0917-062-0010

مشاوره رایگان

9 صبح تا 9 شب

شنبه تا پنجشنبه

افزونه نوسان | محصولات وابسته به نرخ ارز ووکامرس | قیمت‌گذاری محصول برحسب دلار، طلا و …

MNS Navasan | WooCommerce Rate Based Products

 

افزونه وابسته به نرخ با توجه به برنامه توسعه جهت گسترش دامنه کاربردهای آن،

از این پس نَوَسان نامیده خواهد شد!

 

 

با استفاده از این افزونه شما به راحتی می‌توانید محصولاتی در فروشگاه خود ایجاد کنید که قیمت‌شان وابسته به نرخ ارز، طلا، سنگ، ارز دیجیتال، کاغذ و … باشد تا تنها با تغییر نرخ آن ارز، قیمت تمامی محصولاتی که وابسته به آن ارز هستند، بروز شود! با استفاده از این افزونه شما محدود به یک یا چند ارز از پیش تعیین شده نیستید و می‌توانید بی‌نهایت ارز براساس نیاز خود به فروشگاه‌تان اضافه کنید. همینطور شما می‌توانید فرمول‌های منحصربه‌فرد خودتان را بنویسید تا قیمت محصولات شما براساس فرمول شما محاسبه شود! در صورتی که این افزونه نظر شما را به خود جلب کرد توصیه می‌کنم که حتما در ادامه نگاهی به توضیحات کامل‌تر این افزونه بیاندازید!

6477434f8fbe6a53c204ffa2.png
64dd0bd084adf8a0ae03d7e4.jpg

 

معرفی افزونه محصولات وابسته به نرخ ارز ووکامرس

ممکن است شما صاحب فروشگاهی باشید که برخی از محصولاتتان برپایه نرخ ارز قیمت‌گذاری می‌شوند. متأسفانه به علت نوسانات شدید ارز، شما مجبور هستید تا در هر تغییر در نرخ ارز، قیمت تک‌تک محصولاتتان را به‌روز کنید که این کار علاوه بر خستگی و اطلاف وقت، ممکن است شامل خطاهای انسانی مانند اشتباه در محاسبه قیمت جدید یکی از محصولات باشد.

افزونه‌ای که هم‌اکنون مشاهده می‌کنید برای فروشندگانی که مشکلاتی مانند موارد گفته شده را دارند، توسعه داده شده. شما با نصب و فعال‌سازی افزونه «نوسان» می‌توانید در فروشگاه خود که برپایه ووکامرس راه‌اندازی شده محصولاتی با قیمت متغیر براساس نرخ ارز ایجاد کنید و با هر تغییری که در نرخ ارز به‌وجود آمد، تنها کافیست که نرخ ارز مورد نظر را در فروشگاه خود به‌روز کرده تا تمامی محصولاتی که وابسته به نرخ ارز هستند با قیمت جدید به مشتریان نمایش داده شوند! همه چیز در لحظه انجام شده و قیمت‌های شما همواره بروز خواهد بود!

در این افزونه شما می‌توانید ارزهایی که ثبت کرده‌اید را به بروزرسان خودکار مجهز کنید تا از این پس حتی نیازی به بروزرسانی دستی نرخ آن ارز نداشته باشید! در این صورت یک فیلد دیگر برای شما باز می‌شود که می‌توانید حداقل نرخ ارز مورد نظر را تعیین کنید تا در صورتی که نرخ آن به صورت ناگهانی افت کرد، بتوانید بر روی قیمت محصولات خود کنترل داشته باشید و دچار ضرر و زیان نشوید!

604a5a785f07d70ce1680ec8.png

در افزونه محصولات وابسته به نرخ ووکامرس شما محدود به یک ارز نیستید و درواقع این امکان را دارید تا به مقدار نامحدود ارز به فروشگاه خود اضافه کنید و هر محصولی را وابسته به یکی از این ارزها کنید! علاوه بر این شما می‌توانید یک محصول را از طریق فرمول‌نویسی به چند متغیر وابسته کنید. برای مثال اگر صاحب یک فروشگاه جواهر فروشی هستید، ممکن است محصولات شما وابسته به نرخ طلا، سنگ، فلزات، سگک، چرم و چند مورد دیگر باشد که به راحتی می‌توانید با فرمول خاص خودتان قیمت یک محصول را وابسته به چند ارز یا متغیر کنید!

604a5a91099bfc0cd22049e6.png

شما می‌توانید ارزهایی مانند دلار رسمی، دلار آزاد، پوند، یورو، دلار پی‌پال، طلای ۱۸، سنگ، ارزهای دیجیتال، کاغذ، آهن، چوب، چرم و چندین ارز یا متغیری که با آن‌ها سروکار دارید را به فروشگاه خود اضافه کنید و در حین ثبت یک محصول با استفاده از افزونه محصولات وابسته به نرخ تعیین کنید که قیمت این محصول آیا وابسته به نرخ ارز هست یا قیمتی ثابت دارد؛ و اگر وابسته به نرخ است، برپایه کدام ارز یا متغیرهاست. در حین وارد کردن قیمت محصول، افزونه بلافاصله قیمت نهایی محصول را محاسبه کرده و آن را به شما نمایش می‌دهد تا قبل از ذخیره تغییرات از قیمت نهایی محصول خود اطلاع داشته باشید!

604a5aaa099bfc0cd348d858.png

درواقع شما در این افزونه محدود به یک ارز یا تعدادی از ارزهای از پیش تعیین شده نیستید و همین‌طور محدود نیستید که همه محصولات وابسته به نرخ ارز باشند! شما می‌توانید قیمت برخی از محصولات خود را همانند روال عادی ثابت نگه دارید و برخی از محصولات خود را وابسته به نرخ کنید. علاوه بر آن در هنگام وابسته به نرخ کردن هم باز می‌توانید تعیین کنید که قیمت محصول وابسته به یک ارز است یا چندین ارز و متغیر! سعی کردیم که تا جای ممکن دست صاحب فروشگاه را در تعیین شرایط قیمت‌گذاری محصولات خود براساس نرخ ارز باز بگذاریم 🙂

این افزونه از محصولات متغیر نیز پشتیبانی می‌کند و می‌توانید هر متغیر محصول را وابسته به یک ارز مجزا کنید تا در صورت تغییر در نرخ ارز، تنها قیمت یکی از متغیرهای محصول بروزرسانی شود.

