0917-062-0010

مشاوره رایگان

9 صبح تا 9 شب

شنبه تا پنجشنبه

افزونه اکسپایرا | افزونه تاریخ انقضا اکسپایرا 

معرفی افزونه اکسپایرا

با افزونه اکسپایرا، دیگر نگرانی‌های مدیران فروشگاه‌های آنلاین درباره مدیریت تاریخ انقضا محصولات به یک خاطره خواهد تبدیل شد! این افزونه قدرتمند ووکامرسی به شما امکان می‌دهد با کمک تقویم شمسی، به راحتی تاریخ انقضای محصولات خود را تعیین کنید و انواع محصولات مانند کالاهای سوپرمارکتی، مواد غذایی و محصولات تازه را بهترین شکل مدیریت کنید.

با امکانات چندگانه افزونه اکسپایرا، مدیران قادر خواهند بود تاریخ انقضای محصولات را به همراه توضیحات کوتاهی مشخص کنند، و همچنین تصمیم بگیرند که پس از اتمام تاریخ انقضا محصول چه اقدامی انجام شود؛ آیا به حالت “ناموجود” یا “پیشنویس” تغییر کند یا اقدامات دیگری را انجام دهد.

با استفاده از این افزونه، فروشگاه‌ها و سایت‌های آنلاین، به خصوص فروشگاه‌های محصولات سوپرمارکتی و غذایی، می توانند به سادگی و بهینه تر محصولات تازه و با تاریخ انقضای مشخص را مدیریت کرده و تجربه خرید را برای مشتریان بهبود بخشند. با تنظیمات انعطاف‌پذیر، قابلیت استفاده از شورتکدها و قدرت مدیریت تاریخ انقضا، افزونه “اکسپایرا” ابزاری قدرتمند و بی‌نظیر در دسترس مدیران و کسب‌وکارهاست.

افزونه “اکسپایرا” یک افزونه قدرتمند ووکامرسی است که به مدیران سایت اجازه می‌دهد تاریخ انقضای محصولات را تعیین کنند و این تاریخ‌ها به صورت تقویم شمسی انتخاب می‌شوند. این افزونه برای فروشگاه‌های آنلاین ووکامرسی بسیار مفید است و ویژگی‌های متنوعی دارد که به کاربران اجازه می‌دهد تاریخ‌های انقضا را به دلخواه تنظیم کنند و مدیریت بهتری بر روی محصولات خود داشته باشند.

64e0df2b0a2e10cb050ce669.png

ویژگی‌های افزونه تاریخ انقضای محصولات ووکامرسی اکسپایرا

1. مدیریت تاریخ انقضا: با استفاده از افزونه “اکسپایرا”، شما می‌توانید به راحتی تاریخ انقضای محصولات خود را مدیریت کنید. این ویژگی به ویژه برای فروشگاه‌هایی که محصولاتی با تاریخ انقضای معین مانند مواد غذایی، محصولات تازه و سایر کالاهای قابل فساد فروش می‌کنند، بسیار حیاتی است.

 

2. تاریخ‌های تقویم شمسی: افزونه اکسپایرا علاوه بر انتخاب تاریخ میلادی، امکان انتخاب تاریخ‌ها به صورت تقویم شمسی را نیز فراهم می‌کند. این امکان به کاربران ایرانی کمک می‌کند که با تاریخ‌های معمولی شمسی کار کنند و به راحتی تاریخ انقضای محصولات خود را تنظیم کنند.

 

3. توضیحات کوتاه: شما می توانید توضیحات کوتاهی درباره تاریخ انقضا هر محصول بنویسید. این توضیحات در صفحه محصول و آرشیو محصول در کنار تاریخ انقضای محصول قابل مشاهده هستند و به کاربران کمک می‌کند اطلاعات مربوط به تاریخ انقضا را بهتر درک کنند.

 

4. تنظیم اتفاق بعد از انقضا: شما می توانید تعیین کنید که پس از اتمام تاریخ انقضای محصول، چه اتفاقی برای آن رخ دهد. این ویژگی به فروشندگان اجازه می‌دهد که بهترین راهکار برای محصولاتی که تاریخ انقضاشان به پایان رسیده، انتخاب کنند، برای مثال، محصولات می‌توانند به حالت ناموجود درآید یا به صورت پیشنویس درآید.

 

5. تنظیمات نمایش تاریخ انقضا: شما به عنوان مدیر سایت می توانید تعیین کنید که تاریخ انقضا در کجای صفحه محصول و آرشیو محصول نمایش داده شود. این قابلیت به شما اجازه می‌دهد تا نحوه نمایش تاریخ انقضا را به دلخواه خود سفارشی کنید و با توجه به طراحی و شیوه نمایش خود، این اطلاعات را بهتر به مشتریان ارائه دهید.

