0917-062-0010

مشاوره رایگان

9 صبح تا 9 شب

شنبه تا پنجشنبه

افزونه مهام گارد | افزونه لایسنس گذاری بر روی محصولات ووکامرس |  افزونه MahamGuard

 

نسخه جدید افزونه با قابلیت ( بروزرسانی محصولات از طریق پیشخوان وردپرس ) منتشر شد.

 

باتوجه به تغییرات بوجود آمده در نسخه جدید ( 1.4 )، دوستان عزیزی که محصول را از قبل تهیه نموده اند، حتماً راهنمای متنی آموزشی را بصورت کامل مطالعه نمایند و در زمان بروزرسانی محصولات خود حتماً از فایل کلاس جدید استفاده نمایند.

 

معرفی افزونه مهام گارد | افزونه لایسنس گذاری بر روی محصولات ووکامرس

تا به امروز محصولات زیادی توسط برنامه نویسان بدون لایسنس گذاری بر روی آنها تولید و منتشر شده است و همیشه نگران این موضوع بوده اند که محصول توسط افرادی که آن را تهیه ننموده اند مورد استفاده قرار گیرد. اما دیگر جای نگرانی برای شما عزیزان وجود نخواهد داشت و شما می توانید براحتی بر روی تمامی محصولات برنامه نویسی خود لایسنس قرار دهید.

 

نکته

باتوجه به اینکه این محصول دارای API اختصاصی می باشد، با استفاده از آن می توانید بر روی هر زبان برنامه نویسی که قابلیت کلاس نویسی را داشته باشد کلاس مربوطه را کدنویسی و بر روی محصول خود لایسنس قرار دهید. لازم به توضیح است در خصوص بروزرسانی صرفاً می توانید افزونه و قالب های وردپرس را مجهز به بروزرسان خودکار نمایید.

 

شیوه عملکرد صدور لایسنس در افزونه MahamGuard به چه صورت می باشد ؟

 1. محصول توسط مشتری از طریق مارکت شما خریداری و پس از پرداخت هزینه در کنار فایل دانلودی، کد لایسنس در اختیار مشتری قرار خواهد گرفت.
 2. محصول را در سایر مارکت ها همانند تم آف و … قرار می دهید، پس از آن بصورت دستی می توانید کد لایسنس محصول را تولید و برای مشتری از طریق پست الکترونیکی و یا تیکت ارسال نمائید.
افزونه مهام گارد
605ca182e2b4a71a32025723.png

آیا امکان بروزرسانی محصولات از طریق پیشخوان وردپرس وجود دارد ؟ 

بلی – در حال حاضر امکان بروزرسانی محصولات وردپرس ( افزونه و قالب ) وجود دارد و در نسخه های بعدی این امکان به سایر زبان های برنامه نویسی اضافه خواهد شد.

 

آیا در صورت عدم برقراری ارتباط با سرور ( محل نصب افزونه ) لایسنس در اختیار مشتری غیرفعال خواهد شد ؟

خیر – در صورت عدم برقراری ارتباط لایسنس محصول در اختیار مشتری با سرور بدلیل بوجود آمدن هرگونه علت، ارتباط قطع نخواهد شد و مشتری می تواند از محصول بدون بوجود آمدن هیچگونه مشکلی استفاده نماید و این نیز یکی از چندین ویژگی بارز افزونه مهام گارد می باشد.

 

آیا امکان صدور لایسنس برای سفارشات گذشته وجود دارد ؟ 

بلی – این کار براحتی و با استفاده از امکان جدیدی که در نسخه 1.4 اضافه شده است قابل انجام می باشد.

 

آیا امکان تعریف تاریخ انقضاء بر روی محصول وجود دارد ؟

بلی – در زمان تعریف محصول و یا ویرایش سفارش در ووکامرس می توانید نسبت به تعریف تاریخ انقضاء بر حسب روز اقدام نمائید. شایان ذکر است تاریخ انقضاء بر اساس تاریخ فعال سازی محصول عمل می نماید.

