0917-062-0010

مشاوره رایگان

9 صبح تا 9 شب

شنبه تا پنجشنبه

وضعیت بازار: سقوط بیت کوین از ۱۷هزار دلار و ریزش آلت کوین‌ها

قیمت بیت کوین پس از چندین روز نوسان در محدوده ۱۷٬۰۰۰ دلاری، در صعود به بالای آن ناموفق بود و به زیر این سطح سقوط کرد. به نظر می‌رسد که فروشندگان بار دیگر قدرت را در بازار به‌ دست گرفته‌اند و در تلاش برای کاهش قیمت ارزهای دیجیتال هستند.

به گزارش کریپتو پوتیتو، این اتفاق در حالی رخ داده که ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته حدود ۲۰میلیارد دلار کاهش یافته است و آلت‌ کوین‌ها نیز عمدتاً شاهد افت قیمت خود بوده‌اند.

در ۲۴ ساعت گذشته، وضعیت در کل بازار ارزهای دیجیتال مطلوب نبوده است. بیت کوین به زیر ۱۷٬۰۰۰ دلار سقوط کرد و اکنون اندکی کمتر از این سطح، در حدود ۱۶٬۸۰۰ دلار معامله می‌شود.

وضعیت بازار: سقوط بیت کوین از ۱۷هزار دلار و ریزش آلت کوین‌ها
نمودار یک‌روزه قیمت بیت کوین.

بر اساس داده‌های بازار، در حالی که قیمت بیت کوین در ۷ روز گذشته شاهد رشد ۲.۲درصدی بوده، در ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۱.۲درصد کاهش یافته است.

طی چند روز گذشته،‌ دامیننس یا نرخ تسلط بیت کوین، شاخصی که سهم بازار بیت کوین را نسبت به کل بازار اندازه‌گیری می‌کند،‌ روندی صعودی داشته است. این یعنی چیرگی بیت کوین بر بازار در این مدت بیشتر شده است.

بازار آلت کوین‌ها سراسر قرمز

همان‌طور که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید، در ۲۴ ساعت گذشته، بازار آلت‌ کوین‌ها نیز عمدتاً قرمزپوش شده است.

البته با وجود روند نزولی کنونی، برخی از آلت کوین‌ها عملکرد بسیار خوبی داشتند. به‌عنوان مثال، قیمت رادیکس (XRD) در شبانه‌روز گذشته بیش از ۱۷درصد افزایش یافته است تا در ۲۴ ساعت گذشته، بهترین عملکرد را در میان ۱۰۰ آلت کوین برتر بازار به نام خود ثبت کند.

وضعیت بازار: سقوط بیت کوین از ۱۷هزار دلار و ریزش آلت کوین‌ها
نقشه بازار ارزهای دیجیتال.

پس از رادیکس، فرکس (FXS) و تراست والت توکن (TWT) به ترتیب با رشد ۵.۱درصدی و ۴.۴درصدی جایگاه‌های دوم و سوم را به خود اختصاص داده‌اند.

در مقابل، توکنایز اکسچنج (TKX)، اکسی اینفینیتی (AXS) و اپتوس (APT) با افت ۸.۵درصدی، ۷.۹درصدی و ۷.۱درصدی بدترین عملکرد را در شبانه‌روز گذشته داشته‌اند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵

از مجموع ۱ رای

ارسال پاسخ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.