قوانین و مقررات تم آف

      ضمن تشکر از شما کاربر محترم جهت انتخاب تم آف برای خرید محصولات موردنظر خود، توجه شما را به مجموعه قوانین خریداران جلب می نماییم:

 1. سوالات پیش از خرید را حتما در دیدگاه های همان محصول مطرح کنید و یا تیکت ارسال فرمایید و در صورت ضرورت تماس حاصل فرمایید.
 2. درخواست های پشتیبانی برای محصول خریداری شده صرفا می باید توسط سیستم تیکت تم آف به ثبت برسد.
 3. تم آف تضمین پشتیبانی برای تمام محصولات می دهد.
 4. پیش از خرید حتما به کیفیت محصول، نظر سایر خریداران، دیدگاه های ارسالی کاربران، امتیاز کاربران، پیش نمایش آنلاین، توضیحات محصول و … دقت فرمایید.
 5. امکان بازگشت وجه محصولات خریداری شده یا شارژ های انجام شده در کیف پول به هیچ وجه وجود ندارد. پیش از اجرای هرگونه عملیات مالی تصمیم بگیرید.
 6. محصول معیوب و همچنین محصولی که دارای مشکل باشد پس از تایید کارشناسان تم آف از مارکت حذف خواهد شد.
 7. در صورت تایید محصول معیوب وجه پرداخت شده توسط کاربر به شماره حساب کاربر ( نام ثبت شده در مارکت با شماره حساب باید یکی باشد )واریز می شود.
 8. هرگونه تبلیغ محصول دیگر و بحث در مورد مارکت های دیگر و توهین به افراد دیگر در دیدگاه ها بلافاصله و بدون اخطار قبلی موجب مسدود شدن اکانت کاربری خواهد شد و موجودی حساب کاربر خاطی نیز بلوکه شده و حق هرگونه شکایت توسط کاربر سلب می شود.
 9. فروش و پخش محصولات، در سایر مارکت ها و سایت ها ممنوع است و در صورتی که ثابت شود محصول خریداری شده، توسط شما در سایر سایت ها و شبکه های اجتماعی به فروش رفته یا به صورت رایگان در اختیار سایر کاربران قرار داده شده است، تم آف این حق را دارد تا دسترسی شما به نسخه های آتی محصول خریداری شده را متوقف و در صورت تکرار این عمل، حساب کاربری شما را مسدود کند.
 10. تم آف هیچگونه مسئولیتی در برابر عدم انجام تعهدات خود در هنگام موارد فورس ماژور مانند بلایای طبیعی، جنگ، شورش، آشوب اجتماعی، انفجار، اعتصاب، محدودیتهای دولتی و تحریم را ندارد. با این حال در صورت بروز چنین مواردی نهایت تلاش خود را برای کاهش اثرات این موارد خواهیم کرد. بروز هر یک از موارد فورس ماژور موجب تخطی خریداران از شرایط خدمات نخواهد شد و تحریم یا عدم امکان تبادل ارز از موارد فورس ماژور برای فروشندگان و تم آف خواهد بود.
 11. با پرداخت مبلغ فاکتور و یا عضویت در سایت تم آف، خریدار مواد توافقنامه و ضوابط تم آف را پذیرفته و نیازی به اخذ امضاء از خریدار وجود ندارد.
 12. تم آف در قبال حفاظت کامل از اطلاعات شخصی خریدار مسئول بوده و فقط در صورت دریافت حکم قضائی اطلاعات شخص مورد تقاضا را بنا بر ضرورت قانونی در اختیار مقام قضائی قرار خواهد داد.
 13. تم آف تمامی محصولات را ضمانت خواهد کرد و جای هیچ نگرانی نخواهد بود.
 14. سقف خسارات اثبات شده توسط مرجع رفع اختلاف به خریدار برای هریک از انواع خدمات و محصولات، حداکثر معادل هزینه پرداختی آن محصول توسط خریدار بوده و تم آف هیچگونه مسئولیتی در قبال جبران خساراتی مازاد بر این مبلغ نخواهد داشت.
 15. خدمات برنامه نویسی شامل طراحی وب سایت ، طراحی افزونه ، طراحی و راه اندازی اپلیکیشن ، سئو و دیجیتال مارکتینگ بصورت توافقی قیمت داده می شود.

با سپاس از همراهی شما…