0917-062-0010

مشاوره رایگان

9 صبح تا 9 شب

شنبه تا پنجشنبه

افزونه Easter Egg Hunt یک پلاگین مخفی کردن تخم مرغ های جایزه و شانسی در بین صفحات سایت برای تشویق کاربران به ماندن و جستجو آنها برای شکار تخم مرغ می باشد. شکار تخم مرغ ها یک افزونه پیشرفته وردپرس است که برای اضافه کردن آیکون های کوچک مانند تخم مرغ یا به شکل های دیگر در وب سایت شما استفاده می شود. شما میتوانید این تخم مرغ ها را به صورت کدهای کوتاه در مکان هایی که از کد کوتاه پشتیبانی می کنند در وب سایت خود درج بکنید و کاربران میتوانند با جستجو این تخم مرغ ها را پیدا بکنند و جایزه بگیرند، همینکه کاربر بخواهد با جستجو در داخل سایت شما دنبال تخم مرغ ها بگردد باعث افزایش مدت زمان حضور کاربر در سایت شما می شود و در نتیجه کاهش نرخ پرش کاربران شما می شود.

افزونه Easter Egg Hunt به شما قابلیت ساخت تعداد زیادی تخم مرغ را می دهد و شما میتوانید برای کاربران خود چندین تخم مرغ بسازید و کد کوتاه اونها را داخل سایت خود قرار دهید و از کاربر بخواهید اگر تمام تخم مرغ ها را پیدا کرد یک جایزه بگیرد یا اینکه یک تخم مرغ بسازید و اگر آنرا پیدا کرد جایزه بگیرد. افزونه شکار تخم مرغ ها  به تخم مرغ ها یک انیمیشن با حالت چشمک زن برای جلب توجه بیشتر کاربر بدهد تا کاربران در زمان یافتن تخم مرغ ها بتواند آنها را سریع پیدا بکند، همچنین شما میتوانید بعد از اینکه کاربر تمام تخم مرغ ها را پیدا کرد کاربر را به یک آدرس دلخواه تغییر مسیر دهید.

نمونه تخم مرغ جایزه جاسازی شده در متن
نمونه تخم مرغ جایزه جاسازی شده در متن

ویژگی های افزونه شکار تخم مرغ ها | Easter Egg Hunt :

 • طراحی تخم مرغ : افزونه شکار تخم مرغ عید پاک به شما قابلیت ساخت تخم مرغ های جایزه با بیش از 100 آیکون با تم هایی مانند کریسمس، هالووین، عید پاک و … می دهد. یا در صوتر نیاز می‌توانید با انتخاب یک تصویر دلخواه از کتابخانه رسانه برای تخم‌مرغ‌های عید پاک، یک آیکون جدید آپلود نمایید.
 • قرار دادن ساده : افزونه تخم مرغ وردپرس به شما این امکان را می دهد که این آیکون های کوچک را بر اساس نیاز خود در وب سایت خود قرار دهید. این کار را می توان با افزودن یک کد کوتاه ساده در موقعیت دلخواه صفحه خود انجام داد، در زمانی که تخم مرغ را ایجاد میکنید بعد از ایجاد تخم مرغ کد کوتاه مخصوص هر تخم مرغ به شما نمایش داده می شود.
 • انیمیشن : این قابلیت به شما امکان می دهد انیمیشن ها را به تخم مرغ های خود اضافه کنید. گزینه های انیمیشن زیر توسط افزونه ارائه شده است :
 1. Hover (هاور) : این گزینه به شما امکان می دهد افکت شناور را به صفحه وب خود اضافه کنید. در نتیجه، می توانید تخم مرغ ها را در بالای متن خود شناور کنید.
 2. Pulse (نبض دار) : با استفاده از این گزینه می توانید افکت چشمک زدن آهسته را به آیکون های کوچک خود اضافه کنید. علاوه بر این، شما همچنین می توانید انیمیشن را برای تخم مرغ های خاص با ویرایش کدهای کوتاه تنظیم کنید.
تنظیمات ساخت تخ مرغ ها با افزونه Easter Egg Hunt
تنظیمات ساخت تخ مرغ ها با افزونه Easter Egg Hunt
 • سفارشی سازی پاپ آپ : هر زمان که مشتری شما یک تخم مرغ پیدا کرد، یک پاپ آپ انتخابی برای مشتری شما نمایش داده می شود. علاوه بر این، می توانید با استفاده از این افزونه پاپ آپ نمایش داده شده را سفارشی کنید. شما همچنین می‌توانید پیام شخصی، رنگ‌ها و همچنین پس‌زمینه دلخواه خود را به پاپ آپ اضافه کنید.
سفارشی سازی پاپ آپ ها افزونه شکار تخم مرغ ها
سفارشی سازی پاپ آپ ها افزونه شکار تخم مرغ ها
 • محدود کردن دسترسی یا قابلیت مشاهده : این تنظیم به شما امکان می دهد جستجوی تخم مرغ ها را به عنوان عمومی یا خصوصی تنظیم کنید. این به همه کاربران سایت شما منجمله مهمان یا محدود به اعضای سایتتان اجازه می دهد تا تخم مرغ ها را جستجو کنند، در این بخش تنظیمات زیر در دسترس می باشد :
 1. عمومی : در این تنظیم همه کاربران شما حتی مهمان می توانند تخم مرغ ها را مشاهده کنند.
 2. خصوصی : با این تنظیم فقط کاربرانی که وارد حساب کاربری خود شده باشند می‌توانند تخم مرغ ها را مشاهده کنند.
 3. غیرفعال : در صورت انتخاب این گزینه نمایش تخم مرغ ها برای همه غیرفعال می شود و هیچکس قادر به دیدن آنها نیست.
 • تغییر مسیر : افزونه تخم مرغ به شما این امکان را می دهد که کاربران خود را پس از یافتن تمام تخم مرغ ها به یک صفحه/آدرس خاص هدایت کنید. علاوه بر این، می توانید صفحات جایزه یا کوپن های مخفی خود را به این مسیرهای هدایت شده برای مشتریان خود اضافه کنید.
 • بازیابی تخم مرغ ها : شما می توانید پس از اتمام یافتن تخم مرغ های خود، آنها را بازیابی کنید. در نتیجه، می توانید تمام تخم های خود را در وب سایت خود مخفی کنید و بنابراین مشتریان شما می توانند در هنگام استفاده از وب سایت شما دوباره تخم مرغ ها را پیدا کنند.
تنظیمات عمومی پلاگین Easter Egg Hunt
تنظیمات عمومی پلاگین Easter Egg Hunt

هنوز نظری وجود ندارد

اولین نفری باشید که بررسی می کند “افزونه شکار تخم مرغ ها | Easter Egg Hunt”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

به زودی

افزونه شکار تخم مرغ ها | Easter Egg Hunt
 • 0 فروش
 • 0 امتیاز
 • 59 پیشنمایش

مشخصات

بروزرسانی : 5 آبان, 1402
منتشر شد: 5 آبان, 1402