0917-062-0010

مشاوره رایگان

9 صبح تا 9 شب

شنبه تا پنجشنبه

daafd981d8aad988daafd988 d8a8d8a7 d8b3d8b1d9bed8b1d8b3d8aa d985d8b9d8a7d985d984d8a7d8aa d8b5d8b1d8a7d981db8c d8a8db8cd8aa 64e26c1d6a794

صرافی ارز دیجیتال بیت‌پین چندی پیش از هویت بصری جدید پلتفرم خود همراه با چندین ویژگی جدید کاربردی رونمایی کرد.

به همین بهانه، ارزدیجیتال گفت‌وگویی با علیرضا محمدی، سرپرست بخش معاملات بیت‌پین انجام داده و در آن درباره دلایل اصلی این ری‌برندینگ، ویژگی‌های محصول جدید بیت‌پین و برنامه‌های آینده این مجموعه سؤال کرده است. در ادامه مشروح این گفت‌وگو را می‌خوانید.

بیت‌پین، در مسیر توسعه

دلیل اصلی ری‌برند بیت‌پین چه بود و چرا حالا این تصمیم گرفته شد؟

محمدی: دلایل مختلفی برای این کار وجود داشت که یکی از مهمترین آن، تلاش بیت‌پین برای بهترشدن محصول در راستای حرکت سریع نیازهای کاربران این حوزه بود تا کاربران با کیفیت بالاتر و امکانات بیشتری بتوانند از دنیای پر فرازونشیب رمز‌ارزها استفاده کنند. بیت‌پین امروز محصولی مطابق با استانداردهای جهانی ارائه می­‌دهد. فضای کریپتو یک فضای با سرعت رشد بالاست و بیت‌پین برای بهترین ماندن، باید خود را با شرایط جدید این بازار تطبیق می­‌داد. از سوی دیگر با رشد سریع بیت‌پین، نیاز بود تا محصول و دیزاین سابق نیز با اهداف و چشم‌انداز جدید همسو شود تا کاربران خدمتی کاملاً یکپارچه را لمس کنند. 

ویژگی های محصول جدید بیت‌پین برای معامله‌گرها چیست؟

محمدی: قابلیت های جدید بیت‌پین، سبب می‌شوند تا کاربران بتوانند با دسترسی به ابزارهای کامل، معامله راحتی را تجربه کنند. از جمله این قابلیت‌ها می‌توان ابزار زنگوله را نام برد که با هشدار قیمتی مشخص‌شده توسط معامله‌گر می‌تواند از جاماندان کاربران از نوسانات قیمت پیشگیری کند.

از طرفی، ابزار کارنامه اطلاعات کاملی از روند معاملات کاربر در هر ارز و موجودی کیف پول را به صورت تفکیکی ارائه می‌دهد. با دسترسی به این اطلاعات، معامله‌گر می‌تواند راحت‌تر به خطاها و اشتباهات و همچنین سود و زیان خود پی ببرد و تصمیمات جدید را با دید بازتری بگیرد.

در نسخه پس از ری‌برند، به‌عنوان یک معامله‌گر، تجربه‌ای راحت، بدون قطعی و مطمئن از استفاده یک پلتفرم معاملاتی خواهید داشت.

علیرضا محمدی بیت‌پین

دارایی کاربران به چه میزان امن است؟ بیت‌پین چه اقداماتی در این راستا انجام می‌دهد؟

محمدی: حفظ امنیت دارایی کاربران یکی از اولین و مهم‌ترین اولویت‌ها برای بیت‌پین است و  تمام سعی ما بر این بوده که با ایجاد یک سیستم ساختاریافته در کلد والت‌ها برای نگهداری بیشتر از ۹۰درصد دارایی‌ها و چندامضایی بودن کلد والت‌ها، از دارایی کاربران محافظت کنیم. یک تیم متخصص، متشکل از چند لایه به‌صورت ۲۴ ساعته بر روند دارایی‌های کاربران نظارت دارد تا بالاترین میزان امنیت در کیف پول‌های بیت‌پین ایجاد شود.

خوشبختانه تاکنون موردی از سرقت دارایی‌های موجود در بیت‌پین وجود نداشته است.

برنامه های بیت‌پین برای توسعه در آینده چیست؟ چه ویژگی‌های جدیدی به این پلتفرم اضافه خواهد شد؟

محمدی: بیت‌پین هم‌اکنون بیش از یک‌و‌نیم میلیون کاربر فعال دارد و در تلاش است تا با افزودن مداوم فیچرهای جدید، محصولی ایمن و کاربردی ارائه دهد تا افراد حاضر در سایر حوزه‌های معاملاتی نیز بتوانند به آسانی و در آسایش خیال کامل به معامله در حوزه کریپتو بپردازند. 

می‌توانم این نوید را بدهم که کاربران با داشتن این ویژگی‌های جدید می‌توانند از تمامی فرصت‌های بازار استفاده کنند.

حجم بازارهای مختلف برای معامله‌گران به چه میزان است؟ مشکلی در این مورد وجود ندارد؟

محمدی: حجم بالای معاملات بازار یکی از ارکان‌های اصلی یک صرافی است. کاربران نیاز دارند تا بتوانند با سرعت بالا سفارش خرید یا فروش خود را ثبت کنند و به معامله بپردازند. در بیت‌پین با وجود بازارهای مختلف فعال، حجم معاملات بالایی وجود دارد و کاربران بسیار راحت می‌توانند در این بازارها فعالیت کنند.

در بخش خرید آسان بیت‌پین نیز می‌توانید بدون توجه به حجم بازار، به‌صورت لحظه‌ای معامله خود را انجام دهید.

ارسال پاسخ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.