0917-062-0010

مشاوره رایگان

9 صبح تا 9 شب

شنبه تا پنجشنبه

d8aad8b9d8afd8a7d8af daa9d8a7d8b1d8a8d8b1d8a7d986 d986d988d8a8db8cd8aadaa9d8b3 d8a7d8b2 dbb5d985db8cd984db8cd988d986 d986d981d8b1 d8b9 64e11a7cd0020

جمعیت کاربران و فعالان بازار ارزهای دیجیتال هر روز در ایران و جهان رو به افزایش است و آنگونه که صرافی ارز دیجیتال نوبیتکس اعلام کرده، تعداد کاربران این پلتفرم ایرانی که از سال ۹۶ فعالیت خود را آغاز کرده، از پنج میلیون نفر گذشته است.

تخمین‌ها حکایت از این دارد که تعداد کسانی که در ایران وارد بازار ارزهای دیجیتال شده‌اند، عددی بالاتر از ۱۲ میلیون نفر باشد. رقم ۱۲ میلیون نفر برآورد اتاق بازرگانی ایران در ابتدای سال ۱۴۰۰ بود و به نظر می‌رسد در دو سال و سه ماه گذشته، این رقم افزایش قابل ملاحظه‌ای یافته باشد؛ چراکه داده‌های گزارش‎های آماری نوبیتکس نیز نشان می‌دهد که از اواخر سال ۱۴۰۰ تاکنون، تعداد کاربران این پلتفرم از عددی بالاتر از سه میلیون نفر به بیش از پنج میلیون نفر رسیده است.

گرچه در یک سال گذشته در ماه‌های زیادی شاهد بازاری عمدتاً نزولی در ارزهای دیجیتال بودیم، اما کاربران بسیاری در همین بازار نزولی وارد آن شده‌اند تا با خرید در قیمت‌های پایین‌تر و فروش در قیمت‌های بالا، سود بیشتری به دست بیاورند و این می‌تواند یکی از نشانه‌های بلوغ کاربران این بازار در ایران باشد.

آمار کافه بازار و مایکت نشان می‌دهد بیشتر از سه میلیون نفر در ایران اپلیکیشن موبایلی نوبیتکس را نصب کرده‌اند و بقیه احتمالاً استفاده از وب‌سایت را ترجیح داده‌اند.

نوبیتکس به عنوان نخستین پلتفرم تبادل رمزارز در ایران بخش عمده بازار خرید و فروش ارزهای دیجیتال در ایران را به خود اختصاص داده و در حال حاضر از ۸۱ رمزارز در دو بازار ریالی و تتری پشتیبانی می‌کند.

نوبیتکس می‌گوید در انتخاب رمزارز برای لیست‌کردن دقت و بررسی‌های زیادی صورت می‌دهد تا کاربران با خرید شت‌کوین‌ها و میم‌کوین‌های نامعتبر و فاقد پشتوانه که ممکن است ناگهان دچار ریزش‌های بسیار شدید شوند، متحمل ضرر نشوند. ضمن اینکه نوبیتکس برای هر کوین کیف پول اختصاصی ایجاد می‌کند و از شبکه هر کوین نیز پشتیبانی می‌کند که در امنیت دارایی اهمیت زیادی دارد.  

امنیت بالا و نگهداری سرد دارایی کاربران، رابط کاربری بسیار ساده و آسان وب و اپلیکیشن نوبیتکس، امکان تعیین حد ضرر و سفارش‌گذاری OCO، پشتیبانی به موقع، عمق بازار زیاد و نقدشوندگی بالا، موقعیت فروش تعهدی، امکان مشارکت در پروژه‌های استیکینگ، پنل سود و زیان، امکان انتقال محافظت‌شده تتر از طریق تترشیلد، پشتیبانی از لایتنینگ برای انتقال سریع و ارزان بیت‌کوین و… در کنار بیش از پنج سال سابقه فعالیت، باعث شده افراد زیادی در ایران به نوبیتکس اعتماد کنند.

در حال حاضر بیش از پنج میلیون نفر در نوبیتکس ثبت نام کرده‌اند و ۳۱۰ نفر برای ارائه خدمات نوین مالی به کاربران، در نوبیتکس مشغول به کار هستند.

بر اساس گزارش سال ۲۰۲۲ این پلتفرم، دوج کوین، تتر، بیت‌کوین، اتریوم شیبا و کاردانو، بیشترین دارایی موجود در کیف پول کاربران نوبیتکس بوده و میانگین سنی کاربران نیز ۳۵.۱ سال است.

همینطور نوبیتکس به‌عنوان پیشروترین بستر مبادله رمزارز در ایران، برای اولین بار مدل شرعی موقعیت فروش تعهدی را به‌عنوان ابزار معامله به کاربران خود ارائه داده تا بتوانند در بازه‌های نزولی بازار نیز کسب سود کنند.

نوبیتکس اعلام کرده همگام با تکنولوژی روز جهان، در تلاش برای توسعه خدمات در حوزه رمزارز، بلاکچین و امور مالی غیرمتمرکز است و به‌زودی، علاوه بر لیست-کردن کوین‌های جدید، سرویس‌های جدیدی نیز به نوبیتکس اضافه می‌شود. 

ارسال پاسخ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.