 

فرمول‌نویسی: پشتیبانی از هر نوع محاسبات!

با استفاده از این ویژگی شما به راحتی می‌توانید قیمت محصولات خودتان را وابسته به چندین ارز و متغیر کنید! این که قیمت محصول شما به نرخ چند ارز یا متغیر وابسته باشد کاملا دست شماست و بی‌نهایت متغیر می‌توانید در فرمول محاسباتی خود وارد کنید! در این زمینه نیز افزونه هیچ محدودیتی برای شما درنظر نگرفته است! همینطور این افزونه به سیستم محاسبه لحظه‌ای مجهز است که با نوشتن فرمول بلافاصله محاسبه انجام می‌گیرد و اگر فرمول دارای خطا بود آن را به شما اطلاع خواهد داد و اگر صحیح بود، نتیجه آن را به شما نشان خواهد داد! همه چیز به اینجا ختم نمی‌شود! این افزونه همچنین به شما این فرصت را می‌دهد تا یک سری فرمول‌های از پیش تعیین شده که با آن‌ها سروکار دارید را ایجاد کنید تا هنگام ثبت یا ویرایش یک محصول نیازی به نوشتن مجدد فرمول نداشته باشید! درواقع فرمول را تنها یک‌بار تعریف می‌کنید و پس از آن تنها کاری که باید انجام دهید وابسته کردن یک محصول به آن فرمول تنها با چند کلیک ساده است. برای مثال ممکن است شما برای سبک‌های مختلفی از محصولات خود، نیاز به فرمول‌های متفاوتی داشته باشید که توسط این ویژگی افزونه می‌توانید تمامی فرمول‌های مورد نیازتان را یک‌بار تعریف کنید تا قیمت‌گذاری محصولات شما براساس آن‌ها تعیین شود. همینطور در صورت لزوم می‌توانید بعدا فرمول ایجاد شده را دست‌خوش تغییراتی دهید و مشاهده خواهید کرد که تمامی محصولات وابسته به آن فرمول با قیمت جدید نمایش داده می‌شود!

6477471776503c755003d7d2.png

 

گزینه‌های بیشتر، برای کنترل بهتر قیمت نهایی!

شما همچنین برای محصولات خود می‌توانید به دو حالت مقدار ثابت یا درصدی حاشیه سود نیز تعیین کنید. و بسته به این که چه نوع سودی را در نظر گرفته‌اید، این مقدار در قیمت محصول شما ضرب یا جمع می‌شود. علاوه بر آن شما می‌توانید قیمت نهایی محصول خود را به سه روش 0، 9 و ترکیبی از 1 تا 1,00,000 تومان و با جهت‌های بالا، پایین یا نزدیک گرد کنید! تفاوت سه روش گرد کردن به این صورت است که اگر حالت 0 را انتخاب کرده باشید، رقم نهایی به صفر ختم خواهد شد. در صورتی که در حالت 9، رقم نهایی به نه ختم می‌شود. در حالت ترکیبی نیز رقم نهایی براساس این که چه مقداری را انتخاب کرده باشید با 9 و 0 تمام می‌شود. برای مثال اگر قیمت محاسبه شده یک محصول 3,695,538 تومان باشد و مقدار گرد کردن 1,000 تومان و جهت گرد کردن نزدیک تعیین شده باشد، قیمت نهایی محصول به سه حالت زیر گرد خواهد شد:

 

 • در حالت 0: قیمت نهایی 3,696,000 تومان
 • در حالت 9: قیمت نهایی 3,699,999 تومان
 • در حالت ترکیبی: قیمت نهایی 3,699,000 تومان

 

و در صورتی که مقدار گرد کردن 10,000 تومان تعیین شده باشد:

 

 • در حالت 0: قیمت نهایی 3,700,000 تومان
 • در حالت 9: قیمت نهایی 3,799,999 تومان
 • در حالت ترکیبی: قیمت نهایی 3,790,000 تومان

 

ارزهای دیجیتال، نرخ لحظه‌ای کریپتوکارنسی‌ها در فروشگاه شما!

از دیگر ویژگی‌های این افزونه پشتیبانی از ارزهای دیجیتال یا کریپتوکارنسی‌هاست! این افزونه برای دریافت نرخ لحظه‌ای ارزها از وب‌سرویس‌های زیادی پشتیبانی می‌کند و به‌واسطه همین پشتیبانی، تقریبا همه ارزهای دیجیتال تحت پوشش هستند و می‌توانید نرخ لحظه‌ای آن‌ها را در سایت خود دریافت کنید. این ویژگی افزونه برای فروشگاه‌هایی که با این ارزها سروکار دارند بسیار مفید خواهد بود. زیرا نرخ این ارزها نوسانات شدیدی دارد و بروز کردن دستی نرخ آن‌ها تقریبا غیرممکن است! بنابراین شما در این افزونه می‌توانید مانند سایر ارزها، کریپتوکارنسی‌های مورد نیازتان را به فروشگاه اضافه کرده و قیمت محصولات خود را وابسته به نرخ آن‌ها کنید.

 

ارسال پیامک در هنگام تغییر نرخ ارزها

یکی دیگر از قابلیت‌های این افزونه، ویژگی اطلاع‌رسانی تغییرات نرخ ارزها به مدیریت از طریق پیامک است. شما به راحتی می‌توانید تنظیم کنید که در صورت تغییر در نرخ هر ارزی که ایجاد کرده‌اید، نرخ جدید را به شما پیامک کند. این ویژگی برای برخی از کسب‌وکارها می‌تواند مهم و ضروری باشد.

