کتاب رمان سریال زخم کاری

کتاب صوتی بیست زخم کاری

دانلود کتاب صوتی 20 زخم کاری محمود حسینی زاد

دانلود کتاب الکترونیکی بیست زخم کاری به صورت PDF

 

🎧  کتاب صوتی

مدت زمان: 247 دقیقه

سریال زخم کاری برگرفته از این رمان است

 

درباره نویسنده اثر

محمود حسینی‌ زاد داستان‌ نویس و مترجمِ شناخته‌ شده‌ روزگارِ ماست.

او در مقامِ داستان‌ نویس پیش از این کتاب‌ های موفقی چون این برف کی آمده؟ و آسمان، کیپِ ابر و سرش را گذاشت روی فلز سرد را نوشته است.

روایت‌ هایی مملو از شگفتی و اجسام و ارواح و مرگ… اما رمانِ بیست زخمِ کاری اثری‌ است به ‏کل متفاوت در کارنامه‌ کاری او. یک رمانِ تریلر. رمانی درباره‌ی کُشتن و هراس. گناهانِ کبیره‌ای که ذهنِ شکسپیردوستِ حسینی‌زاد بازخوانی‌شان می‌کند و به ‏هم پیوند می‌زندشان.

رمان داستان مردی ا‌ست که می‌خواهد سلطه‌گر باشد. در ابتدا پیرمردی ثروتمند و دارا جان می‌دهد، پزشکی قانونی مرگ را عادی اعلام می‌کند اما این تازه آغاز ماجراست…

دانلود کتاب صوتی 20 زخم کاری

اندکی درباره کتاب

حسینی‌ زاد مبنای روایت خود را بر اموری ممنوعه گذاشته که به‏تدریج روحِ قهرمان‌های او را فاسد می‌کند. ولع، حرص، کشتن، کذب و البته میل به بزرگ ‌بودن در جای‏جای این رمان خواندنی و جذاب نیروی مُحرکه ‏ی قهرمان‌های اصلی اوست. اما در تاریکی و سایه‏ی دیگران، آن زخم‌خورد‌گانِ ساکت بی‏کار ننشسته‌اند و منتظر فرصت هستند.

نویسنده، رمانِ خود را با ریتمی سریع و در دلِ تهران روایت می‌ کند و البته مکان‌ هایی دیگر. اما محور تهران است و شاید ویلایی در شمال که نفرین اصلی آن‌ جا رقم می‌ خورد. بیست زخم کاری ، تجربه‌ یک رئالیسمِ پُرشتاب، قرار است مخاطب را مجذوب خود کند.

ضد قهرمان داستان بیست زخم کاری مردی به نام مالکی است. پسر جوانی که خواننده را به یاد مکبث می اندازد. کسی که قربانی شرارت می‌شود تا قدرت و ثروت بیشتری به دست بیاورد. او در ابتدای رمان فردی با پتانسیل شرارت است اما کم کم این ویژگی در او پررنک تر می‌شود. چیری که کتاب بیست زخم کاری را خاص‌تر می‌کند قرار گرفتن شرارت مقابل شرارت است. این کتاب تصویر جنگ قدرت است بین دو گروه که می‌خواهند همدیگر را زیر پا له کنند و بالاتر بروند.

 

مصاحبه با نویسنده کتاب

حسینی‌ زاد: معمولا تماشاچی ایرانی خیلی دوست ندارد که بداند در آخر چه می‌شود، اما به این مساله اشاره کنم که این باغ در آخر کتاب من یک نقش اساسی دارد؛ بنابراین ویلایی که مهدویان برای مالکی انتخاب کرده به هیچ وجه آن ویلایی نیست که در کتاب وجود دارد که صحنه نهایی بتواند در آن‌جا رخ دهد. مورد بعدی این است که با کاراکتر‌های اضافی که مهدویان به داستان وارد کرده، از جمله سمیرا که این زن واقعا غیرقابل کنترل است و اگر عوامانه بخواهیم بگوییم حالت خل و چل پیدا کرده، یا برای مثال منصوره که اصلا در کتاب وجود ندارد، چرا که در کتاب شخصیت منصور هست که پسر ریزآبادی است؛ و یا ناصر که باز ناصر هم واقعا یک سایکوپات نشان داده می‌شود.

نویسنده کتاب «بیست زخم کاری» ادامه داد: ناصر در کتاب یک جوان پرشر و شور و جاه‌طلب و بسیار لوس است یعنی همان برداشتی که ما از آقازاده‌ها داریم. من حقیقتا نمی‌دانم که چطور می‌خواهند تمام کنند. یعنی من فکر می‌کنم شاید همان‌طور که گفتید یک پایان عجیب و غریب از کار درآید. من مطمئن هستم که صحنه باغ در این سریالی که من دارم می‌بینم از دست رفته‌است، حالا این‌که در پایانِ داستان مالکی را به کجا ببرند، من اصلا نمی‌توانم تصور کنم و راستش را بخواهید چیزی نمی‌دانم.

دانلود کتاب بیست زخم کاری

ساخت یک سریال اقتباسی از این کتاب

در اواخر سال 1399 یک سریال محصول شبکه نمایش خانگی به کارگردانی محمدحسین مهدویان بر اساس این رمان ساخته شد. این سریال که زخم کاری نام گرفت از خرداد 1400 در سایت کول دانلود آغاز به پخش کرد. جواد عزتی , رعنا آزادی ور , الهه حصاری , هانیه توسلی , سعید چنگیزیان، عباس جمشیدی ‌فر و مهدی زمین‌ پرداز از جمله بازیگران این اثر می باشند! در انتهای این نوشتار، لینک دانلود سریال زخم کاری نیز قرار گرفته است.


 

لینک دانلود کتاب صوتی بیست زخم کاری

dl ic

Bist Zakhme Kari Audio Book.rar

 

لینک دانلود PDF بیست زخم کاری

dl ic

Bist Zakhme Kari EBook.rar

 

 

 

سریال زخم کاری برگرفته از این رمان است

شما می توانید این سریال جذاب را از لینک زیر دانلود کنید

دانلود سریال زخم کاری

> دانلود سریال زخم کاری

توضیحی که بتواند به ما در رفع لینک خراب کمک بکند. مثلا چه کیفیتی و چه قسمتی از این سریال مشکل خرابی دارد.

تلگرام کول دانلود