0917-062-0010

مشاوره رایگان

9 صبح تا 9 شب

شنبه تا پنجشنبه

d985d8a4d8b3d8b3d987 d8add982d988d982db8c d988db8cda98d986d8a7db8cdaa9d8b3 d8b1d8a7d987d8a7d986d8afd8a7d8b2db8c 64d68e5bc0c4e

مال‌باختگان ایرانی صرافی بیترکس می‌توانند از طریق مؤسسه «ویژن‌ایکس» پیگیر حقوق ازدست‌رفته خود باشند.

مجموعه یونیدف (Unidef) که در زمینه ارائه خدمات تخصصی مرتبط با ارزهای دیجیتال، بلاکچین و توسعه فناوری‌های غیرمتمرکز در دسته‌بندی‌های مختلف از جمله خدمات حقوقی، سرمایه‌گذاری، بازاریابی و… فعالیت می‌کند، اخیراً مؤسسه جدیدی تحت‌عنوان ویژن‌ایکس (VisionX) راه‌اندازی کرده است.

ویژن ایکس بازوی حقوقی یونیدف است که مأموریت اصلی آن رسیدگی به تخلفات و فعالیت‌های غیرقانونی پلتفرم‌های متمرکز با هدف حمایت قانونی از سرمایه‌گذاران آسیب‌دیده از این مجموعه‌ها عنوان شده است.

این مؤسسه با ارائه مشاوره‌های حقوقی و همراهی کاربران در پیشبرد اقدامات قانونی از طریق یک پویش غیرانتفاعی، آنها را در بازپس‌گیری دارایی‌های ازدست‌رفته خود که حاصل تخلف‌های صورت‌گرفته از سوی صرافی‌های متمرکز است، راهنمایی خواهد کرد.

بر اساس بیانیه‌های رسمی ویژن‌ایکس، قرار است رسیدگی به پرونده صرافی ارز دیجیتال بیترکس (Bittrex) که اخیراً اعلام ورشکستگی کرده، اولین پروژه حقوقی کارشناسان این مؤسسه باشد.

همان طور که احتمالاً می‌دانید، صرافی ارز دیجیتال بیترکس در سال ۲۰۱۷، بدون هیچ هشداری حساب بخش زیادی از معامله‌گران خود را از جمله کاربران ایرانی، مسدود کرد و تا مدت‌ها اجازه برداشت به آنها نداد. در ادامه پس از دو سال مصادره، ایمیلی برای برداشت دارایی‌ها به کاربران ارسال شد، اما گزارش‌های کاربران نشان می‌دهد اکثر معامله‌گران ایرانی این صرافی بعد از بازگشایی برداشت‌ها نیز به دلایل متعدد، تا امروز موفق به بازیابی دارایی خود نشده‌اند.

حالا و با اعلام ورشکستگی صرافی بیترکس، فرصت محدودی برای پیگیری مطالبات کاربران این پلتفرم، از جمله معامله‌گران ایرانی سابق بیترکس وجود دارد.

در همین راستا، مؤسسه ویژن‌ایکس از کلیه مال‌باختگان و افراد آسیب‌دیده از اقدام صرافی بیترکس و همین طور پلتفرم‌های متمرکز مشابه، خواسته است تا با ایمیل بخش تحقیقات این مجموعه به آدرس [email protected] در ارتباط باشند.

با مشخص‌شدن تعداد مال‌باختگان ایرانی پرونده بیترکس و اقدام گروهی اشخاص از طریق پیگیری‌های قانونی، می‌توان به بازیابی وجوه بلوکه‌شده معامله‌گران این پلتفرم متمرکز پس از سال‌ها امیدوار بود.

سلب مسئولیت: مطالبی که در دسته‌بندی «آگهگان رسانه‌ای» منتشر می‌شوند، توسط اشخاص ثالث تهیه شده و جنبه تبلیغاتی یا بیانیه خبری دارند. این مطالب صرفاً بازنشر شده و «ارزدیجیتال» مسئولیتی در قبال محتوای آنها ندارد.

ارسال پاسخ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.