 

لغو سفارشات پرداخت نشده در هنگام تغییر نرخ ارزها

یکی دیگر از ویژگی‌های مهم این افزونه این است که اگر مشتری یک سفارش را ثبت کند، اما فرایند پرداخت را تکمیل نکند، در صورتی که نرخ ارز تغییر کند، مشتری همچنان می‌تواند سفارش را با نرخ قبلی پرداخت کرده و سفارش خود را تکمیل کند. به واسطه این ویژگی افزونه، شما می‌توانید تعیین کنید، در صورتی که نرخ ارزها تغییر پیدا کرد، هر سفارش پرداخت نشده‌ای که شامل محصولاتی باشد که نرخ ارزها تغییر کرده، لغو شود. ویژگی بسیار مهمی که برای هر صاحب فروشگاه می‌تواند اساسی باشد!

 

ماشین‌حساب؛ ساده اما کاربردی در هرجایی که بخواهید!

این افزونه همراه با خود یک ماشین‌حساب ساده نیز به وب‌سایت یا فروشگاه شما اضافه می‌کند که می‌توانید توسط شورت‌کد یا کد کوتاهی که در اختیار شما قرار می‌دهد، آن را در هر جایی از وب‌سایت خود که مایل بودین اضافه کنید تا بتوانید محاسبات لحظه‌ای خودتان را بدون نیاز به ایجاد محصول جدید یا ویرایش آن به صورت سریع انجام دهید! یک ارز تعیین کنید، قیمت ارزی مورد نظرتان را وارد کنید، سود را مشخص کرده و با گرد کردن آن نتیجه نهایی را ببینید! شما می‌توانید این ماشین‌حساب را در نوشته‌ها، برگه‌ها یا حتی ستون‌کناری قالب خودتان قرار دهید و هم‌چنین می‌توانید تعیین کنید که چه کاربرانی قادر هستند از این ماشین‌حساب استفاده کنند؛ همه کاربران سایت یا صرفا مدیر سایت! علاوه بر این با استفاده از ابزارک محیط مدیریت، می‌توانید این ماشین‌حساب ساده و کاربردی را به پیش‌خوان وردپرس‌تون هم اضافه کنید. همه این‌ها برای راحتی هرچه بیشتر شما تدارک دیده!

 

مبدل نرخ ارز: به سادگی نرخ ارزها را به یک‌دیگر تبدیل کنید!

64776730b70a8b932a0d0073.png

این افزونه هم‌چنین یک مبدل نرخ ارز در اختیار شما قرار می‌دهد. به واسطه این مبدل، می‌توانید نرخ ارزهایی که ایجاد کرده را به یک‌دیگر تبدیل کرده و محاسبات خودتان را به راحتی انجام دهید. این مبدل را توسط شورت‌کد در هر جایی از سایت خود که نیاز دارید می‌توانید قرار دهید. هم‌چنین توسط ابزارک‌های محیط مدیریت، می‌توانید این مبدل را به پیشخوان وردپرس خودتان هم اضافه کنید!

 

نموداری از نرخ ارزها

یکی دیگر از ویژگی‌های این افزونه نمایش نمودار نرخ ارزهایی است که در فروشگاه خود ایجاد کرده‌اید. درواقع شما می‌توانید گذشته‌ای از تغییرات نرخ ارزها را در سایت خود مشاهده کنید. این تغییرات به نوعی بیانگر تغییرات قیمت محصولات شما هم می‌تواند باشد که در این صورت شما می‌توانید نگاه کلی به روند تغییرات قیمت‌ها در فروشگاه خود بیاندازید! این نمودار از دو بخش تشکیل شده که به صورت هم‌زمان می‌توانید نرخ پایه و نرخ نهایی و تغییرات آن را مشاهده کنید.

6477481d9fba7bddb6004797.png

 

وب‌سرویس‌های پشتیبانی شده توسط این افزونه:

 • Taban Gohar
 • Nerkh-API
 • Navasan
 • SunnyWeb
 • SunnyWeb Shabakeh
 • RatesBox
 • Sourcearena
 • API Master
 • Bonbast
 • Tala Clinic Fars
 • Parsijoo
 • TGJU
 • Tala.ir
 • Hamyar Android
 • MNS Navasan (اختصاصی)
 • Nobitex
 • Wallex
 • ExchangeRate-API
 • Open Exchange Rates
 • Metals-API
 • MetalpriceAPI
 • Commodities-API
 • Metals Live
 • Gold API
 • CoinMarketCap
 • CryptoCompare
 • Tether Land
 • Arz Paya
 • Bitpin
 • Exir
 • Aban Tether
 • Fixer

 

افزونه محصولات وابسته به نرخ برای بروزرسانی خودکار نرخ‌ها از وب‌سرویس‌های زیادی پشتیبانی می‌کند که شما می‌توانید نسبت به نیاز خودتان یکی یا تعدادی از آن را انتخاب کنید. سعی می‌شود در هر بروزرسانی از افزونه، وب‌سرویس‌های بیشتری به این لیست اضافه شود. با این حال اگر وب‌سرویس مورد نظر شما در این لیست نبود، می‌توانید در بخش دیدگاه‌ها یا تیکت این مورد را درخواست کنید تا طی یک بروزرسانی، وب‌سرویس مورد نظرتون به افزونه اضافه شود.

 

دو الگوریتم اختصاصی برای بروزرسانی قیمت محصولات

همزمان با انتشار نسخه 7.3.0 افزونه نوسان، دو الگوریتم متفاوت برای بررسی و بروزرسانی قیمت محصولات توسعه داده شد. اولین الگوریتم، NavAlgoF یا همان الگوریتم موازی است که قیمت محصولات با سرعت بالا بررسی و بروز می‌شوند. البته این الگوریتم در صورتی که محصولات زیادی با تعداد متغیرهای بالا داشته باشید، ممکن است سرعت بارگذاری سایت شما را کمی پایین بیاورد. به همین دلیل یک الگوریتم دیگر با نام NavAlgoS یا همان الگوریتم متوالی توسعه داده شده تا قیمت محصولات طی یک فرایند متوالی و با سرعت کمی پایین‌تر بررسی و بروز شود. اما تاثیر تقریبا صفر درصدی روی سرعت بارگذاری سایت شما دارد و بنابراین مناسب سایت‌های سنگین و دارای محصولات با تعداد متغیرهای بالا است.

