0917-062-0010

مشاوره رایگان

9 صبح تا 9 شب

شنبه تا پنجشنبه

افزونه EDD Recurring Payments افزودنی ایزی دیجیتال دانلود برای پرداخت دوره ای یا مکرر اشتراک Easy Digital Downloads با دوره تست رایگان و هزینه ثبت نام است. احتمالاً شما در حال فروش محصولات دیجیتالی یکبار مصرف به مشتریان خود هستید، اما آیا شما محصولاتی دارید که بتوانید به صورت مکرر آنها را بفروشید !؟ درآمد مکرر، درآمد قابل پیش بینی بیشتری را فراهم می کند و به شما این امکان را می دهد که پیش بینی های بهتر و تصمیمات اصلی برای کسب و کار خود داشته باشید، صورتحساب خودکار یا دوره ای است، به این معنی که دیگر هیچ زحمتی برای درخواست تمدید پرداخت یا ارسال فاکتور در هر ماه یا سال وجود ندارد.

افزونه EDD Recurring Payments یک گزارش آماری دقیق از درآمد تمدید با کمک افزونه را در بخش گزارشات ایزی دیجیتال دانلود ارائه می دهد. افزونه به مشتریان ایمیل های اطلاع رسانی منظم در زمانی که اشتراک آنها در آستانه تمدید است، تمدید پردازش شده است، اشتراک لغو شده است، پرداخت تمدید انجام نمی‌شود و یا موارد دیگر می باشد به مشتریان ارسال می کند. همچنین این افزونه قابلیت ارائه کدهای تخفیفی که فقط برای پرداخت اولیه یا برای هر یک از پرداخت های تمدید اعمال شود.

نکته : این افزونه در حال حاضر با درگاه های پرداخت ایرانی برای پرداخت های دوره ای سازگار نمی باشد.

چرا باید از صورتحساب مکرر یا دوره ای استفاده کرد:

 1. با یک سیستم خودکار، پرداخت‌های دیرکرد یا مفقود کمتری وجود دارد.
 2. خطر تقلب کاهش می یابد زیرا گردش اطلاعات حساس کمتری وجود دارد.
 3. حفظ مشتری معمولاً افزایش می یابد زیرا آنها مجبور نیستند تصمیم خرید جدیدی بگیرند یا زمانی را صرف وارد کردن مجدد اطلاعات پرداخت خود در هر ماه یا سال کنند.
 4. حقیقت این است که راه اندازی درآمد مکرر با فروشگاه آنلاین خود ممکن است مهم ترین تصمیم تجاری شما باشد..
نمایش دوره پرداخت اشتراک در صفجه محصول با پلاگین EDD Recurring Payments
نمایش دوره پرداخت اشتراک در صفجه محصول با پلاگین EDD Recurring Payments

ویژگی های افزونه پرداخت های دوره ای یا مکرر اشتراک | EDD Recurring Payments

 • پشتیبانی درگاه پرداخت چندگانه: افزونه پرداخت های تکراری EDD Recurring Payments در حال حاضر با درگاه های پرداخت زیر کار می کند :
 1. Stripe Standard (همراه با Easy Digital Downloads)
 2. Stripe Pro
 3. PayPal Standard (همراه با Easy Digital Downloads)
 4. PayPal Commerce Pro
 5. Authorize.net
 6. NETbilling Gateway (شخص ثالث)
 7. Paddle Payment Gateway (شخص ثالث)
 8. Payfast for Easy Digital Downloads (شخص ثالث)
 • پرداخت های تکراری انعطاف پذیر: به راحتی پرداخت های مکرر را برای هر محصول، از جمله روزانه، هفتگی، ماهانه، سه ماهه، شش ماهه و سالانه تنظیم کنید. شما به راحتی می توانید دوره های تکرار شونده، تعداد دفعات تکرار و هزینه آنها را تنظیم کنید. محصولات با قیمت متغیر می توانند گزینه های قیمت تکرار شونده و غیر تکراری داشته باشند.

