0917-062-0010

مشاوره رایگان

9 صبح تا 9 شب

شنبه تا پنجشنبه

مشخص شدن تاریخ انتشار بازی Company of Heroes Collection

اواسط ماه قبل، شرکت سگا با انتشار یک تریلر از بازی Company of Heroes Collection رونمایی کرد. اثر موردنظر قرار است در دسترس کاربران کنسول نینتدو سوییچ قرار بگیرد. اثر معرفی‌شده به‌عنوان نسخه ریمستر بازی Company of Heroes شناخته می‌شود که در سال ۲۰۰۶ منتشر شد.

حالا در جریان تازه‌ترین اخبار دنیای بازی، ساعاتی قبل سازندگان این اثر با انتشار یک تریلر جدید از تاریخ عرضه آن رونمایی کردند. بازی Company of Heroes Collection در تاریخ ۱۲ اکتبر (۲۰ مهر) برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد. شما عزیزان در ادامه می‌توانید ویدیو موردنظر را تماشا کنید.

از آپارات دانلود کنید

طبق اعلام توسعه‌دهندگان این بازی، نسخه نینتندو سوییچ بازی Company of Heroes دارای یک رابط کاربری سفارشی و مدل کنترلی جدیدی خواهد بود که برای تجربه بازی در این کنسول طراحی شده است. این ریمستر توسط استودیو Feral Interactive در دست توسعه و طراحی قرار دارد. کالکشن موردنظر شامل بازی اصلی و دو بسته‌الحاقی Opposing Fronts و Tales of Valor خواهد بود.

نظر شما چیست؟ چه انتظاراتی از این بازی دارید؟ دیدگاه‌های خود را در مورد آخرین اخبار بازی با زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.


ارسال پاسخ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.