 

ویژگی‌های افزونه محصولات وابسته به نرخ ارز ووکامرس:

 • محیط کاملا ساده و کاربرپسند
 • افزودن بی‌نهایت ارز به فروشگاه
 • وابسته به نرخ کردن قیمت محصولات ساده یا متغیر
 • بررسی قیمت محصولات جهت بروزرسانی با دو الگوریتم متفاوت
 • قابلیت وابسته کردن نرخ تمامی ارزها به یک‌دیگر
 • قابلیت ارسال پیامک به مدیریت هنگام تغییر نرخ ارزها
 • قابلیت لغو سفارشات پرداخت نشده هنگام تغییر نرخ ارزها
 • قابلیت ایجاد فرم جهت ثبت سفارش با مقادیر دلخواه مشتری
 • تعیین حاشیه سود مقدار ثابت یا درصدی
 • توانایی تعیین سود درصدی بر روی نرخ ارزها
 • توانایی تعیین کارمزد بر روی نرخ ارزها
 • بروزرسانی خودکار نرخ توسط وب‌سرویس‌ها
 • تعیین حداقل نرخ جهت کنترل قیمت‌ها در صورت افت ناگهانی
 • قابلیت وابسته کردن قیمت محصول به چندین متغیر
 • گرد کردن رقم نهایی به صفر یا نه یا ترکیبی
 • توانایی تعیین جهت گرد کردن (بالا، پایین، نزدیک)
 • قابلیت ویرایش سریع و انبوه محصولات ساده وابسته به نرخ
 • قابلیت نمایش تغییرات نرخ ارز به صورت درصد
 • نمایش نمودار نرخ ارزهای ایجاد شده
 • نمایش جدولی از نرخ ارزها همراه با درصد تغییرات و زمان بروزرسانی
 • پشتیبانی از ربات تلگرام جهت ارسال تغییرات نرخ ارزها
 • اطلاع‌رسانی تغییر قیمت محصولات از طریق تلگرام
 • پشتیبانی از ارزهای دیجیتال یا کریپتوکارنسی‌ها
 • قابلیت فرمول‌نویسی پیشرفته
 • پشتیبانی از المنتور همراه با ابزارک‌های کاربردی
 • افزودن بی‌نهایت فرمول از پیش تعیین شده
 • افزودن ماشین‌حساب قیمت سریع در هرجایی از فروشگاه
 • افزودن مبدل نرخ ارزها به یک‌دیگر در هرجایی از فروشگاه
 • نمایش دادن تاریخ و زمان بروزرسانی نرخ ارز توسط شورت‌کدها
 • نمایش دادن مشخصات محصولات و ارزها توسط کدهای کوتاه
 • ارائه فایل JSON از لیست نرخ ارزهای فروشگاه (ویژه توسعه‌دهندگان)
 • پشتیبانی از چهار واحد پولی ایران: ریال، تومان، هزار ریال و هزار تومان
 • پشتیبانی از نرخ‌های اعشاری و اعداد زیر یک

 

دیدگاه برخی از مشتریان افزونه:

5f1ed2de51832a008e0e20b2.png

 

توصیه می‌شود قبل از خرید افزونه محصولات وابسته به نرخ ارز ووکامرس، نگاهی به تصاویر افزونه بیاندازید و سری نیز به پیش‌نمایش آنلاین آن بزنید! این افزونه همچنین دارای راهنمای کامل و تصویری است و سعی شده به تمامی نکات در آن پاسخ داده شود.

 

پیش‌نیازهای افزونه

 • حداقل نسخه پی‌اچ‌پی: 7.4
 • حداقل نسخه وردپرس: 5.5
 • حداقل نسخه ووکامرس: 6.0
 • حداقل نسخه یون‌کیوب: 12.0

 

توجه کنید که این افزونه جهت فعال‌سازی کامل نیاز به نصب بودن یون‌کیوب در سرور یا هاست شما دارد. این ماژول به صورت پیش‌فرض بر روی اکثر هاست‌ها و سرورها نصب شده است. در غیر این صورت از پشتیبانی هاستینگ خود جهت نصب و فعال‌سازی یون‌کیوب در خواست کنید. اما در صورتی که مدیریت سرور برعهده خودتان است، در فایل راهنمای همراه افزونه مراحل کامل به صورت تصویری برای نصب این ماژول توضیح داده شده است.

 

گزارش تغییرات

نسخه 7.5.0 (31 مرداد 1402)

 • اضافع شدن ابزارک المنتوری جدول پیشرفته با قابلیت شخصی‌سازی بالا
 • بهبود و ارتقای ابزارک المنتوری ثبت سفارش
 • اضافه شدن شورت‌کد برای ابزارک ثبت سفارش

 

نسخه 7.4.0 (28 مرداد 1402)

 • اضافه شدن ابزارک المنتوری ثبت سفارش با مقادیر دلخواه

 

نسخه 7.3.0 (20 خرداد 1402)

 • اضافه شدن دو الگوریتم متفاوت برای بروزرسانی قیمت محصولات

 

نسخه 7.2.0 (10 خرداد 1402)

 • اضافه شدن وب‌سرویس تابان‌گوهرنفیس
 • رفع مشکل محاسبه درصد تغییر در هنگام افزایش از 0 یا کاهش تا 0

 

نسخه 7.1.0 (17 اردیبهشت 1402)

 • اضافه شدن وب‌سرویس اکسیر
 • اضافه شدن وب‌سرویس آبان‌تتر
 • بروزرسانی وب‌سرویس TGJU مطابق جدیدترین تغییرات
 • رفع مشکل ثبت سفارش برای محصولات قدیمی
 • رفع مشکل ایجاد گلوگاه در محاسبات اعداد با رقم اعشار بالا

 

نسخه 7.0.11 (4 اردیبهشت 1402)

 • رفع خطای Deprecated implicit conversion در PHP 8.1

 

نسخه 7.0.10 (25 فروردین 1402)

