0917-062-0010

مشاوره رایگان

9 صبح تا 9 شب

شنبه تا پنجشنبه

d8a2d985d988d8b2d8b4 d8b5d981d8b1 d8aad8a7 d8b5d8af d985d8b9d8a7d985d984d987daafd8b1db8c d8a8d987 d8b3d8a8daa9 ict d987d985 64e26c877b017

به‌تازگی، دوره‌ای ویژه تحت‌عنوان «معامله‌گری به سبک ICT» در آکادمی ارزدیجیتال ارائه شده است. ICT یکی از به‌روزترین و در عین حال پرطرفدارترین سبک‌های معاملاتی میان تریدرهای فعال در بازارهای مالی مختلف است که علاوه‌بر کاربردی‌بودن، سبکی بسیار ساده جهت یادگیری است.

همان طور که احتمالاً در مقالات متعدد و از زبان معامله‌گران کارکشته بازارهای مالی شنیده‌اید، بازارگردان‌ها، یعنی معامله‌گران یا مؤسسات بزرگی که سرمایه بیشتری نسبت به معامله‌گران خرد در اختیار دارند، همواره به دنبال به‌اشتباه‌انداختن معامله‌گران کوچک‌تر هستند. برای مثال، آنها می‌دانند الگوهای کلاسیکی مثل الگوی سروشانه وجود دارد که معامله‌گران با دیدن آنها وارد معامله می‌شوند. شکست‌دادن این الگوها برای بازارگردان‌ها کار سختی نیست و بنابراین، از چنین فرصت‌هایی برای فریب معامله‌گران خرد و تغییر مسیر بازار به نفع خود استفاده می‌کنند.

اینجاست که ICT وارد عمل می‌شود…

این سبک معاملاتی فراگیر که در بازارهای مالی گوناگون از جمله ارزهای دیجیتال، بازار تبادل ارزهای خارجی، سهام و… قابل‌استفاده است، از دیدگاهی عمیق و جامع به رفتار بازارگردان‌ها نگاه می‌کند و می‌کوشد تا به معامله‌گران بیاموزد چگونه بازارگردان‌ها به دنبال به‌اشتباه‌انداختن معامله‌گران هستند و چطور می‌توان از ضررهای ناشی از این دستکاری‌ها جلوگیری کرد. در این سبک الگوها و روش‌هایی ارائه می‌شود که با کمک آنها می‌توانید هم‌جهت با بازارگردان‌ها وارد بازار شده و در موقعیتی مناسب از آن خارج شوید.

دوره معامله‌گری به سبک ICT با توجه به نیازهای مختلف دانش‌پذیران طراحی شده و در آن علاوه‌بر مفاهیم کلیدی و کاربردی نظیر ساختار بازار، عرضه و تقاضا، تحلیل اقتصاد کلان، پول هوشمند و…، برترین استراتژی‌های معاملاتی مرتبط با این سبک نیز آموزش داده شده است.

امکان اجرا در تلفن همراه یا کامپیوتر، دسترسی دائمی به محتوای آموزشی، دریافت رایگان آپدیت‌ها، بیش از ۱۲ ساعت محتوای آموزشی ۱۰۰درصد ویدئویی، ۷ روز ضمانت بازگشت وجه و ارائه مدرک پایان‌دوره، برخی از ویژگی‌های منحصربه‌فرد دوره معامله‌گری به سبک ICT است.

اگر تازه وارد عرصه معامله‌گری شده‌اید و به دنبال یادگیری مفاهیم پایه‌ای معامله‌گری هستید، این دوره می‌تواند برای شما مناسب باشد. در عین حال، اگر یک معامله‌گر باتجربه هستید و به دنبال روش‌هایی نو و مطمئن برای بهبود عملکرد معاملاتی خود می‌گردید، این دوره برای شما نیز سودمند خواهد بود.

با ثبت‌نام در این دوره، گامی بزرگ در مسیر تبدیل‌شدن به معامله‌گری حرفه‌ای و آگاه بر می‌دارید.

برای آشنایی بیشتر با سبک ICT و ثبت‌نام در دوره کلیک کنید.

ارسال پاسخ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.