود کردن ایمیل ها وارد کنید:
 2. می توانید از یک کاراکتر عام برای شروع، پایان یا هر دو شروع و پایان قانون استفاده کنید. به عنوان مثال، *@test.com با تمام ایمیل هایی که با “@test.com” ختم می شوند مطابقت خواهد داشت. test@* با تمام ایمیل هایی که با “test@” شروع می شوند مطابقت دارد. *paypal* با تمام ایمیل هایی که دارای “paypal” هستند مطابقت دارد.
 3. می توانید از یک عبارت معمولی برای مطابقت با آدرس ایمیل استفاده کنید. قالب عبارت منظم باید مانند شکل زیر باشد تا سیستم تشخیص دهد که قانون داده شده یک عبارت منظم است. /Your-Regar-Expression/i
 • مسدود کردن بر اساس موضوع: می‌توانید با استفاده از فهرست موضوع ایمیل که به‌عنوان یک قانون در هر خط ارائه می‌شود، از لوله‌کشی ایمیل جلوگیری کنید. سه نوع قانون وجود دارد که می توانید از آنها برای مقایسه موضوع ایمیل یک ایمیل دریافتی استفاده کنید.
 1. برای مسدود کردن ایمیل ها می توانید موضوع دقیق ایمیل را وارد کنید.
 2. می توانید از یک کاراکتر عام برای شروع، پایان یا هر دو شروع و پایان قانون استفاده کنید. به عنوان مثال، *SPAM با تمام ایمیل هایی که با “SPAM” ختم می شوند مطابقت دارد. هرزنامه* با تمام ایمیل هایی که با “SPAM” شروع می شوند مطابقت دارد. *هرزنامه* با تمام ایمیل هایی که “اسپم” در آنها وجود دارد مطابقت دارد.
 3. می توانید از یک عبارت معمولی برای مطابقت با موضوع ایمیل استفاده کنید. قالب عبارت منظم باید مانند شکل زیر باشد تا سیستم تشخیص دهد که قانون داده شده یک عبارت منظم است. /Your-Regar-Expression/i
 • ارسال آدرس های ایمیل: اگر سازمان شما بیش از یک آدرس ایمیل برای ارتباط با مشتریان دارد و می‌خواهید همه آنها را با SupportCandy ارسال کنید. در این مورد، شما باید تمام ایمیل‌ها را از بقیه حساب‌های ایمیل به حساب‌هایی که قبلاً لوله شده‌اند، فوروارد کنید. همچنین، آن ایمیل‌ها را در این تنظیمات به‌عنوان آدرس‌های ایمیل باز ارسال فهرست کنید.
 • استفاده از آدرس فوروارد به عنوان “از ایمیل” در اعلان های ایمیل تیکت: میتوانید اعلان‌های ایمیل تیکت های ارسال شده از آدرس اصلی ارسال را فعال کنید. برای مثال، اگر ایمیل‌هایی را از sales@yourdoamin.com به support@yourdomain.com (آدرس پیپینگ) فوروارد می‌کنید و این تنظیم فعال است، اعلان‌ های ایمیلی مربوط به تیکت ایجاد شده برای این ایمیل از sales@yourdomain.com ارسال میشود و نه از support@yourdomain.com.
تنظیمات عمومی افزونه پیپینگ ایمیل ساپورت کندی | SupportCandy - Email Piping
تنظیمات عمومی افزونه پیپینگ ایمیل ساپورت کندی | SupportCandy – Email Piping
 • روش های پیپینگ ایمیل: انواع روش های مختلفی برای پیپینگ ایمیل وجود دارد که در زیر میتوانید آنها را مشاهده کنید:
 1. احراز هویت اولیه IMAP
 2. Gmail API
 3. Microsoft Exchange API
 • قوانین پیپینگ ایمیل: هر زمان که تیکتی با پیپینگ ایمیل ایجاد می شود، فقط موضوع و توضیحات را دارد. اما هیچ مقداری در فیلدهای پیپینگ ندارد. چطور می توانید مقادیر را در فیلدهای سفارشی به صورت خودکار پر کنید؟با کمک قوانین پیپینگ ایمیل، میتوانید شرایطی را بر اساس ایمیل، ارسال ایمیل یا برخی عبارت/کلمات کلیدی در موضوع یا متن ایمیل تنظیم کنید. اگر شرط مطابقت داشته باشد، مقادیر داده شده به طور خودکار در پیپینگ پر میشوند. به عنوان مثال، باید دسته “Accounts” را به ایمیل‌ هایی که کلمه کلیدی “Payment” در موضوع دارند یا ایمیل‌های ارسال شده از “payment@domain.com” اختصاص دهید. در این حالت می توانید با ذکر “payment@*” یا کلمه کلیدی “Payment” در شرط Has Word، شرط از ایمیل را تنظیم کنید.

 

تنظیمات قوانین پیپینگ ایمیل افزونه SupportCandy - Email Piping
تنظیمات قوانین پیپینگ ایمیل افزونه SupportCandy – Email Piping

هنوز نظری وجود ندارد

اولین نفری باشید که بررسی می کند “افزونه پیپینگ ایمیل ساپورت کندی | SupportCandy – Email Piping”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

به زودی

افزونه پیپینگ ایمیل ساپورت کندی | SupportCandy – Email Piping
 • 0 فروش
 • 0 امتیاز
 • 92 پیشنمایش

مشخصات

بروزرسانی : 17 مهر, 1402
منتشر شد: 17 مهر, 1402