 • بهینه‌سازی بررسی قیمت در محصولات با تعداد متغیر بالا

 

نسخه 7.0.9 (11 فروردین 1402)

 • اضافه شدن فیلترهای دسته‌بندی و ویژگی‌ها به ابزار تبدیل
 • رفع مشکل ذخیره نرخ ارزها در لحظه ثبت سفارش

 

نسخه 7.0.3 (9 فروردین 1402)

 • رفع مشکل ذخیره قیمت در محصولات متغیر

 

نسخه 7.0.2 (1 فروردین 1402)

 • رفع مشکل نمایش نرخ در نمودار
 • رفع مشکل نصب لایسنس در برخی هاست‌ها

 

نسخه 7.0.0 (28 اسفند 1401)

 • بازنویسی کلی افزونه و ماژولار شدن ساختار آن (بهینه شدن مصرف منابع)
 • اضافه شدن قابلیت ویرایش انبوه مقادیر فرمول در محصولات متغیر
 • اضافه شدن قابلیت تعیین واحد برای هر متغیر فرمول
 • اضافه شدن قابلیت ثبت بالاترین / پایین‌ترین و میانگین نرخ ارزها در هر روز
 • اضافه شدن قابلیت تعیین ارتفاع نمودار (دو حالت نسبی و مطلق)
 • اضافه شدن قابلیت تعیین ترتیب ارزها در ویجت‌ها
 • اضافه شدن نمایش پیش‌نمایش متن فرمول در برگه ویرایش محصول
 • اضافه شدن ابزار تبدیل تمام محصولات به حالت وابسته به نرخ
 • اضافه شدن وب‌سرویس تترلند
 • اضافه شدن وب‌سرویس ارزپایا
 • اضافه شدن وب‌سرویس بیت‌پین
 • اضافه شدن وب‌سرویس TGJU (بازارهای تخصصی و خرده‌فروشی)
 • اضافه شدن وب‌سرویس Fixer
 • پشتیبانی از PHP نسخه 8.1

 

نسخه 6.6.0 (21 دی 1401)

 • افزوده شدن نسخه جدید وب‌سرویس اختصاصی MNS Navasan
 • افزوده شدن گزینه نمایش تغییرات نرخ ارزها در صفحه سفارش
 • افزوده شدن گزینه نمایش جمع کل سفارش‌ها در واحد ارز
 • افزوده شدن فیلد نماد برای هر متغیر فرمول
 • رفع مشکل محاسبه تغییر نرخ سفارشات

 

نسخه 6.4.0 (4 دی 1401)

 • افزوده شدن شورت‌کد و ابزارک المنتوری محاسبه‌گر فرمول
 • افزوده شدن ویجت و ابزارک المنتوری نوار متحرک نرخ ارزها
 • افزوده شدن قابلیت تعیین وضعیت‌های سفارشات لغو شده در اثر نوسانات نرخ‌ها
 • افزوده شدن قابلیت ثبت یا تغییر سوابق نرخ ارزها
 • افزوده شدن وب‌سرویس Metals-API
 • افزوده شدن وب‌سرویس MetalpriceAPI
 • افزوده شدن وب‌سرویس Commodities-API
 • افزوده شدن وب‌سرویس Metals Live
 • افزوده شدن وب‌سرویس Gold API
 • رفع مشکل صفر شدن نرخ ارزها به دلیل اختلالات رخ داده در شبکه

 

نسخه 6.2.1 (24 مهر 1401)

 • افزوده شدن وب‌سرویس MNS Rates Iran SV

 

نسخه 6.2.0 (21 شهریور 1401)

 • افزوده شدن قابلیت تعیین آستانه تغییر نرخ برای لغو سفارشات
 • رفع مشکلات شورت‌کدها و ابزارک‌ها

 

نسخه 6.1.0 (15 تیر 1401)

 • افزوده شدن وب‌سرویس اختصاصی
 • بروزرسانی برخی وب‌سرویس‌ها براساس شرایط

 

نسخه 6.0.0 (26 خرداد 1401)

 • افزوده شدن ویژگی نمودارها با قابلیت شخصی‌سازی
 • افزوده شدن قابلیت وابسته کردن نرخ تمامی ارزها به یک‌دیگر
 • افزوده شدن قابلیت ارسال پیامک به مدیریت هنگام تغییر نرخ ارزها
 • افزوده شدن وب‌سرویس Bonbast
 • افزوده شدن وب‌سرویس جدید SunnyWeb
 • افزوده شدن وب‌سرویس SunnyWeb Shabakeh
 • افزوده شدن قابلیت معکوس کردن نرخ یک ارز
 • افزوده شدن گزینه‌های بیشتر به تنظیمات وب‌سرویس‌ها
 • افزوده شدن قابلیت لغو سفارشات پرداخت نشده هنگام تغییر نرخ ارزها
 • افزوده شدن نمایش لیست ارزهای محصولات موجود در یک سفارش و تغییرات آن
 • افزوده شدن قابلیت تغییر دسته‌جمعی متغیرهای یک محصول متغیر
 • افزوده شدن شورت‌کد و ویجت المنتور مقادیر یک فرمول
 • افزوده شدن شورت‌کد و ویجت المنتور فرمول محاسبه شده محصول
 • افزوده شدن شورت‌کد و ویجت المنتور زمان بررسی نرخ‌ها
 • افزوده شدن شورت‌کد و ویجت المنتور نمایش متغیرهای یک فرمول
 • افزوده شدن گزینه اشکال‌زدایی
 • بروزرسانی تمامی وب‌سرویس‌ها با ساختارهای جدید
 • بهبود ستون‌های ارزها و فرمول‌ها
 • رفع مشکلات گزارش شده

 

نسخه 5.2.3 (19 دی 1400)

 • بروزرسانی وب‌سرویس Wallex

 

نسخه 5.2.2 (23 آذر 1400)

 • افزوده شدن وب‌سرویس Wallex

 

نسخه 5.2.1 (5 آبان 1400)

 • رفع مشکل وب‌سرویس پارسی‌جو
 • رفع مشکل اختلاف زمان منطقه
 • رفع مشکل لایسنس

 

