تاریخ پخش سریال زخم کاری 2

سریال زخم کاری 2 کی پخش می شود

 

فصل دوم زخم کاری پس از استقبال بسیار بالای مخاطبین از فصل نخست آن چند ماهی می شود که در حال فیلمبرداری و آماده سازی بود و اینک به مرحله پخش در شبکه نمایش خانگی قرار گرفته است. وبسایت کول دانلود به عنوان نمایندگی پخش قانونی آثار نمایش خانگی قصد دارد تا در تابستان امسال سریال مهیج را در اختیار علاقمندان به این سبک قرار دهد. قسمت اول فصل دوم زخم کاری قرار است که به زودی و تنها تا چند روز دیگر پخش شود. پیشنهاد می کنیم که تماشای این درام پرستاره و پربازیگر را از دست ندهید!

 

الناز ملک , الهه حصاری , جواد عزتی , جواد هاشمی , رعنا آزادی ور , سعید چنگیزیان , کامبیز دیرباز , مرتضا امینی تبار , مهران غفوریان , هانیه توسلی در این  سریال حضور دارند.

درباره خلاصه داستان زخم کاری 2، هنوز چیزی عنوان نشده است ولی با توجه به ویدیوهای منتشر شده این سریال تا این لحظه، انتظار می رود که به نوعی ادامه داستان و انفاقات خانواده ریزآبادی ها را دنبال کند. از نکات جالب توجه فصل دوم، افزوده شدن الناز ملک و مهران غفوریان به این پروژه می باشد.

 

قسمت اول سریال زخم کاری 2 کی میاد؟

تاریخ و ساعت دقیق پخش سریال زخم کاری 2 چه زمانی است؟ طبق بررسی های به عمل آمده به وسیله کول دانلود، قسمت اول زخم کاری 2 به طور قطعی از ساعت 08:00 صبح روز 17 شهریور 1402 در وبسایت کول دانلود پخش می شود. البته بعضا دیده شده است که در هنگام پخش یک سریال به دلایل عدم صدور مجوز، ممیزی و یا حتی مسایل فنی، اندکی تاخیر در زمان انتشار به وجود بیاید که در این صورت نیز همانند همیشه بدیهی است کول دانلود طبق رسالت و وظیفه همیشگی خود در اطلاع رسانی، اخبار تکمیلی در این خصوص و زمان پخش آپدیت شده احتمالی را به آگاهی کاربران گرامی خواهد رسانید.

 

 

دانلود سریال زخم کاری 2

دانلود سریال زخم کاری 2

توضیحی که بتواند به ما در رفع لینک خراب کمک بکند. مثلا چه کیفیتی و چه قسمتی از این سریال مشکل خرابی دارد.

تلگرام کول دانلود