0917-062-0010

مشاوره رایگان

9 صبح تا 9 شب

شنبه تا پنجشنبه

خرید انسی پابجی نیو استیت

بازی پابجی نیو استیت بلافاصله بعد از ریلیز شدن به کاربران ویژگی‌های جدید خود را با نبردهای بزرگ‌ تر، ضرب و شتم بیشتر و سطوح قابل توجهی از محتوای بسیار قوی به نمایش گذاشت. تمام پیشرفت های انجام گرفته حاکی از این بود که در صورت نداشتن تجربه و تبحر کافی و همچنین خرید انسی پابجی نیو استیت، در میان 50 میلیون کاربر فعال در این بازی شانسی برای پیشرفت نخواهید داشت! پابجی نیو استیت جنبه های زیاد و کشف نشده ای دارد که چه در نبرد رویال مبتدی باشید و چه یک بازیکن حرفه ای، این جنبه های منحصر به فرد می تواند دلهره آور باشد.

تغییرات جدید در بازی پابجی نیو استیت چیست؟

گیم پلی PUBG: New State دستخوش چند تغییر جدید است که باید به آن دقت کرد. بازی در سال 2051 به وقوع می پیوندد و این یعنی سلاح های نظامی قدیمی که در بازی پابجی بودند دیگر جزو گزینه های این بازی نیستند. در عوض، شما به منابع سلاح وسایل نقلیه آینده نگر دسترسی دارید که تکنولوژی استفاده از هر یک فرق داشته و می تواند محیط های بازی را مطابق با اهداف شما از بین ببرد. سایر موارد اضافه شده عبارتند از توانایی های جدید میتوان استخدام حریفان “سرنگون شده” در تیم شما و نقشه به روز شده Erangel را نام برد.

 

خرید انسی پابجی نیو استیت

مواردی که حرفه ای ها در پابجی نیو استیت آن را می دانند!

در این بخش موارد کمک کننده به حرفه ای شدن شما را معرفی میکنیم.

  1. محل فرود خود را از قبل مشخص کنید

نحوه شروع مسابقه PUBG بستگی زیادی به محل فرود شما دارد. اگر در نزدیکی یک منطقه کم جمعیت فرود بیایید، می توانید با خیال راحت به غنائم کافی برسید. اگر در یک منطقه خالی با ذخایر کمتر فرود آمدید، ممکن است مجبور شوید قبل از اینکه به غارت خوب برسید، کمی پنهان شوید. بنابراین، بسیار مهم است که بدانید در کجا فرود می آیید. لندینگ در نزدیکی خانه ها می تواند برای بازیکنانی که می خواهند ایمن بمانند مفید باشد.

 

  1. تا زمانی که آماده نیستید وارد دعوا نشوید

هیچوقت بدون داشتن منابع کافی، زره، اسلحه و اطلاع کافی از تعداد دشمنان وارد دعوا نشوید و خود را آماده کنید. اگر بازیکن دیگری سعی کرد از راه دور با شما مبارزه کند، عقب نشینی کنید و تا زمانی که 100% آماده نشدید، به غارت ادامه دهید.

 

  1. از یک کاور به کاور دیگر بروید

برای حرکت از یک مکان به سمت مکانی دیگر باید همیشه در کاور باشید تا دشمنان و تک تیر انداز ها به پست شما نخورند؛ همیشه باید به این فکر کنید که نقطه پوشش بعدی شما کجا خواهد بود. از قبل برنامه ریزی کنید و همیشه پوشش داشته باشید زیرا هرگز نمی دانید از کجا ممکن است به شما شلیک شود. اگر همیشه مکانی برای پنهان شدن دارید، می توانید تشخیص دهید که تیر ها از کدام سمت شلیک شده اند.

 

خرید انسی پابجی نیو استیت

  1. در طول پایان بازی در نقطه ای امن سنگر بگیرید

اگر بتوانید برای مدت زمان کافی در بازی زنده بمانید، به نقطه ای خواهید رسید که منطقه بازی کوچک و تعداد بازیکنان کم است. ممکن است صدای دعوا را نشنید، اما می توانید مطمئن باشید که بازیکنانی نزدیک شما خواهند بود و قصد حذف کردنتان را دارند.

این زمان برای شما است که آن را امن بازی کنید. یک گزینه این است که شما ساکت بمانید و منتظر بمانید تا بازیکنان دیگر یکدیگر را بکشند.

 

  1. در کنار هم تیمی های خود بمانید

اگر بازی شما روی حالت دو نفره تنظیم شده است، با هم تیمی خود بمانید تا در صورت زخمی شدن شما را احیا کنند و در نبرد به کمک شما بیایند. اگر به تنهایی با بازیکن دیگری مبارزه کنید، احتمال زیادی وجود دارد که با یک تیم کامل مبارزه کنید. اگر این کار را به تنهایی انجام دهید، فقط خود را در معرض خطر قرار خواهید داد.

 

  1. از کلاه ایمنی سطح سه استفاده کنید

همیشه سعی کنید بالاترین سطح ممکن از هر دستگاه را بگیرید. قانون کلی این است که شما باید کلاه ایمنی سطح سه بردارید، حتی اگر در شرف نابودی باشد. سطح سه تنها سطحی است که می تواند شما را از هد شات های سنگین با M24 نجات دهد.

 

  1. منتظر زمان بازیابی سلامت باشید

بهتر است زمانی که منتظر بازسازی سلامت هستید، خود را پنهان کنید و وارد جنگ با کسی نشوید؛ همچنین باید همیشه قبل از شرکت مجدد در جنگ از کیت کمک پزشکی استفاده کنید. همچنین باید سعی کنید یک بسته بهداشتی اضافی را برای بهبودی سریع روی خود نگه دارید.

 

  1. مراقب منطقه بازی بعدی باشید

با گذشت زمان در پابجی نیو استیت، نقشه کوچکتر می شود. از قبل برنامه ریزی کنید و منتظر هر بازیکنی باشید که نزدیک می شود. همچنین می‌توانید در نزدیکی انتهای منطقه کوچک پنهان شوید تا بازیکنانی را که برای ورود به منطقه امن تلاش می‌کنند، قطع کنید.

 

خرید انسی پابجی نیو استیت

 

9. The Edge Of The Circle را بازی کنید

بازی در لبه دایره به این معنی است که ناحیه ای که باید از آن آگاه باشید بسیار کوچک می شود. شما فقط باید از آنچه در مقابل شما است آگاه باشید زیرا از قبل می دانید که بخش بزرگی از ناحیه پشت سر شما کاملاً ایمن است. اگر در وسط دایره هستید، باید چشمان خود را همه جا نگه دارید، که گاهی اوقات کار آسانی نیست.

 

  1. از زمین برای پوشش استفاده کنید

ساختمان ها می توانند مکان خوبی برای پوشش باشند، اما خطرات زیادی دارند. برای کاور گرفتن بهتر از نقش زمینی استفاده کنید تا دشمنان شما نتوانند به سمت شما شلیک کنند. این نقاط پوشش خوبی با دید بهتر نسبت به ساختمان به شما می دهند و گزینه های فرار بسیار بیشتری خواهید داشت.

تمامی موارد اعلام شده برای کاربران مبتدی و نیمه حرفه ای پابجی نیو استیت مناسب است تا آن ها را به یک سطح بالاتری بکشاند. امیدواریم شما هم به خوبی از این توضیحات استفاده کنید.

 

ارسال پاسخ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.