0917-062-0010

مشاوره رایگان

9 صبح تا 9 شب

شنبه تا پنجشنبه

d8a2d985d988d8b2d8b4 d981d8b1d988d8b4 d8b9d985d8afd987 d985d8add8b5d988d984d8a7d8aa d8afd8b1 d988d988daa9d8a7d985d8b1d8b3 64ca3ec71cf3b

فروش عمده محصولات در ووکامرس این امکان را برای فروشگاه ووکامرس شما فراهم میکنه تا با استفاده از اون اقدام به تعیین قیمت فروش عمده در ووکامرس بکنید و برای مشتریانی که اجناس را به صورت عمده خریداری میکنند قیمت کمتری را لحاظ کنید. اگر شما تامین کننده اصلی یک محصول باشید میتونید از این گزینه درست مثل یک حالتی از نمایندگی عمل بکنید و محصولات خودتون را به صورت فروش عمده در ووکامرس برای نمایندگان خودتون که محصولات را به صورت عمده خریداری می‌کنند با قیمتی کمتر ارائه دهید.
در این آموزش از پایگاه دانش میزبان‌فا قصد معرفی افزونه فروش عمده محصولات در ووکامرس را دارم که با استفاده از این افزونه قادر هستید امکان فروش عمده محصولات در ووکامرس را فراهم کرده و علاوه بر قیمت عادی و ویژه برای محصولات ووکامرس امکان قیمت گذاری به صورت فروش عمده را هم داشته باشید.
آموزش فروش عمده محصولات در ووکامرس
افزونه فروش عمده محصولات در ووکامرس که قصد معرفی اونو دارم با نام WooCommerce Wholesale Prices در مخزن وردپرس به ثبت رسیده و تاکنون موفق شده بیش از 9.000 نصب فعال و کسب امتیاز 4.8 را ازآن خودش بکنه که با استفاده از این افزونه میتونید اقدام به فروش عمده محصولات در ووکامرس و امکان قیمت گذاری فروش عمده محصول در ووکامرس بکنید. برای استفاده از این افزونه روی دکمه زیر کلیک کنید تا به صفحه افزونه در مخزن وردپرس هدایت شده و سپس با استفاده از آموزش نحوه نصب و کار کردن با افزونه ها در وردپرس اقدام به نصب و فعال سازی افزونه در فروشگاه ووکامرس خودتون بکنید.
دانلود افزونه WooCommerce Wholesale Prices
بعد از نصب و فعال سازی افزونه مشابه تصویر زیر به صفحه ویرایش محصول در ووکامرس مراجعه کرده و یا اینکه یک محصول جدید که قصد دارید امکان فروش عمده برای اون محصول فراهم باشه را ایجاد کنید، حالا در صفحه ویرایش محصول ووکامرس و در بخش اطلاعات محصول میبینید که گزینه Wholesale Prices در بخش اطلاعات محصول اضافه شده که با استفاده از این فیلد میتونید برای محصول خودتون قیمت عمده تعیین کنید.

حالا همونطور که در تصویر بالا میبینید در بخش Wholesale Prices که با کادر قرمز رنگ مشخص شده قیمت محصول برای فروش عمده را مشخص کرده و محصول را به‌روزرسانی یا منتشر کنید.

حالا ممکنه پیش خودتون فکر کنید که با این کار سایر مشتریان هم بتونن محصولات را به صورت عمده و با تعداد کم خریداری کنند. اما اینطور نیست. بعد از اینکه محصول خودتون را منتشر کردید حالا باید مشخص کنید که چه کاربرانی امکان خرید به صورت عمده را خواهند داشت. بنابراین باید حساب کاربری اعضا را از وضعیت customer به وضعیت خریدار به صورت عمده تغییر بدین تا امکان خرید محصول به صورت عمده صرفا برای مشتریانی که اونها را به عنوان خریدار عمده میشناسید فراهم باشد.

بنابراین برای اینکه فقط مشتریان مورد تایید شما امکان خرید به صورت عمده در ووکامرس را داشته باشند به منوی کاربران در پیشخوان وردپرس مراجعه کرده و بعد از اینکه مشتری خودتون را پیدا کردید روی دکمه ویرایش کلیک کنید تا به صفحه ویرایش پروفایل کاربران در وردپرس هدایت شوید. سپس مشابه تصویر زیر نقش کاربری را از customer به wholesale customer تغییر داده و تنظیمات را ذخیره کنید.

حالا بعد از اینکه امکان خرید را برای مشتریانی که امکان خرید عمده دارند فراهم کردید هرگاه این مشتریان به فروشگاه مراجعه کرده و محصولاتی را خریداری کنند به جای خرید محصول با قیمت عادی و ویژه قادر به خرید محصول با قیمت عمده خواهند بود.

حالا همونطور که در تصویر میبینید برای مشتریانی که به عنوان خریدار عمده تعیین شده باشند علاوه بر قیمت عادی و ویژه قیمت دیگری با نام Wholesale price نمایش داده میشه که در واقع این مشتریان به عنوان خریدار عمده میتونند با این قیمت محصولات را خریداری کنند. یکی از بخش‌های جالب این افزونه اینه که قسمت فروش به صورت عمده صرفا برای مشتریانی که به عنوان خریدار عمده تعیین شده باشند نمایش داده میشه و اگر یک مشتری عادی به صفحه محصول مراجعه بکنه اصلا فیلد مربوط به قیمت فروش به صورت عمده در ووکامرس را نخواهد دید.

امیدوارم که این آموزش هم مورد توجه و پسند شما قرار گرفته باشه و با استفاده از این آموزش تونسته باشید تا نسبت به فروش محصولات به صورت عمده در ووکامرس اقدام کنید. در صورتی که در رابطه با این آموزش و نحوه فروش محصول با قیمت عمده در ووکامرس سوال یا مشکلی داشتید در بخش دیدگاه‌ها اعلام کنید تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن پاسخگوی شما باشم.

ارسال پاسخ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.