0917-062-0010

مشاوره رایگان

9 صبح تا 9 شب

شنبه تا پنجشنبه

وضعیت بازار: جهش ۱۳درصدی دوج کوین و عبور BNB از ۳۰۰ دلار

در حالی که بیت کوین طی شبانه‌روز گذشته تغییر قیمت محسوسی نداشته است، برخی از آلت کوین‌های بازار در این مدت با جهش‌های درخور توجهی مواجه شده‌اند.

به گزارش کریپتو پوتیتو، روز گذشته وضعیت بازار بیشتر ارزهای دیجیتال قرمز (نزولی)‌ بود. امروز اما، شرایط تا حدی تغییر کرده و در حالی که بازار بیت کوین همچنان کم‌نوسان است، بایننس کوین، توکن وابسته به صرافی ارز دیجیتال بایننس، طی ۲۴ ساعت اخیر ۶درصد افزایش قیمت داشته است. بایننس کوین در حال حاضر در اوج قیمتی ۱۶ روز گذشته خود خریدوفروش می‌شود و امروز در بالاترین سطح تا ۳۱۷ دلار نیز رشد کرد.

دوج کوین یکی دیگر از ارزهایی است که در این مدت عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشته و از ابتدای روز گذشته تاکنون جهشی ۱۳درصدی را تجربه کرده است و اکنون حدود ۰.۰۹۲۴ دلار معامله می‌شود.

اتریوم طی ۲۴ ساعت اخیر حدود ۳درصد افزایش قیمت داشته است و در حال حاضر با قیمتی بیش از ۱٬۲۲۰ دلار خریدوفروش می‌شود. کاردانو، پولکادات، پالیگان، شیبا اینو و سولانا نیز جزو دیگر ارزهایی هستند که طی ۲۴ ساعت اخیر با افزایش بهای خود مواجه شده‌اند.

ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال هم از روز گذشته نزدیک به ۱۰میلیارد دلار افزایش یافته و به بالای ۸۴۰میلیارد دلار رسیده است.

وضعیت بازار: جهش ۱۳درصدی دوج کوین و عبور BNB از ۳۰۰ دلار
نقشه بازار ارزهای دیجیتال.

با وجود رشد بهای بسیاری از آلت کوین‌ها بازار، بیت کوین همچنان شرایط آرام و بدون نوسانی را تجربه می‌کند. در واقع بیت کوین اکنون دقیقاً در همان سطوحی خریدوفروش می‌شود که شنبه هفته گذشته شاهد بودیم؛ یعنی ۱۶٬۵۰۰ دلار.

اواسط هفته گذشته قیمت بیت کوین به ۱۵٬۵۰۰ دلار سقوط کرد که پایین‌ترین سطح در ۲ سال گذشته محسوب می‌شود. خریداران در ادامه با حمایت قیمت در این ناحیه، مجدداً بیت کوین را به سطوح بالاتر بازگرداندند. بیت کوین حتی تا آستانه شکستن مقاومت ۱۷٬۰۰۰ دلاری نیز پیش رفت؛ اما در عبور از این ناحیه ناموفق ظاهر شد.

راکد‌شدن بازار بیت کوین در نزدیکی ۱۶٬۵۰۰ دلار و هم‌زمان با آن رشد بهای آلت کوین‌ها، یعنی نرخ تسلط این ارز دیجیتال طی این مدت کاهش یافته است. نرخ تسلط یا دامیننس بیت کوین اکنون به ۳۹.۹۲درصد سقوط کرده و ارزش بازار این ارز دیجیتال نیز کمتر از ۳۲۰میلیارد دلار است.

میانگین امتیازات ۵ از ۵

از مجموع ۱ رای

ارسال پاسخ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.