0917-062-0010

مشاوره رایگان

9 صبح تا 9 شب

شنبه تا پنجشنبه

سرویس دریافت وام با وثیقه‌گذاری دارایی ارز دیجیتال در بیت‌پین

صرافی ارز دیجیتال «بیت‌پین» به‌تازگی از سرویس جدیدی تحت‌عنوان بیت‌لون رونمایی کرده است. بیت لون، سرویس وام‌‌دهی بیت‌پین با همکاری مجموعه «وِنسی» است که با وثیقه‌گذاری ارزهای دیجیتال مثل بیت کوین و اتریوم، امکان دریافت وام تومانی را تا سقف ۴۰میلیون تومان به‌صورت کاملاً آنلاین برای کاربران این پلتفرم فراهم می‌کند.

از مزایای دریافت وام با دارایی‌های دیجیتال از بیت‌پین می‌توان به امنیت بالا، نرخ پایین بهره، انتخاب ارز دیجیتال دلخواه برای توثیق وام و سرعت بالای فرایند ثبت درخواست و دریافت اشاره کرد.

ونسی به‌عنوان یک پلتفرم مبتنی بر قرض‌دهی و با هدف تسهیل فرایندهای سنتی ضمانت خلق شده است.

دریافت وام با وثیقه کریپتویی در حوزه‌ی دیفای (امور مالی غیرمتمرکز) از کاربردهای فناوری بلاک‌‌چین است و با توسعه هرچه‌بیشتر این فناوری، میزان استفاده از آن بین کاربران فعال در این حوزه افزایش پیدا می‌کند.

صرافی ارز دیجیتال بیت‌پین با فراهم آوردن زیرساخت‌های امنیتی قدرتمند، همواره برای ارائه خدمات نوین در حوزه بلاک‌چین و به‌خصوص دیفای، تلاش می‌کند و در همین راستا، وارد حوزه وام‌دهی مبتنی بر ارزهای دیجیتال شده است.

بیت‌پین از سرویس وام رمزارزی خود رونمایی کرد؛ دریافت وام تومانی یا ضمانت ارز دیجیتال

دارایی‌های دیجیتالِ درخواست‌دهندگان وام به‌عنوان ضمانت در بیت‌پین نگهداری و تأمین مالی این سرویس توسط پلتفرم ونسی انجام می‌شود. پلتفرم ونسی نیز با همکاری بانک‌های بزرگ و صندوق‌های معتبر تأمین مالی کشور، بستر لازم برای وثیقه‌گذاری دارایی‌های دیجیتال و ایجاد تسهیلات مالی برای کاربران را فراهم کرده است.

ارزهای دیجیتالی که می‌توانید با استفاده از آنها در پلتفرم بیت‌پین وام آنی دریافت کنید، در حال حاضر عبارت‌اند از:

  • بیت کوین (BTC)
  • اتریوم (ETH)
  • تتر (USDT)
  • یو‌اس‌دی کوین (USDC)
  • بی‌یو‌اس‌دی (BUSD)
  • دای (DAI)

همچنین تعداد رمزارزهایی که امکان استفاده برای وثیقه‌گذاری و دریافت وام را دارند، در آینده بیشتر خواهد شد.

سرویس بیت‌لون یکی از خدمات جدید پلتفرم معاملاتی بیت‌پین با همکاری ونسی است که پس از بازآفرینی برند بیت‌پین در بهار امسال، از آن رونمایی شده است. با توجه به برنامه‌های این پلتفرم برای سهولت استفاده و دسترسی به خدمات به‌‌روز، مطمئناً تا پایان سال شاهد خدمات و ابزارهای حرفه‌ای و جذاب متنوع دیگری از این پلتفرم برای استفاده کاربران ایرانی خواهیم بود.

ارسال پاسخ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.