 

آیا امکان حذف لایسنس توسط مدیر وجود دارد ؟

بلی – در هر زمان شما می توانید لایسنس های تولید شده را حذف نمائید.

 

آیا امکان غیرفعال سازی لایسنس توسط مدیر وجود دارد ؟

بلی – در هر زمان شما می توانید نسبت به غیرفعال سازی لایسنس اقدام نمائید.

 

آیا قابلیت تنظیم یک لایسنس جهت نصب در هاست و یا لوکال وجود دارد ؟

بلی – در زمان تعریف محصول و یا ویرایش سفارش در ووکامرس می توانید نسبت به تعیین محل نصب محصول اقدام نمائید.

 

آیا امکان تعریف قیمت گذاری جهت صدور لایسنس بصورت متغییر وجود دارد ؟

بلی – از طریق بخش لایسنس متغییر در قسمت اطلاعات محصول می توانید نسبت به تعریف قیمت گذاری بر اساس تعداد مجاز استافاده از یک لایسنس اقدام نمائید.

 

آیا امکان تعیین تعداد مجاز استفاده از یک کد لایسنس وجود دارد ؟

بلی – در زمان تعریف محصول می توانید نسبت به تعیین تعداد آدرس های مجاز جهت استفاده از یک کد لایسنس را اقدام نمائید.

 

آیا امکان تعریف مدت زمان بررسی لایسنس در فایل کلاس وردپرس وجود دارد ؟

بلی – شما می توانید در فایل کلاس بنا به سیاست های کاری خود نسبت به تغییر مدت زمان بررسی لایسنس بر حسب دقیقه اقدام نمائید. شایان ذکر است پیشنهاد ما جهت بررسی لایسنس بصورت روزانه می باشد.

 

آیا افزونه مهام گارد، فایل های محصولات را Encrypt می نماید ؟

خیر – این افزونه صرفاً لایسنس تولید می نماید. جهت Encrypt می بایست از نرم افزارهائی مانند Source Guardian, ionCube و … استفاده نمائید. شایان ذکر است Encrypt نمودن فایل ها بخصوص فایل های مربوط و مرتبط با لایسنس از اهمیت بسیار بالائی برخوردار است و میبایست این کار را پس از لایسنس گذاری حتماً انجام دهید.

 

آیا امکان لایسنس گذاری بر روی ویدئو و یا تولید کارت شارژ وجود دارد ؟

خیر – این افزونه مختص برنامه نویسانی می باشد که قصد دارند بر روی محصولات خود لایسنس گذاری نمایند.

 

آیا بخش صدور لایسنس وابستگی به سرورهای شما دارد ؟

تنها بخش وابسته، قسمت فعال سازی افزونه می باشد و تمامی عملیات مربوط به ( صدور توکن، صدور لایسنس، بررسی لایسنس و … ) از طریق وب سایت شما انجام خواهد شد و هیچگونه وابستگی دیگری با سرورهای ما نخواهد داشت.

 

آیا در صورت تغییر فروشگاه ساز امکان غیرفعال سازی لایسنس قبلی و دریافت نسخه دیگر افزونه وجود دارد ؟

خیر – هیچ یک از محصولات گروه ایده پردازان مهام به هیچ دلیلی قابل عودت نخواهند بود و امکان تعریف و تغییر کد لایسنس جدید نیز وجود نخواهد داشت.

 

تست افزونه به چه صورت انجام می گیرد ؟

بصورت کلی استاندارد تست افزونه، بر روی یک وردپرس فاقد افزونه های جانبی می باشد. باتوجه به این موضوع در صورت بروز هرگونه مشکل پس از نصب افزونه خریداری شده می بایست سایر افزونه های جانبی به غیر از افزونه ( فروشگاه ساز WooCommerce ) را بصورت موقت غیرفعال نموده، سپس افزونه خریداری شده را بررسی نمائید. شایان ذکر است این محصول در چند وب سایت مختلف مورد بررسی قرار گرفته است.

