0917-062-0010

مشاوره رایگان

9 صبح تا 9 شب

شنبه تا پنجشنبه

تحلیلگر ارزهای دیجیتال: سقوط بیت کوین به ۱۳هزار دلار اجتناب‌ناپذیر است

یک معامله‌گر برجسته می‌گوید این احتمال وجود دارد که بیت کوین شاهد یک سقوط قیمتی عمیق‌تر باشد. در حقیقت بررسی الگوهای تاریخی روند صعودی پیشین بیت کوین بین سال‌های ۲۰۱۷ تا ۲۰۱۹ نشان می‌دهد که این سقوط احتمالی قیمت امری اجتناب‌ناپذیر است.

به گزارش یوتودی، جیک وویاستیک (Jake Wujastyk)، نایب‌رئیس مجموعه ترنداسپایدر (TrendSpider)، بر این باور است که کاهش قیمت بیت کوین تا محدوده بسته‌شدن کندل‌های ماهانه در سال‌های ۲۰۱۷ تا ۲۰۱۹ امری اجتناب‌ناپذیر است.

تحلیلگر ارزهای دیجیتال: سقوط بیت کوین به ۱۳هزار دلار اجتناب‌ناپذیر است
تحلیل وویاستیک از نمای یک‌ماهه بازار بیت کوین.

کندل ماهانه بیت کوین در دسامبر ۲۰۱۷ (آذر ۱۳۹۷)، پس از رسیدن به اوج قیمتی ۱۹٬۶۶۶ دلاری در روند صعودی پیشین خود، در نهایت در ۱۳٬۸۸۰ دلار بسته شد. در حقیقت، بزرگترین ارز دیجیتال بازار مدت کوتاهی پس از رسیدن به اوج قیمت خود وارد یک بازار نزولی جدی شد.

مانند سال ۲۰۱۹، بیت کوین در نیمه اول سال ۲۰۲۲ رشد قابل‌توجهی را تجربه کرد. قیمت بیت کوین در ژوئیه ۲۰۱۹ (تیر ۱۳۹۸) به بالاترین سطح سالانه خود در ۱۳٬۸۸۰ دلار رسید. با این حال، این رالی صعودی ادامه نیافت و کندل بیت کوین در پایان آن ماه با قیمت ۱۰٬۷۶۰ دلار بسته شد و در ماه‌های بعدی نیز قیمت به سطوح پایین‌تر سقوط کرد.

وویاستیک، در اوایل این ماه اشاره کرده بود که بیت کوین یک الگوی پرچم نزولی را تشکیل داده است.

پادشاه ارزهای دیجیتال، اکنون بیش از ۷۶درصد از اوج تاریخی ۶۹٬۰۴۴ دلاری خود سقوط کرده است که در نوامبر سال گذشته (آبان ۱۴۰۰) ثبت کرده بود.

پیتر برانت (Peter Brandt)، معامله‌گر کهنه‌کار بازارهای مالی، ماه گذشته گفته بود هنوز این احتمال وجود دارد که قیمت بیت کوین به صفر برسد.

سقوط و ورشکستگی صرافی FTX، ضربه بزرگی به اعتبار بازار ارزهای دیجیتال وارد کرد. اندی کسلر (Andy Kessler)، تاجر آمریکایی نیز در مقاله‌ اخیر خود که در وال استریت ژورنال منتشر کرده است، استدلال کرد که قیمت ارزهای دیجیتال در نهایت می‌تواند به صفر برسد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵

از مجموع ۱ رای

ارسال پاسخ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.