0917-062-0010

مشاوره رایگان

9 صبح تا 9 شب

شنبه تا پنجشنبه

d986d8b3d8aed987d994 d8aad8a7d8b2d987 d8a7d8b1d8b2d8afdb8cd8acdb8cd8aad8a7d984 d8a7d8b6d8a7d981d987d8b4d8afd986 d8b5d8b1d8a7d981 64f78450aeff0

در طول این چند سال که در ارزدیجیتال میزبان میلیون‌ها کاربر بودیم، همواره سعی کردیم به دغدغه‌ها و نیازهای آنها پاسخ دهیم. با شروع سال جدید، نسخهٔ تازه‌ای از ارزدیجیتال را آماده کردیم و ۲ قابلیت جدیدِ بسیار کاربردی را در دسترس کاربران قرار دادیم.

قابلیت‌های جدید هم روی اپلیکیشن و هم روی وب‌سایت ارزدیجیتال قابل‌دسترسی هستند و طیف گسترده‌ای از نیازهای کاربران را پاسخ خواهند داد. 

صرافی‌های ایرانی در ارزدیجیتال

صفحه صرافی‌های خارجی ارزدیجیتال مدت‌هاست که در ارزدیجیتال قابل‌دسترسی است؛ اما با توجه به وضعیت برخورد صرافی‌ها با کاربران ایرانی، صرافی‌های ایرانی محل مناسب‌تری برای معامله و خرید و فروش ارزهای دیجیتال به حساب می‌آیند. 

بهترین صرافی ایرانی ارز دیجیتال

همین نیاز باعث شد تا لیست صرافی‌های ایرانی را به ارزدیجیتال اضافه کنیم. در این لیست، فهرستی از تمام صرافی‌های معتبر ایرانی را مشاهده خواهید کرد که می‌توانید بدون دغدغه از آنها استفاده کنید. 

حجم معاملات روزانه، تغییرات حجم روزانه، تعداد ارزهای پشتیبانی‌شده در صرافی، میزان کارمزد و بازدید ماهیانه صرافی‌ها، اطلاعاتی هستند که در لیست صرافی‌های ایرانی ارزدیجیتال قرار گرفته‌اند.

برای مشاهده این فهرست کافی است وارد صفحه لیست صرافی های ایرانی ارز دیجیتال بشوید و نگاهی به صرافی‌های حاضر در این لیست بیندازید. 

با کلیک روی هر صرافی،‌ می‌توانید وارد صفحه پروفایل صرافی در ارزدیجیتال شوید. در این صفحه معرفی کوتاهی از صرافی و جفت ارزهای قابل‌ارائه در این صرافی را مشاهده خواهد کرد. 

لیست صرافی های ایرانی ارز دیجیتال

در فهرست صرافی‌های ایرانی ارزدیجیتال، صرافی‌هایی که بازار (Market) ندارند و به‌صورت او‌تی‌سی (OTC) فعالیت می‌کنند با برچسب «فروشگاهی» مشخص شده‌اند. این به معنای آن است که شما امکان سفارش‌گذاری در صرافی را ندارید و تنها می‌توانید ارزهای خود را به ارزهای دیجیتال دیگر تبدیل کنید یا با ریال ارز دیجیتال بخرید. 

بهترین نرخ خرید و فروش ارز دیجیتال

قطعاً شما هم دوست دارید که بدانید ارز دیجیتالی که قصد خریدش را دارید در کدام صرافی قیمت پایین‌تری دارد؟ مثلاً بیت کوین در کدام صرافی ایرانی ارزان‌تر از دیگر صرافی‌ها است؟ یا حتی برعکس، شاید قصد فروش بیت کوین داشته باشید و می‌خواهید ببینید کدام صرافی با قیمت بهتری بیت کوین‌های شما را می‌خرد.

بهترین قیمت خرید ارز دیجیتال

قابلیت جدید ارزدیجیتال این دغدغه شم را برای همیشه رفع کرده است. برای دیدن بهترین قیمت خرید و فروش ارز دیجیتال، تنها کافی است وارد صفحه ارز موردنظرتان روی ارزدیجیتال شوید و با کلیک روی تب «بهترین نرخ»، می‌توانید قیمت ارزتان در صرافی‌های مورد نظر را به‌صورت تومنی و تتری ببینید. 

مثلاً اگر می‌خواهید ببینید کدام برای خرید تتر کدام صرافی قیمت معقول‌تری ارائه می‌کند، به صفحه خرید و فروش تتر در ارزدیجیتال رفته و مقداری که قصد فروش یا خریدش را دارید وارد کنید.

در اپلیکیشن موبایل ارزدیجیتال هم می‌توانید با ورود به صفحهٔ ارز موردنظرتان، به تب «بهترین نرخ» رفته و قیمت خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی‌های ایرانی را خیلی ساده مشاهده کنید.

اپلیکیشن ارزدیجیتال؛ پایدارتر از همیشه

اپلیکیشن ارزدیجیتال

در سال جدید نسخه ۲.۲.۲ اپلیکیشن هم روی فروشگاه‌های مختلف عرضه شد. در نسخه جدید بسیاری از مشکلات نسخه قدیمی رفع شده است. 

رفع مشکل لودشدن اخبار فوری، رفع مشکل کرش‌کردن اپلیکیشن در برخی از دستگاه‌ها و اضافه‌شدن چارت فول اسکرین در صفحه ارزها تنها بخشی از تغییرات نسخه ۲.۲.۲ اپلیکیشن ارز دیجیتال است.

مهمترین تغییری که در اپلیکیشن ارزدیجیتال شاهدش هستیم، اضافه‌شدن فهرست صرافی‌ها و قابلیت بهترین نرخ ارزهای دیجیتال است.

در حال حاضر برای مشاهده بهترین قیمت ارزها دیجیتال و بررسی فهرست صرافی‌های ایرانی، تنها کافی است دستتان را داخل جیبتان بکنید! در حال حاضر نسخه ۲.۲.۲ اپلیکیشن ارزدیجیتال روی گوگل‌پلی، اپ‌استور و کافه‌بازار در دسترس شماست. 

فهرست کامل تغییرات نسخه ۲.۲.۲:

  • اضافه‌شدن فهرست صرافی‌های ایرانی
  • اضافه‌شدن صفحه پروفایل صرافی‌های ایرانی
  • اضافه‌شدن قابلیت مشاهده بهترین نرخ خرید و فروش ارزهای دیجیتال
  • اضافه‌شدن امکان مشاهده چارت تمام صفحه ارزها
  • رفع مشکل لودشدن اخبار فوری
  • رفع مشکل کرش‌کردن اپلیکیشن روی برخی از دستگاه‌ها
  • رفع باگ‌ها و مشکلات جزئی

فراموش نکنید که ما در ارزدیجیتال همواره پذیرای نظرات شما هستیم و هر کدام از نظرات شما، راه ما برای ارائه خدمات بهتر را روشن‌تر می‌کند.

ارسال پاسخ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.