نسخه 5.2.0 (25 خرداد 1400)

 • پشتیبانی از المنتور همراه با ابزارک‌های کاربردی
 • افزوده شدن شورت‌کد نمایش نمودار نرخ ارز
 • افزوده شدن شورت‌کد نمایش جدول نرخ ارزها
 • افزوده شدن شورت‌کد نمایش درصد تغییر نرخ ارزها
 • اطلاع‌رسانی تغییرات قیمت محصولات از طریق تلگرام
 • افزوده شدن وب‌سرویس Tala Clinic Fars

 

نسخه 5.0.0 (21 اسفند 1399)

 • افزوده شدن شورت‌کد نمایش تاریخ و زمان بروزرسانی نرخ ارز
 • افزوده شدن شورت‌کد مبدل نرخ ارزها
 • افزوده شدن ربات تلگرام جهت ارسال تغییرات نرخ ارزها
 • اضافه شدن گزینه گرد کردن سراسری قیمت‌ها
 • نمایش درصد تغییرات نرخ ارزها
 • اضافه شدن نمودار نرخ ارزهای ایجاد شده
 • بروزرسانی وب‌سرویس Tala.ir
 • بروزرسانی وب‌سرویس TGJU Paid
 • افزوده شدن وب‌سرویس Nobitex
 • ارائه فایل JSON از نرخ ارزهای ایجاد شده (ویژه توسعه‌دهندگان)
 • بازنویسی بخش‌هایی از افزونه و بهبود عملکرد

 

نسخه 4.2.0 (12 دی 1399)

 • افزوده شدن وب‌سرویس API Master
 • بهبود عملکرد افزونه و افزایش سرعت پردازش

 

نسخه 4.1.2 (10 دی 1399)

 • رفع مشکل فرمول در محصولات ساده
 • رفع مشکل وب‌سرویس Tala.ir

 

نسخه 4.1.1 (4 دی 1399)

 • افزوده شدن وب‌سرویس Sourcearena
 • رفع مشکل وب‌سرویس TGJU Paid

 

نسخه 4.1.0 (3 دی 1399)

 • افزوده شدن وب‌سرویس Tala.ir (اسکرپ)
 • افزوده شدن وب‌سرویس TGJU (نسخه غیر رایگان)
 • افزوده شدن پارامتر فرمت کردن اعداد به شورت‌کد نرخ ارز
 • افزوده شدن پارامتر اعداد فارسی به شورت‌کد نرخ ارز
 • افزوده شدن ضریب به نرخ ارز
 • افزوده شدن مقدار ثابت به نرخ ارز
 • حذف وب‌سرویس Jafari Currency (به دلیل قطع سرویس‌دهی)
 • رفع چند باگ گزارش شده

 

نسخه 4.0.3 (29 شهریور 1399)

 • بروزرسانی وب‌سرویس Jafari Currency

 

نسخه 4.0.2 (11 شهریور 1399)

 • بروزرسانی وب‌سرویس TGJU

 

نسخه 4.0.1 (12 مرداد 1399)

 • رفع باگ بخش فرمول‌نویسی در محیط مدیریت

 

نسخه 4.0.0 (6 مرداد 1399)

 • کاهش فرایند بروزرسانی نرخ ارز و بهینه‌سازی
 • افزوده شدن فرمول‌های از پیش تعیین شده
 • افزوده شدن جهت گرد کردن (بالا، پایین و نزدیک)
 • افزوده شدن پیش‌نمایش قیمت در ویرایش سریع
 • افزوده شدن فیلد کارمزد در ثبت یا ویرایش ارز
 • افزوده شدن کد کوتاه نمایش مقادیر هر متغیر فرمول
 • افزوده شدن وب‌سرویس RatesBox
 • کامل شدن بخش نمایش محصولات وابسته به یک ارز یا فرمول
 • پشتیبانی از نرخ‌های اعشاری و زیر یک

 

نسخه 3.4.2 (23 تیر 1399)

 • رفع تداخل بخش لایسنس با دیگر افزونه‌ها

 

نسخه 3.4.1 (10 اردیبهشت 1399)

 • بهینه‌سازی و رفع باگ

 

نسخه 3.4.0 (6 اردیبهشت 1399)

 • افزوده شدن ویرایش سریع محصولات ساده
 • افزوده شدن ویرایش انبوه محصولات ساده
 • رفع تداخل با افزونه وردفنس
 • افزوده شدن وب‌سرویس SunnyWeb

 

نسخه 3.2.0 (19 فروردین 1399)

 • افزوده شدن شورت‌کد ماشین‌حساب قیمت سریع
 • افزوده شدن ابزارک مدیریت ماشین‌حساب سریع
 • افزوده شدن وب‌سرویس ExchangeRate-API (رایگان!)
 • افزوده شدن وب‌سرویس Open Exchange Rates (رایگان!)

 

نسخه 3.1.0 (26 اسفند 1398)

 • پشتیبانی کامل از نسخه 7.4 PHP
 • افزوده شدن وب‌سرویس Navasan
 • افزوده شدن وب‌سرویس Jafari Currency (رایگان!)
 • افزوده شدن وب‌سرویس Hamyar Android (رایگان!)