پرداخت های تکراری انعطاف پذیر با افزونه Easy Digital Downloads Recurring Payments
پرداخت های تکراری انعطاف پذیر با افزونه Easy Digital Downloads Recurring Payments
 • ایمیل های مشتری: ایمیل‌های خودکار را زمانی که اشتراک آنها در آستانه تمدید است، تمدید پردازش شده است، اشتراک لغو شده است، پرداخت تمدید انجام نمی‌شود و یا موارد دیگر می باشد به مشتریان ارسال کنید. با یادآوری مشتریان خود در مورد هر چیزی که مربوط به اشتراک آنها باشد، باید شاهد کاهش بازپرداخت و اختلافات پرداخت باشید. حتی می‌توانید دلایلی را که ممکن است بخواهند محصولات دیگری را از فروشگاه شما تمدید کنند، ارتقا دهند یا مشترک شوند، اضافه کنید.

تنظیمات اطلاع رسانی ایمیل در پلاگین Easy Digital Downloads Recurring Payments
تنظیمات اطلاع رسانی ایمیل در پلاگین Easy Digital Downloads Recurring Payments
 • اشتراک های متعدد: اگر چندین محصول دیجیتال تکرار شونده را می فروشید، مشتریان شما می توانند هر تعداد اشتراک جداگانه برای هر کدام داشته باشند. به این ترتیب آنها به راحتی می توانند با کمک افزونه Easy Digital Downloads Recurring Payments در صورت نیاز از ناحیه حساب خود در سایت شما لغو یا تمدید کنند.
 • تست رایگان: آیا می خواهید به مشتریان خود اجازه دهید محصول شما را قبل از شارژ شدن امتحان کنند؟ می‌توانید محصولات اشتراک خود را به گونه‌ای تنظیم کنید که دوره‌های آزمایشی رایگان با هر مدت زمانی را شامل شود. جزئیات صورت‌حساب در حین ثبت‌نام جمع‌آوری می‌شود و پس از اتمام دوره آزمایشی رایگان، مشتریان به‌طور خودکار شارژ می‌شوند.
دوره تست رایگان در پلاگین EDD Recurring Payments
دوره تست رایگان در پلاگین EDD Recurring Payments
 • هزینه های ثبت نام: اگر می‌خواهید پیش‌پرداخت بزرگ‌تری از مشتریان خود دریافت کنید، به سادگی یک هزینه ثبت‌نام اضافه کنید. به عنوان مثال، برای دریافت مبلغ 50 دلار از مشترکین برای یک محصول 20 دلاری در ماه، فقط 30 دلار هزینه ثبت نام اضافه کنید.
تعیین هزینه ثبت نام برای دوره اشتراک با افزونه پرداخت های دوره ای ایزی دیجیتال دانلودز
تعیین هزینه ثبت نام برای دوره اشتراک با افزونه پرداخت های دوره ای ایزی دیجیتال دانلودز
 • مدیریت اشتراک: با یک رابط کامل برای مشاهده و مدیریت اشتراک ها، مراقبت از مشتریان و زیر نظر گرفتن اشتراک های خود ساده است. جستجو بر اساس مشتری یا فیلتر کردن بر اساس وضعیت اشتراک مانند فعال، در انتظار، و لغو شده. اشتراکی را برای بررسی انتخاب کنید و پرداخت آن را در Stripe، PayPal یا سایر درگاه‌های پرداخت پیدا کنید. وضعیت اشتراک را به صورت دستی تغییر دهید، یادداشت ها را اضافه کنید و پرداخت های دستی را با چند کلیک ثبت کنید.