 

افزونه با کدام نسخه از وردپرس سازگاری دارد ؟

محصول بر روی آخرین نسخه وردپرس که در حال حاضر 5.7 می باشد بررسی شده است. لازم به ذکر است در زمان بروزرسانی وردپرس، ما سازگاری افزونه مهام گارد را با نسخه جدید وردپرس بررسی می نمائیم و در صورت عدم سازگاری، بروزرسانی جدیدی را حداکثر طی ۱۴ روز کاری منتشر و در اختیار شما قرار خواهیم داد.

 

افزونه با کدام نسخه از WooCommerce سازگاری دارد ؟

محصول بر روی آخرین نسخه WooCommerce که در حال حاضر 5.1.0 می باشد بررسی شده است. لازم به ذکر است در زمان بروزرسانی WooCommerce ما سازگاری افزونه مهام گارد را با نسخه جدید آن بررسی و در صورت عدم سازگاری، بروزرسانی جدیدی را حداکثر طی ۱۴ روز کاری منتشر و در اختیار شما قرار خواهیم داد.

 

افزونه با کدام یک از نسخه های PHP سازگاری دارد ؟

افزونه بر روی نسخه های PHP ( 7.0 به بعد ) بررسی شده است و با تمامی این نسخه ها سازگار است.

 

آیا سورس افزونه در صورت پرداخت هزینه قابل ارائه می باشد ؟

خیر – تحت هیچگونه شرایطی امکان ارائه سورس کد وجود نخواهد داشت.

 

آیا امکان تبدیل زبان افزونه مهام گارد به سایر زبان ها وجود دارد ؟

بله – در صورت نیاز به انجام این کار، می توانید درخواست خود را در یک تیکت جهت بررسی و اعلام هزینه ارسال نمائید.

 

افزونه با چه سامانه های پیامکی سازگار است ؟

 1. SarangSMS.IR
 2. FarazSMS.Com
 3. MedianaSMS.Com
 4. ModirPayamak.Com
 5. Max-SMS.IR
 6. ShahvarPayam.IR
 7. PayamTak.Com
 8. IranPayamak.Info
 9. NasimNet.IR
 10. PayamNam.IR
 11. Pishro-SMS.IR
 12. Radcom-SMS.Com
 13. Rangine.IR
 14. SepehrPayamak.IR
 15. Shabnam.Co
 16. SibSMSPanel.IR
 17. ActivePayamak.Com
 18. MashhadHost.Com
 19. KavehPayamak.IR
 20. Pishgaman-SMS.IR
 21. MeliPayamak.Com
 22. FaraPayamak.IR
 23. MarkazPayamak.IR
 24. RadinSMS.Com
 25. GamaPayamak.Com
 26. GaroosPayamak.IR

 

توجه : برای تمامی سامانه های پیامکی فوق به غیر از ردیف های ( 21 الی 26 ) قابلیت ارسال از طریق وب سرویس پترن ( ارسال سریع ) کدنویسی شده است و در نسخه های بعدی این امکان به سایر سامانه ها نیز اضافه خواهد شد.