 

6. اعلان از طریق ایمیل: با استفاده از این افزونه میتوانید ایمیلی تنظیم کنید تا محصولات در حال انقضا را در ایمیل خود دریافت کنید و بتوانید مدیریت بهتری بر روی محصولات خود داشته باشید.

 

7.نمایش محصولات با تاریخ انقضا: این قابلیت به مدیران سایت اجازه می‌دهد تا به سادگی لیست محصولاتی که تاریخ انقضای آنها تعیین شده است را در یک صفحه مشاهده کنند. این محصولات با اطلاعاتی مانند عنوان، تاریخ انقضا، ویرایش محصول و ویژگی‌های دیگر نمایش داده می‌شوند.

 

8.فیلتر بر اساس بازه‌های زمانی: شما توسط افزونه تاریخ انقضای اکسپایرا می توانید محصولات را بر اساس بازه‌های زمانی مختلف فیلتر کنید. این بازه‌های زمانی می‌توانند شامل ماه جاری، ماه بعد، سه ماه آینده، شش ماه آینده و غیره باشند. این قابلیت اجازه می‌دهد تا محصولاتی که در آینده به انقضا خواهند رسید را مشاهده کنید و اقدامات لازم را به موقع انجام دهید.

 

9.مدیریت محصولات منقضی شده: با استفاده از این افزونه، شما به عنوان مدیر فروشگاه می‌توانید محصولاتی که به انقضا رسیده‌اند را به راحتی مدیریت کنید. این شامل انجام اقدامات مانند تغییر وضعیت محصول به “ناموجود” یا “پیشنویس”، تمدید تاریخ انقضا یا اقدامات دیگر برای مدیریت بهتر محصولات است.

 

10. تنظیم فرمت نمایش تاریخ انقضا: این افزونه به شما اجازه می‌دهد تا فرمت نمایش تاریخ انقضای محصولات را در صفحه محصول به دلخواه خود تعیین کنید. بنابراین، می‌توانید تاریخ‌ها را به صورت دلخواه که نیاز دارید در صفحات محصول نمایش دهید.

 

11. کنترل نمایش تاریخ انقضا در فاکتورها و ایمیل‌ها: با استفاده از تنظیمات موجود در افزونه تاریخ انقضای اکسپایرا، شما می‌توانید تعیین کنید که آیا تاریخ انقضا محصولات در فاکتورهای سفارشات مشتریان نمایش داده شود یا خیر. همچنین، می‌توانید تصمیم بگیرید که آیا این اطلاعات به مشتریان از طریق ایمیل‌ها ارسال شود یا خیر.

 

12. تغییر استایل تاریخ انقضا: افزونه “اکسپایرا” به شما اجازه می‌دهد تا استایل نمایش تاریخ انقضا را در صفحه محصول و آرشیو محصول به دلخواه خود تغییر دهید. این امکان به طراحی و ظاهر فروشگاه اجازه می‌دهد تا با استفاده از استایل‌های منحصر به فرد، تاریخ انقضا را بصری و جذاب نمایش دهد.

 

13. انعطاف‌پذیری در نمایش تاریخ انقضا: با شورتکد تعیین شده در افزونه اکسپایرا برای نمایش تاریخ انقضا، شما می‌توانید تاریخ‌ انقضای محصول را به شکل دلخواه خود در مکان های دلخواه در صفحات محصول نمایش دهید، 

 

با توجه به این توضیحات، افزونه “اکسپایرا” برای فروشگاه‌های آنلاین محصولات سوپرمارکتی و غذایی ابزاری کارآمد و حیاتی است که به آنها کمک می‌کند تا تاریخ انقضای محصولات را به طور موثر مدیریت کنند و تجربه خرید را برای مشتریان بهبود دهند. همچنین، برای سایر نوع فروشگاه‌ها نیز امکان استفاده از این افزونه وجود دارد و می‌تواند به بهبود مدیریت محصولات و ارتقاء تجربه کاربری کمک کند.

این افزونه انعطاف پذیری فراوانی دارد و به کاربران اجازه می‌دهد تا مدیریت بهتری بر روی تاریخ انقضای محصولات خود داشته باشند. با استفاده از اکسپایرا، فروشندگان می‌توانند تجربه خرید کاربران را بهبود بخشند و اطمینان حاصل کنند که مشتریان همیشه از محصولات تازه و معتبر آنها بهره‌مند شوند.

 

با افتخار این افزونه کاملا ایرانی بوده و استفاده از افزونه “اکسپایرا” یک تجربه کاملاً ایرانی را برای فروشگاه‌ها و کسب‌وکارهای آنلاین فراهم می‌کند. تنها پیش نیاز این افزونه، افزونه ووکامرس می باشد.

 

با افزونه “اکسپایرا”، شما می‌توانید با تقویم شمسی و فرمت‌بندی مناسب با فرهنگ ایرانی، تاریخ انقضای محصولات را به همراه توضیحات کوتاهی تعیین کنید و انتخاب کنید که پس از اتمام تاریخ انقضا محصول چه عملیاتی انجام شود؛ آیا به حالت “ناموجود” یا “پیشنویس” تغییر کند یا تنظیمات دلخواه دیگری را اعمال کنید.