مدیریت اشتراک های دوره ای در افزونه Easy Digital Downloads Recurring Payments
مدیریت اشتراک های دوره ای در افزونه Easy Digital Downloads Recurring Payments
مدیریت اشتراک های دوره ای در افزونه Easy Digital Downloads Recurring Payments
مدیریت اشتراک های دوره ای در افزونه Easy Digital Downloads Recurring Payments
 • گزارش درآمد تمدید: با افزونه Easy Digital Downloads Recurring Payments میتوانید درآمدهای تکراری خود را از طریق نمودارهای درآمدی زیبا و قابل خواندن دنبال کنید. تفکیک خریدهای جدید را در کنار پرداخت های تمدید مشاهده کنید تا تصویر بهتری از فروش مشتریان برگشتی خود داشته باشید.
گزارش درآمد تمدید اشتراک در ایزی دیجیتال دانودز با افزونه EDD Recurring Payments
گزارش درآمد تمدید اشتراک در ایزی دیجیتال دانودز با افزونه EDD Recurring Payments
 • محدودیت دانلود فایل: به صورت اختیاری دانلود فایل محصولات تکراری را فقط به مشتریانی که اشتراک فعال دارند محدود کنید. به این ترتیب می توانید اطمینان حاصل کنید که مشتریانی که اشتراک خود را لغو می کنند دیگر به دانلودهای محصول شما دسترسی نخواهند داشت تا زمانی که تصمیم به خرید مجدد یا تمدید بگیرند.
 • کدهای تخفیف: کدهای تخفیف را می توان تنظیم کرد تا فقط برای پرداخت اولیه یا برای هر یک از پرداخت های تمدید اعمال شود.
تنظیمات افزونه پرداخت های دوره ای یا مکرر اشتراک | EDD Recurring Payments
تنظیمات افزونه پرداخت های دوره ای یا مکرر اشتراک | EDD Recurring Payments
 • داشبورد مشتری: مشتریان شما می توانند داشبورد کاملی برای مشاهده و مدیریت اشتراک های خود داشته باشند. پس از ورود به سیستم، آنها می توانند فاکتور خود را مشاهده کنند، روش پرداخت خود را به روز کنند، اشتراک خود را لغو کنند، یا حتی اشتراک های اخیرا منقضی شده را تمدید کنند. هنگامی که با افزودنی Stripe Payment Gateway extension استفاده می شود، مشتریان شما می توانند به سرعت کارت پرداخت خود را بدون نیاز به مدیر فروشگاه برای انجام آن به روز کنند.

 • ادغام با Software Licensing: پرداخت های مکرر به طور کامل با افزودنی Software Licensing یکپارچه شده است تا هر زمان که پرداخت اشتراک پردازش می شود، تمدید خودکار مجوز را فراهم می کند. مشتریان همچنین می توانند کلیدهای مجوز خود را در هر زمان از داشبورد خود مشاهده و کپی کنند.
 • ادغام با EDD All Access: پلاگین EDD Recurring Payments به طور کامل با افزودنی EDD All Access ادغام شده است تا بتوانید عضویت هایی را به مشتریان خود بفروشید که به آنها امکان دسترسی به تمام محصولات فروشگاه شما را می دهد. پرداخت های مکرر به طور خودکار یک دوره دسترسی را برای مشتری پس از انقضا تمدید می کند. اگر نیاز به محدود کردن دسترسی به محصولات خاص یا تعیین مدت زمان متفاوت برای هر پاس دارید، می توانید این کار را نیز انجام دهید!
 • ادغام با افزونه Content Restriction: پرداخت های مکرر به طور کامل با افزودنی محدودیت محتوا ادغام شده است تا بتوانید پست ها، صفحات، انجمن های bbPress و غیره را فقط به کاربرانی محدود کنید که محصولات خاصی را خریداری کرده اند و اشتراک فعالی دارند که منقضی نشده است.
 • ادغام با افزودنی Custom Prices: پرداخت‌های مکرر شامل پشتیبانی کامل از افزونه قیمت‌های سفارشی می‌شود و به مدیران سایت اجازه می‌دهد تا گزینه اشتراک «پرداخت آنچه می‌خواهید» را به مشتریان ارائه دهند. اگر کمک های مالی را می پذیرید این یک راه حل عالی است.

هنوز نظری وجود ندارد

اولین نفری باشید که بررسی می کند “افزونه پرداخت های دوره ای یا مکرر اشتراک | EDD Recurring Payments”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

به زودی

افزونه پرداخت های دوره ای یا مکرر اشتراک | EDD Recurring Payments
 • 0 فروش
 • 0 امتیاز
 • 103 پیشنمایش

مشخصات

بروزرسانی : 28 شهریور, 1402
منتشر شد: 28 شهریور, 1402