605ca4a8fbeadd1b1c6a054c.png
5f3f7e763b297809f5774ae2.png
تصویر تنظیمات محصول
605ca199e2b4a71a2d0ebd3d.png
 1. نسخه PHP : از 7 به بعد
 2. نسخه وردپرس : از 5.7 به بعد
 3. نسخه فروشگاه ساز ووکامرس : از 5.1.0 به بعد
 4. نصب بودن ماژول SourceGuardian بر روی هاست – این ماژول بر روی اکثر هاست های استاندارد بصورت پیش فرض نصب می باشد اما به جهت اطمینان بیشتر، قبل از تهیه محصول از نصب بودن ماژول مذکور بر روی هاست از طریق واحد پشتیبانی شرکت میزبانی هاست خود اطمینان حاصل نمائید.
605ca1d781423b18ea42e5de.png
 1. امکان اجرای محصول بصورت لوکال به منظور استفاده از آن میسر نمی باشد.
 2. تنظیم فایل کلاس لایسنس و بصورت کلی لایسنس گذاری بر روی محصول بر عهده خریدار می باشد و گروه ایده پردازان مهام هیچگونه وظیفه و یا تعهدی نسبت به این موضوع نخواهد داشت.
 3. هزینه هرگونه تغییرات پیشنهادی در محصول برعهده خریدار می باشد. شایان ذکر است محصول به مرور زمان بروزرسانی خواهد شد و تمامی بروزرسانی ها را می توانید از طریق پنل کاربری خود بصورت رایگان دریافت نمائید.
 4. قبل از خرید محصول، ( توضیحات و سوالات متداول ) قرارگرفته شده در این صفحه را بصورت کامل مطالعه و در صورت بوجود آمدن هرگونه سوال از طریق دیدگاه و یا تیکت سوالات خود را مطرح نموده تا در اسرع وقت به آنها پاسخ داده شود.
 5. جهت ارسال پیامک ها زیر 5 ثانیه ( قابلیت پترن )، می بایست سامانه پیامکی شما قابلیت ارسال از طریق پترن را پشتیبانی نماید. جهت بررسی قابلیت مذکور بر روی سامانه پیامکی خود می توانید از طریق واحد پشتیبانی سامانه پیامکی، این موضوع را استعلام نمائید.
 6. محصول دارای سیستم لایسنس اختصاصی می باشد و پس از خرید میبایست درخواست خود را مبنی بر دریافت کد فعال سازی محصول از طریق بخش تیکتینگ پنل کاربری تم آف برای ما ارسال نمائید. در نظر داشته باشید مدت زمان ایجاد لایسنس جهت فعال سازی محصول بین 1 الی 24 ساعت می باشد.
 7. به جهت آشنائی و تسریع در لایسنس گذاری بر روی محصولات، فایل های ذیل بصورت هدیه در اختیار شما دوستان عزیز قرار گرفته اند و تحت هیچ شرایطی شامل پشتیبانی نخواهند بود. لطفاً قبلاً از خرید محصول این نکته را مدنظر قرارداد سپس نسبت به خرید محصول اقدام فرمائید.
 • فایل کلاس PHP
 • نمونه پروژه PHP لایسنس گذاری شده
 • فایل کلاس وردپرس ( ویژه افزونه و قالب )
 • نمونه افزونه وردپرس لایسنس گذاری شده ( فرم تماس 7 )

 

بخش آموزشی لایسنس گذاری بر روی قالب وردپرس که در ویدیو محصول قرار داده شده است مربوط به نسخه 1.0 محصول می باشد. باتوجه به اینکه در نسخه های جدید ( افزونه و فایل های کلاس وردپرس ) تغییرات بسیاری صورت گرفته است، لذا باتوجه به این مهم نحوه لایسنس گذاری بر روی قالب وردپرس کمی متفاوت می باشد. شایان ذکر است این ویدیو صرفاً بدلیل معرفی و بررسی محصول تولید شده است و به منظور آموزش لایسنس گذاری بر روی قالب وردپرس تهیه نشده است.

 

     قوانین استفاده از لایسنس محصول     

 

