فیلم و عکس از طلوعی سریال زخم کاری 2

سکانس های حساس سریال زخم کاری 2

 

معرفی و آشنایی کامل با طلوعی و شفاعت؛ شخصیت های جدید فصل دوم سریال زخم کاری به همراه فیلم، ویدیو و عکس از آنها + لینک دانلود زخم کاری 2

 

سریال زخم کاری 2 به کارگردانی محمدحسین مهدویان از تاریخ 17 شهریور به وسیله وبسایت کول دانلود در شبکه نمایش خانگی آغاز به پخش گرفت. قسمت اول فصل دوم زخم کاری از ساعت 08 صبح روز آدینه 17 شهریور 1402 در این سایت منتشر شد که با استقبال شدید و فراوان مخاطبین نیز همراه شد. پیشنهاد می کنیم که تماشای این درام بسیار جذاب و هیجان انگیز را به هیچ وجه از دست ندهید!

 

در سریال زخم کاری 2 الناز ملک , الهه حصاری , جواد عزتی , جواد هاشمی , رعنا آزادی ور , سعید چنگیزیان , کامبیز دیرباز , مرتضا امینی تبار , مهران غفوریان , مه لقا باقری و امیر دژاکام به ایفای نقش پرداخته اند. لازم به ذکر است که این سریال ساعت 08:00 آدینه هر هفته در سایت کول دانلود پخش می شود.

 

در ادامه شما می توانید این ویدیو را که برگرفته از اینستاگرام کول دانلود می باشد، تماشا کنید! پیشنهاد می کنیم که حتما به پیج ما بپیوندید تا در جریان آخرین اخبار فیلم ها و سریال های شبکه نمایش خانگی قرار بگیرید.

 

 

 

طلوعی زخم کاری 2 کیست؟

طلوعی که نام او از زبان بسیاری از شخصیت ها در فصل اول زخم کاری می آمد و مدام از او ذکر نام و یاد می شد ولی هیچ گاه تصویر یا ردی از او دیده نمی شد (این البته از تیزهوشی های نویسنده سریال بود که سرنخ ها و نکته های کشف نشده ای را برای باز شدن و تشریح در فصل دوم در گوشه ای گذاشته بود.) یکی از شخصیت های بسیار بانفوذ و قدرتمند این دستگاه عریض و طویل شرکت ها و هولدینگ های ریزآبادی ها می باشد. به هر روی در قسمت 1 زخم کاری 2 از وی رونمایی شد. طلوعی در جلسات شرکت حضور فعال و نفر اولی دارد و به نظر می رسد که هد و راس این تشکیلات نیز باشد و حتی در جایی که به انتقاد از مالک برخاست با حملات تند میثم نیز روبرو شد! شخصیت طلوعی را کامبیز دیرباز بر عقده دارد! به نظر می رسد طلوعی از دشمنان سرسخت مالک باشد و عناد و دشمنی خاصی با او دارد! درباره شباهت سریال به «هملت» شکسپیر فعلا نمی توانیم دقیق اظهارنظر کنیم جز این که اواخر قسمت اول، به این مساله اشاره می‌شود که طلوعی به سمیرا علاقه مند است و این علاقه تا حدودی در سمیرا هم دیده می شود. اختلافی که میان طلوعی و میثم پیش می آید می‌تواند مقدمه‌ای باشد برای شروع داستان «هملت».

 

در این بین شفاعت کیست؟

شفاعت با بازی مهران غفوریان در واقع دست راست طلوعی و مجری اصلی فرامین اوست. به این ترتیب با ورود طلوعی به داستان با شفاعت و البته سومین بازیگر جدید فصل دوم زخم کاری یعنی همسرش ( با بازی الناز ملک) نیز آشنا شدیم!

 

 

 

 

دانلود سریال زخم کاری 2

دانلود فصل دوم زخم کاری

توضیحی که بتواند به ما در رفع لینک خراب کمک بکند. مثلا چه کیفیتی و چه قسمتی از این سریال مشکل خرابی دارد.

تلگرام کول دانلود