 

نسخه 3.0.0 (15 اسفند 1398)

 • بهینه‌سازی و کاهش حجم کدهای افزونه
 • افزوده شدن وب‌سرویس CoinMarketCap (رایگان!)
 • افزوده شدن وب‌سرویس CryptoCompare (رایگان!)
 • افزوده شدن حداقل نرخ ارز
 • افزوده شدن فرمول‌نویسی
 • بهبود نمایش خطای وب‌سرویس‌ها
 • افزوده شدن دو حالت جدید گرد کردن (9 و ترکیبی)
 • پشتیبانی از ارزهای دیجیتال
 • پشتیبانی از گارد تم آف
 • فرمت کردن پیشنمایش رقم نهایی

 

نسخه 2.2.0 (8 مرداد 1398) 

 • افزوده شدن وب‌سرویس TGJU (رایگان!)
 • افزوده شدن وب‌سرویس Parsijoo (رایگان!)
 • افزوده شدن شورت‌کد مشخصات قیمت ارزی و قیمت فروش ویژه ارزی محصول
 • افزوده شدن شورت‌کد مشخصات حاشیه سود فروشگاه و میزان گرد شدن محصول
 • افزوده شدن شورت‌کد نرخ اصلی ارز و میزان سود فروشگاه بر روی ارز
 • بهبود عملکرد افزونه در بخش بروزرسانی نرخ‌ها

 

نسخه 2.1.0 (6 فروردین 1398) 

 • بهبود عملکرد افزونه در فروشگاه‌هایی با تعداد محصولات بالا

 

نسخه 2.0.0 (2 فروردین 1398) 

 • بازنویسی کلی افزونه
 • رفع تداخل با اکثر افزونه‌های مرتبط با تخفیف
 • رفع مشکل با ابزارک صافی قیمت ووکامرس
 • افزوده شدن ویژگی سود درصدی بر روی نرخ ارزها
 • افزوده شدن ویژگی آپدیت خودکار نرخ ارزها
 • افزوده شدن وب‌سرویس Nerkh-API
 • افزوده شدن قابلیت تعیین ارز مرتبط بر روی هر گزینه محصول متغیر
 • افزوده شدن قابلیت تعیین حاشیه سود به صورت مقدار ثابت یا درصدی

 

نسخه 1.3.0 (15 آذر 1397) 

 • پشتیبانی از ویرایش سریع محصولات وابسته به نرخ ارز

 

نسخه 1.2.0 (3 مهر 1397) 

 • اضافه شدن گزینه حاشیه سود
 • اضافه شدن گزینه تعیین حد رند شدن قیمت نهایی
 • بهبود عملکرد افزونه در اصلاح transient قیمت‌ها

 

نسخه 1.1.1 (17 شهریور 1397) 

 • رفع مشکل transient قیمت‌ها

 

نسخه 1.1.0 (4 شهریور 1397) 

 • اضافه شدن پشتیبانی از محصولات متغیر

 

نسخه 1.0.0 (22 مرداد 1397) 

 • نسخه اولیه

نمایش بیشتر

آخرین دیدگاه ها

 • علیرضا ناصری
  علیرضا ناصریمشتری
  سلام امکان اضافه کردن بن بست هم به ردیف ای پی ای ها هست ؟
  • هومن منصوری
   هومن منصوریفروشنده
   سلام و وقت بخیر
   بله. از وب‌سرویس بن‌بست پشتیبانی می‌کنه و می‌تونید استفاده کنید.
 • حسین محمدی
  حسین محمدیمشتری
  سلام برای tgju آیا امکان استفاده از وب سرویس‌های بازار جهانی، فلزات گرانبها هم هست. اگر نیست امکان اضافه کردن آن به پلاگین توسط شما وجود دارد در آپدیت های بعدی؟
  • هومن منصوری
   هومن منصوریفروشنده
   سلام و وقت بخیر
   امکان استفاده از تمامی وب‌سرویس‌های TGJU وجود دارد.
 • کاربر تم آف
  کاربر تم آف
  سلام ارادت
  سایت حتما باید ووکامرس داشته باشه

  اخه برای مجله خبری میخوام

  • هومن منصوری
   هومن منصوریفروشنده
   سلام و وقت بخیر
   افزونه ووکامرس باید فعال باشه. ولی می‌تونید بعد از نصب، صرفا ارزهارو ایجاد کرده و تو سایت نمایش بدین.
 • کاربر تم آف
  کاربر تم آف
  سلام
  میخواستم ببینم که آیا از طریق این افزونه ما میتونیم داخل سایتمون قیمت محصولات نسبت به گرم طلا قرار بدیم ؟
  و اینکه برای نصب و فعالسازی نیازی به سورس گاردین نسخه 14 روی سرور داره یا نداره ؟
  و اینکه وب سرویس باید تهیه کنیم یا نیازی نیست خوده افزونه متصل هست ؟
  • هومن منصوری
   هومن منصوریفروشنده
   سلام و وقت بخیر
   بله. شما می‌تونید قیمت محصولات خودتون رو به صورت گرم طلا وارد کنید تا محاسبه قیمت نهایی توسط افزونه انجام بشه.
   افزونه نیازی به ماژول سورس‌گاردین نداره. صرفا باید ماژول یون‌کیوب 12 رو سرور سایت شما نصب شده باشه که معمولا اکثرا به‌صورت پیشفرض نصب هست.
   اگر تنها به نرخ طلای 18 نیاز داشته باشید، نیازی به تهیه وب‌سرویس نیست. افزونه خودش یک وب‌سرویس اختصاصی و رایگان داره که نرخ طلای 18 عیار + چند ارز رایج دیگر رو ساپورت می‌کنه. اما اگه نیازهای شما تخصصی‌تر باشه، احتمالا نیاز به تهیه وب‌سرویسی که نرخ‌های موردنظرتون رو ارائه میده داشته باشید.
 • کاربر تم آف
  کاربر تم آف
  سلام
  1.سایت حتما باید ووکامرس داشته باشه؟چون برای سایت خبری میخوام این افزونه رو

  2.و اینکه ما برای اعلام نرخ محصولات فولادی میخواهیم امکان تغییر نام ها و کم و زیاد کردن سطر و ستون ها هست یا خیر

  • هومن منصوری
   هومن منصوریفروشنده
   سلام و وقت بخیر
   1. افزونه ووکامرس باید فعال باشه. ولی می‌تونید بعد از نصب، صرفا ارزهارو ایجاد کرده و تو سایت نمایش بدین.
   2. بله. تمامی موارد، مانند سطر‌ها، ستون‌ها و محتوای هر ستون قابل شخصی‌سازی هست.
   • کاربر تم آف
    کاربر تم آف
    اهان
    اینکه گفتید بعد از نصب صرفا ارزها رو ایجاد کنیم و نمایش بدیم

