0917-062-0010

مشاوره رایگان

9 صبح تا 9 شب

شنبه تا پنجشنبه

d8a7d981d8b2d8a7db8cd8b4 dbb1 dbb5d985db8cd984db8cd8a7d8b1d8af d8afd984d8a7d8b1db8c d985d988d8acd988d8afdb8c d8a8db8cd8aa daa9d988db8c 64f0ec5b79a21

بررسی داده‌های آن‌چین نشان می‌دهد که برخلاف بازگشت قیمت به محدوده ۲۹٬۳۰۰ دلاری، پس از ورود حجم قابل‌توجهی بیت کوین به صرافی‌‌ها، بخشی از معامله‌گران خود را برای یک رویداد فروش گسترده دیگر آماده می‌کنند.

به گزارش کوین تلگراف، آخرین داده‌های پلتفرم گلس‌نود تأیید می کند که موجودی بیت کوین بایننس، بزرگترین صرافی جهان از نظر حجم معاملات، در ۳۰ روز گذشته بیش از ۵۰٬۰۰۰ بیت کوین معادل ۱.۵میلیارد دلار افزایش یافته است.

سهم زیادی باینسس از افزایش موجودی بیت کوین صرافی‌ها

بدون شک با افزایش منظم قیمت بیت کوین از اواسط ماه مارس (اسفند)، وسوسه فروش میان سرمایه‌گذاران کوتاه‌مدت و بلند‌مدت افزایش یافته است.

اگرچه بر مبنای استانداردهای گذشته، تاکنون شاهد نشانه‌ای مبنی بر افزایش فشار فروش بیت کوین نبوده‌ایم، اما داده‌های آن‌چین نشان می‌دهد این روند می‌تواند به‌راحتی تغییر کند.

طبق داده‌های کوین‌گلس، موجودی بیت کوین بایننس نسبت به ۳۰ روز گذشته، ۵۱٬۰۰۰ واحد افزایش داشته است.

داده‌های کریپتوکوانت نیز نشان می‌شود که موجودی بیت کوین بایننس در مقایسه با ۱۰ مارس (۱۹ اسفند)، زمانی که قیمت بیت کوین برای مدت کوتاهی تا سطح حمایت ۲۰٬۰۰۰ دلاری کاهش یافت، حدود ۱۰۰٬۰۰۰ واحد افزایش یافته است.

افزایش ۱.۵میلیارد دلاری موجودی بیت کوین بایننس در یک ماه؛ فروش گسترده در راه است؟
نمودار موجودی بیت کوین بایننس در مقایسه با تغییرات قیمت

چقدر هم که این اعداد بزرگ به نظر برسید، در مقایسه با ورود ۲۲٬۰۰۰ بیت کوین به کیف پول صرافی‌ها تنها در ۷ روز گذشته کوچک هستند.

بایننس با بیشترین حجم معاملات در میان دیگر صرافی‌ها، در ۲۴ ساعت گذشته، تنها شاهد بیش از ۱۰میلیارد دلار معامله بوده است؛ اتفاقی دور از ذهن. دیگر صرافی‌های بزرگ نیز یا بیت کوین از دست داده‌اند یا شاهد افزایش ناچیز موجودی خود بوده‌اند.

داد‌های کوین‌گلس نشان می‌دهد که طی ۳۰ روز منتهی به ۲۸ آوریل (۸ اردیبهشت)، موجودی بیت کوین صرافی‌ها در مجموع ۱۴٬۰۰۰ واحد افزایش یافته است تا کل موجودی آن‌ها اکنون به ۱.۹۱۹میلیون بیت کوین برسد.

افزایش ۱.۵میلیارد دلاری موجودی بیت کوین بایننس در یک ماه؛ فروش گسترده در راه است؟
نمودار موجودی بیت کوین صرافی‌های در مقایسه با تغییرات قیمت

خریداران در تلاش برای بازگرداندن قیمت بیت کوین از سطح ۳۰هزار دلاری

رفتارهای سرمایه‌گذاران در هفته‌های اخیر، احتمالاً فشار بر خریداران را برای تبدیل سطح ۳۰٬۰۰۰ دلاری به حمایت و ادامه روند صعودی افزایش داده است.

حجم بالای تراکنش‌ها در این محدوده نشان می‌دهد که اهمیت ۳۰٬۰۰۰ دلار را بیش از یک مقاومت روانی است.

وضعیت کنونی انحلال معاملات در صرافی‌هایی که داده‌های آن‌ها توسط دِسِن‌تریدر (DecenTrader) جمع‌آوری می‌شود، نشان می‌دهد که ۳۵٬۰۰۰ دلار منطقه کلیدی برای لیکوئیدشدن موقعیت‌های معاملاتی شورت بیت کوین است.

افزایش ۱.۵میلیارد دلاری موجودی بیت کوین بایننس در یک ماه؛ فروش گسترده در راه است؟
نمودار انحلال موقعیت‌های معاملاتی بیت کوین

دِسِن‌تریدر در بخشی از تحلیل خود خاطرنشان کرد که علیرغم اینکه قیمت بیت کوین نسبت به پایین‌ترین سطح روزانه خود افزایش یافت و اکنون در محدوده نزدیک به ۲۹٬۵۰۰ دلاری معامله می‌شود، با ادامه انباشت در این سطح،‌ عبور از ۳۰٬۰۰۰ دلار دورازدسترس‌تر می‌شود.

بررسی نسبت موقعیت‌های لانگ به شورت نشان می‌دهد که اکنون تعداد معاملات شورت از لانگ بیشتر است.

این شرکت خاطرنشان کرد:

در همین زمان حجم قراردادهای باز نزدیک به یک میلیارد دلار بود که نشان می‌دهد افراد زیادی در سطح مقاومت ۳۰٬۰۰۰ دلاری موقعیت شورت باز می‌کنند.

افزایش ۱.۵میلیارد دلاری موجودی بیت کوین بایننس در یک ماه؛ فروش گسترده در راه است؟
نسبت موقعیت‌های لانگ به شورت بیت کوین

ارسال پاسخ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.