 1. خریدار می بایست دانش برنامه نویسی به زبان PHP و WordPress را داشته باشد.
 2. لایسنس محصول فقط بر روی یک آدرس ( لوکال هاست، دامین، ساب دامین، فولدر، ساب فولدر و … ) قابل فعال سازی خواهد بود.
 3. در طول دوره پشتیبانی فقط امکان 3 بار تغییر آدرس محل نصب محصول وجود خواهد داشت و پس از پایان این دوره می بایست مجدداً نسبت به تمدید دوره پشتیبانی محصول اقدام نمایید.
 4. باتوجه به اینکه محصول دارای سیستم لایسنس اختصاصی می باشد، تمامی درخواست های مرتبط با لایسنس را می بایست از طریق بخش تیکتینگ پنل کاربری تم آف برای ما ارسال نمائید. لازم بذکر است در زمان ثبت تیکت، آدرس محل نصب محصول ( آدرسی که محصول بر روی آن نصب شده است و در سیستم لایسنس مهام ذخیره شده است ) با آدرس دامنه پشتیبانی در تم آف می بایست برابر باشد و در صورت عدم تطابق، به تیکت ارسالی تا اصلاح آدرس پاسخ داده نخواهد شد.
 5. فعال سازی لایسنس بر روی لوکال هاست بعنوان آدرس اصلی در نظر گرفته خواهد شد. این بدان معناست که محصول صرفاً بر روی یک آدرس ( لوکال هاست، دامین، ساب دامین، فولدر، ساب فولدر و … ) قابل اجرا خواهد بود. در صورتیکه محصول بر روی دامنه اصلی فعال شده باشد و جهت بررسی و یا هر علت دیگر بخواهید آن را بر روی لوکال هاست نصب نمائید، می بایست درخواست تغییر آدرس را ثبت نمائید. در نظر داشته باشید انجام این کار در طول دوره پشتیبانی ( رایگان و تمدید ) شامل قانون 3 بار تغییر آدرس خواهد بود.
5ff01691a54c7b021b34baa3.png

نسخه : 1.4 ( نسخه جاری )

تاریخ انتشار : 1400/01/05 – ساعت : 02:30

سازگاری با : وردپرس 5.7

سازگاری با : ووکامرس 5.1.0

ویرایش : برخی از متون افزونه

رفع : برخی از موارد گزارش شده

بروزرسانی : فایل راهنمای متنی ( کاربران قدیم، الزاماً راهنمای متنی را بصورت کامل مطالعه نمایند. )

بروزرسانی : فایل کلاس وردپرس ( کاربران قدیم، در زمان بروزرسانی محصولات حتماً از فایل کلاس جدید استفاده نمایند. )

افزودن : قابلیت تولید لایسنس برای سفارشات گذشته

افزودن : قابلیت بروزرسان خودکار محصولات وردپرس ( افزونه و قالب )

افزودن : سرویس API کلاینت جهت برقراری ارتباط خارج از افزونه با افزونه مهام گارد ( ویژه برنامه نویسان )

افزودن : نمونه افزونه وردپرس لایسنس گذاری شده ( فرم تماس 7 ) جهت آشنائی کاربران با نحوه لایسنس گذاری بر روی افزونه ها

افزودن : سامانه های پیامکی جدید بهمراه امکان ارسال پیامک با استفاده از وب سرویس ارسال سریع ( پترن ) – در برخی از سامانه ها قابلیت ارسال سریع کد نویسی نشده است و در نسخه های بعدی محصول، این امکان اضافه خواهد شد.

 


 

نسخه : 1.3

تاریخ انتشار : 1399/08/22 – ساعت : 18:35

سازگاری با : وردپرس 5.5.3

سازگاری با : ووکامرس 4.7.0

بروزرسانی : فایل راهنمای متنی

ویرایش : برخی از متون افزونه

رفع : برخی از موارد گزارش شده

اصلاح : لینک های آدرس فعال جهت ورود مستقیم به آدرس نصب لایسنس

افزودن : وضعیت های جدید به داشبورد

افزودن : قابلیت ارسال اطلاع رسانی ها از طریق پیامک ( SarangSMS, FarazSMS, FaraPayamak )

افزودن : قابلیت ارسال پیامک بصورت تکی و گروهی

 


 

نسخه : 1.2

تاریخ انتشار : 1399/05/26 – ساعت : 10:25

اصلاح : فایل کلاس وردپرس

بروزرسانی : فایل راهنمای متنی

نمایش بیشتر

هنوز نظری وجود ندارد

اولین نفری باشید که بررسی می کند “افزونه لایسنس گذاری بر روی محصولات مهام گارد | MahamGuard”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Free

افزونه لایسنس گذاری بر روی محصولات مهام گارد | MahamGuard
 • 0 فروش
 • 0 امتیاز
 • 25 پیشنمایش

مشخصات

بروزرسانی : 28 مرداد, 1402
منتشر شد: 28 مرداد, 1402