ویژگی‌های اختصاصی افزونه “اکسپایرا” شامل تنظیم فرمت نمایش تاریخ انقضا در صفحه محصول، استفاده از شورتکدها (shortcode) برای نمایش تاریخ انقضا در هر جای صفحات محصول، و کنترل نمایش تاریخ انقضا در فاکتورها و ایمیل‌های ارسالی به مشتریان می‌باشد. این ویژگی‌ها با توجه به فرهنگ و زبان فارسی طراحی شده‌اند و تضمین می‌کنند که تجربه کاربری شما و مشتریان شما بهترین حالت را داشته باشد.

 

با استفاده از “اکسپایرا”، فروشگاه‌ها و کسب‌وکارهای آنلاین محصولات سوپرمارکتی، غذایی و هر نوع کالایی که نیازمند مدیریت دقیق تاریخ انقضا باشد، به آسانی و بهینه‌تر مدیریت خواهند کرد. با انعطاف‌پذیری و تطابق با فرهنگ ایرانی، “اکسپایرا” به عنوان افزونه‌ای کاملاً ایرانی و مورد علاقه برای کسب‌وکارها و فروشگاه‌های آنلاین ایرانی در دسترس است.

 

(1402/05/10)V1.1.0
- سازگار با نسخه وردپرس 6.2.2
- سازگار با نسخه 7.9.0 ووکامرس

(1402/06/10)V1.1.1
- اضافه سازی تاریخ میلادی
- رفع خطای گزارش شده توسط کاربران

(1402/06/19)V1.1.2
- رفع مشکل فیلتر محصولات

(1402/08/03)V1.1.3
- اضافه سازی فیلتر تاریخ میلادی و شمسی
- افزودن قابلیت نمایش متن بجای تاریخ

نمایش بیشتر

آخرین دیدگاه ها

 • سجاد کریمی
  سجاد کریمیمشتری
  افزونه بسیار خوبیه برای مدیریت تاریخ انقضا محصولاتی همچون آرایشی بهداشت، غذایی و … که درصورت کم شدن تاریخ انقضا اونارو بصورت فروش فوق العاده قرارداد تا از انبار خارج بشن. ما تو سایتمون از ازش استفاده کردیم. سایت نانوکر
 • احد جعفری
  احد جعفری
  سلام میشه برای یک محصول تاریخ انقضاهای مختلفی تعیین کرد؟
  • webkeen
   webkeenفروشنده
   سلام خیر در حال حاضر فقط یک تاریخ شمسی یا میلادی میشه برای محصول توسط این افزونه درج کرد.ولی در آپدیت جدید این افزونه که چند روز آینده منتشر میشه این مورد قراره اضافه بشه
 • webkeen
  webkeenفروشنده
  سلام خیر افزونه فقط به صورت شمسی هست.ولی حتما در آپدیت جدید افزونه که حدودا یکی دو روز آینده منتشر میشه این مورد هم لحاظ خواهد شد.
 • کاربر تم آف
  کاربر تم آف
  با سلام. آیا افزونه از تاریخ های میلادی هم پشتیبانی میکند (هم در خصوص ورودی و هم در خصوص نمایش سمت کاربر)؟ چون کالاهایی هستند که تاریخ هاشون به صورت میلادی هست و نه شمسی و این موضوع کمی کار با افزونه را در خصوص برخی محصولات با چالش تبدیل تاریخ به صورت دستی مواجه میکنه.
  • webkeen
   webkeenفروشنده
   تاریخ میلادی نیز اضافه شد
 • question mark active

  چگونه از سایت تم آف، افزونه تاریخ انقضای محصول ووکامرس اکسپایرا | پلاگین Expira را خریداری کنم؟

 • question mark active

  ویژگی‌های مهم افزونه تاریخ انقضای محصول ووکامرس اکسپایرا | پلاگین Expira چیست؟

 • question mark active

  چگونه میتوانیم افزونه تاریخ انقضای محصول ووکامرس اکسپایرا | پلاگین Expira خریداری‌شده را نصب کنیم؟

 • question mark active

  چرا باید افزونه تاریخ انقضای محصول ووکامرس اکسپایرا | پلاگین Expira را از تم آف خریداری کنم؟

 • هنوز نظری وجود ندارد

  اولین نفری باشید که بررسی می کند “افزونه تاریخ انقضای محصول ووکامرس اکسپایرا | پلاگین Expira”

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  Free

  افزونه تاریخ انقضای محصول ووکامرس اکسپایرا | پلاگین Expira
  • 0 فروش
  • 0 امتیاز
  • 14 پیشنمایش

  مشخصات

  بروزرسانی : 27 آبان, 1402
  منتشر شد: 27 آبان, 1402