0917-062-0010

مشاوره رایگان

9 صبح تا 9 شب

شنبه تا پنجشنبه

تحلیلگر مطرح: یک شاخص آنچین نشان می‌دهد قیمت بیت کوین به کف رسیده است

یکی از تحلیلگران بازار ارزهای دیجیتال می‌گوید دو شاخص آنچین (درون‌زنجیره‌ای) نشان از رسیدن بیت کوین به کف قیمت روند نزولی خود یا نزدیک‌بودن این اتفاق دارند.

به گزارش دیلی هودل، بنجامین کاون (Benjamin Cowen)، تحلیلگر ارزهای دیجیتال، با استناد به یک شاخص آنچین قابل‌اعتماد از نظر تاریخی، می‌گوید که قیمت بیت کوین به کف یا نزدیکی آن رسیده است.

کاون در مصاحبه اخیر خود با کیتکو نیوز (Kitco News)، به نمودار بیت‌کوین‌های در گردش سودکرده و ضررکرده (Bitcoin’s supply in profit and loss) اشاره کرد که نشان می‌دهند چه مقدار از عرضه این ارز دیجیتال برای هولدرها سود و چه مقدار از آن ضرر ایجاد کرده است.

این تحلیلگر محبوب می‌گوید که معیار بیت‌کوین‌های در گردش سودکرده و ضررکرده از نظر تاریخی با سقف‌ها و کف‌های بلندمدت قیمت در ارتباط بوده است.

او در ادامه گفت که اگر شاهد یک سقوط قیمت دیگر یا فروش دسته‌جمعی هولدرها باشیم، این شاخص به‌وضوح نشان خواهد داد که قیمت بیت کوین به کف خود رسیده است.

تحلیلگر مطرح: یک شاخص آنچین نشان می‌دهد قیمت بیت کوین به کف رسیده است
نمودار بیت‌کوین‌های در گردش سودکرده و ضررکرده (برای مشاهده شاخص در ارزویژن روی تصویر کلیک کنید).

کوئن می‌گوید:

به نظر من برخی نمودارها مانند عرضه در گردش سودکرده و ضررکرده از دیگر نمودارها جالب‌تر هستند. از نظر تاریخی، یکی از نکات جالب درباره این نمودار این است که تا زمانی که یکدیگر را قطع نکنند، بیت کوین به کف قیمت نخواهد رسید. این دو شاخص دیروز یکدیگر را قطع کردند. آنها دیروز برای اولین‌بار در چرخه قیمتی فعلی از یکدیگر عبور کردند. شما در اینجا می‌توانید یک الگوی دوره‌ای را از عرضه بیت کوین‌های سودکرده و ضررکرده ببینید. پس از عبور این دو از یکدیگر قیمت بیت کوین به کف خواهد رسید.

این تحلیلگر در ادامه می‌افزاید:

این نقطه،‌ معمولاً همان زمانی است که می‌خواهید سرمایه‌ خود را کاهش دهید (اقدام به فروش کنید)، زمانی که بیت کوین به تلاش برای رسیدن به بالاترین سطح قیمت خود ادامه خواهد داد. بنابراین به‌نظر من، این شاخص در کنار شواهد زیاد دیگری نشان می‌دهد که اگر یک کاهش دیگر قیمت را تجربه کنیم،‌ بیت کوین به کف قیمت خود خواهد رسید.

به مطلب “

تحلیلگر مطرح: یک شاخص آنچین نشان می‌دهد قیمت بیت کوین به کف رسیده است

” رای دهید:

ارسال پاسخ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.