    یعنی من میتونم دستی وارد کنم روزانه؟

    به صورت ساده

    برای نمایش قیمت محصولات فولادی

    • هومن منصوری
     هومن منصوریفروشنده
     بله. می‌تونید روزانه به‌صورت دستی یا حتی خودکار (در صورت داشتن وب‌سرویس) وارد کنید و تو هر جایی که نیاز داشتید، نرخ‌هارو نمایش بدین.
     • کاربر تم آف
      کاربر تم آف
      پس بدون افزونه ووکامرس هم قابل نصبه؟
      به صورت دستی نیاز به وب سرویس هست؟
 • مهدی مژدهی
  مهدی مژدهی
  سلام از این افزونه برای نمایش لحظه ای قیمت آهن آلات هم میشه استفاده کرد؟
  • هومن منصوری
   هومن منصوریفروشنده
   سلام و وقت بخیر
   این افزونه برای نمایش نرخ‌هایی که تو سایتتون تعریف کردید، ابزارک‌ها و ویجت‌های مختلفی درنظر گرفته. مانند جدول نرخ‌ها، نوار متحرک، نمودار و …
   شما می‌تونید نرخ‌های آهن آلات موردنظرتون رو توسط این افزونه تو سایتتون تعریف کنید و با استفاده از این ابزارک‌ها تو سایتتون هرجایی که نیاز باشه نمایش بدین.
   برای تعریف نرخ آهن‌آلات هم می‌تونید این مورد رو یا به‌صورت دستی آپدیت کنید، یا این که از وب‌سرویس جهت بروزرسانی خودکار نرخ‌ها استفاده کنید. برای مثال وب‌سرویس TGJU نرخ آهن‌آلات رو ارائه میده. اگر خودتون هم وب‌سرویسی سراغ دارید که نرخ‌های آهن‌آلات رو ارائه میده، می‌تونید تو تیکت اطلاع بدین براتون اضافه میشه.
 • امید طباطبایی
  امید طباطباییمشتری
  سلام ایا این امکان وجود دارد محصولی ایجاد شود که مشتری بتواند با وارد کردن مبلغی دلخواه مثلا 22 دلار معادل ریالی ان برایش محاسبه شود و پرداخت کند؟
  • هومن منصوری
   هومن منصوریفروشنده
   سلام و وقت بخیر
   این ویژگی این هفته به افزونه اضافه میشه!
   • امید طباطبایی
    امید طباطباییمشتری
    خیلی عالی شدیدا منتظرم این اپدیت هستیم
    • امید طباطبایی
     امید طباطباییمشتری
     ممنون افزونه رو آپدیت کردم ممکنه آموزش فعال سازی ابزارک المنتوری ثبت سفارش با مقادیر دلخواه را قرار بدین ؟
    • هومن منصوری
     هومن منصوریفروشنده
     خواهش می‌کنم. فعال‌سازی خیلی ساده‌ای داره. کافیه تو المنتور، ابزارک «فرمول ثبت سفارش» رو تو جای دلخواه اضافه کنید و شناسه محصول و شناسه فرمول رو بهش بدین!
 • امید طباطبایی
  امید طباطباییمشتری
  سلام آیا امکان ایجاد محصول با امکان وارد کردن مبلغ دلاری دلخواه و محاسبه قیمت به تومان و پرداخت توسط مشتری هست ؟
  • هومن منصوری
   هومن منصوریفروشنده
   سلام و وقت بخیر
   منظورتون فرمی هست که کاربر مبلغ دلاری رو وارد کنه و بعد پرداختش رو انجام بده؟ اگه منظورتون رو درست متوجه شدم این امکان اتفاقا قرار هست تو نسخه بعدی به افزونه اضافه بشه!
 • مسعود رمضانی masoud.pishropack@gmail.com
  مسعود رمضانی masoud.pishropack@gmail.com
  سلام و عرض احترام
  من میخواستم قیمت طلا و نقره و ارز رو در سایتم به صورت خودکار نشون بدم. آیا این پلاگین این کار رو انجام میده؟
  • هومن منصوری
   هومن منصوریفروشنده
   سلام و وقت بخیر
   بله. توسط افزونه نوسان می‌تونید نرخ هر ارز یا فلزی رو در سایتتون با حالت‌های مختلف (نمودار، جدول، نوار متحرک و …) نمایش بدین.
 • سمانه میانرودی
  سمانه میانرودی
  سلام
  1- برای واحد پول یوآن هم این افزونه کار میکنه؟
  2- این افزونه از وب سرویس برای بروزرسانی قیمت ها با توجه به نرخ ارز استفاده میکنه. آیا مدیر هم میتونه به صورت دستی نرخ ارز رو وارد کنه؟
  ممنون
  • هومن منصوری
   هومن منصوریفروشنده
   سلام و وقت بخیر
   1. بله. از ارز یوان هم پشتیبانی میشه
   2. بله. شما هر زمان که نیاز داشتید می‌تونید نرخ ارزهارو به‌صورت دستی هم تغییر بدین.
مشاهده ادامه
 • question mark active

  چگونه از سایت تم آف، افزونه نوسان | محصولات وابسته به نرخ ارز ووکامرس را خریداری کنم؟

 • question mark active

  ویژگی‌های مهم افزونه نوسان | محصولات وابسته به نرخ ارز ووکامرس چیست؟

 • question mark active

  چگونه میتوانیم افزونه نوسان | محصولات وابسته به نرخ ارز ووکامرس خریداری‌شده را نصب کنیم؟

 • question mark active

  چرا باید افزونه نوسان | محصولات وابسته به نرخ ارز ووکامرس را از تم آف خریداری کنم؟

 • هنوز نظری وجود ندارد

  اولین نفری باشید که بررسی می کند “افزونه نوسان | محصولات وابسته به نرخ ارز ووکامرس”

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  به زودی

  افزونه نوسان | محصولات وابسته به نرخ ارز ووکامرس
  • 0 فروش
  • 0 امتیاز
  • 167 پیشنمایش

  مشخصات

  بروزرسانی : 11 شهریور, 1402
  منتشر شد: 11 شهریور, 1402